mcdonalds u Sarajevu?

mcdonalds u Sarajevu?

MTR

Član
cuj 4 hambara :D , buraz koliko poslije toga ne mores' srat :lol::lol::lol::lol:

od teletine samo klizne , ne moras se ni podapirat :lol::lol::lol::lol:
 
Član
6 cheesburgera
veliki pomfrit
mala cola
i onda na to sve milkshake
kada smo zadnji put bili na SR Osijek,
dahtao sam do Sarajeva :)
 
Član
djogi86 je napisao(la):
Cevapi kod nas su zadnje smece, kad god jedem pokajem se, zaboli me glava od zeludca koliko je to sve puno loja, tako da mi o kvalitetu Mc-a ne trebamo govoriti.Ako nismo gori, nismo bolji sigurno.
Cevapi su se sveli na 70% loja, i 29% prezle i aditiva.

Ovo mozda na auto pijaci i u nekim birtijama. Cevapi u Zelji, kod Ferhatovica, Mrkva, Zmaj jos od poslije rata imaju kvalitet i isti recept.
:cool:

@Vernes
Doner u na Ilidzi kod pijace, il' u Mut Vak-u, huh huh:D
 
Član
u McD cu ici samo da uzmem kafu... imaju predobar izbor... jesti volim, ali je skupo... koji ce mi ***** bic mac koji je 3 eura i koji mi u oko stane... :icon_smile:

za 4 eura odes u zelju, desetka, jogurt i posmatras sarajke kako prolaze... :D
 
Član
Al_Galone je napisao(la):
6 cheesburgera
veliki pomfrit
mala cola
i onda na to sve milkshake
kada smo zadnji put bili na SR Osijek,
dahtao sam do Sarajeva :)

ziva istina ja svjedok:cool: jos ponjeli za puta hahahahahaha
 
Član
Ja brate opucam tri big maca veliku kolu i pomfri i onda odem u kino Broadway na veliek kokice (2l zapremina kese ) i veliku kolu ( litra kola ), onda sve zaceram iz stana i meracim do navece :cool:
 
Član
guster je napisao(la):
Al_Galone je napisao(la):
6 cheesburgera
veliki pomfrit
mala cola
i onda na to sve milkshake
kada smo zadnji put bili na SR Osijek,
dahtao sam do Sarajeva :)

ziva istina ja svjedok:cool: jos ponjeli za puta hahahahahaha

41320_1504999378887_1051322185_1504574_3025741_n.jpg
 
Kad sam na ekskurziji bio isao sam u MC, jest hrana dobra, al' skupo brate, ne moze ti biti 15 eura da se posteno najedes. Brate ja pojedem veliku porciju cevapa za 4 KM, sit sam pola dana, a od onoga kroz par sati ogladnis :D
 
Član
guster je napisao(la):
Al_Galone je napisao(la):
6 cheesburgera
veliki pomfrit
mala cola
i onda na to sve milkshake
kada smo zadnji put bili na SR Osijek,
dahtao sam do Sarajeva :)

ziva istina ja svjedok:cool: jos ponjeli za puta hahahahahaha

a za te iste pare kupis kilu teletine ispod saca uz krompirice, salatu, jos ti ostane kusura da i kafu poslije popijes :D
 
Član
Zadnji put kad sam bio u zenici, ubio se ko konj, al ne od "knjiga", nego od hrane.
Pojedem 20 ćevapa, mlao prošetam ,pa svratim na 2 hamburgera, pa opet mlao prošetam, vidim fina ćevabdžinica, i svratim, još 5 klapim. Nastavim dalje, kad ono doner, i tu klapim jedan. Odem malo na zeps, i kad sam izišao klapim porodičnu picu.
To sve za 25-30 km nezz tačno.Trebalo bi mi troduplo u Mc da se ovak najedem, a štaš od ćejfa

I da napomenem, ko misli ovoliko jesti, nek bude spreman na posljedice u wc.
haha
 
Član
Nek priča ko šta hoće ali to će raditi ko SINGERICA!

Ta priča ''skupo'' ne pije puno vode, koliko se u zadnje vrijeme otvorilo kojekakvih čoko barova i nakih kafića gdje je NES jebeni 3 ili 3.5 KM pa uvijek puni.. Ima narod, samo sere da nema ;)
 
Top