Majmunisanje kroz naselje 200 km/h

Majmunisanje kroz naselje 200 km/h

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
:lol::lol::lol:

al ga covjek vrti.... gas do poda, al zaboravio da treba pedala kvacila biti malo visa od pedale gasa :lol:
 
Član
koji seljak:icon_eek:
s jednim ovakvim je nastradala jedna cura u mom gradu, seljo kupio bembaru i misli da je glavni na cesti, zali boze zraka kojeg dise
 
Član
zlajaaa je napisao(la):
dellas je napisao(la):
Ma nije fake 100%

druže jesi vidio kad ga nabije 200 i digne kameru na put i da ulijeće u nakvu krivinu pri toj brzini:icon_question: "recimo 200"

pa sta je tu cudno, mozda je covjek prepakovo ferari enzo u dvicu, a i ovi tribali igraju veliku ulogu u lezanju na cesti, pvecavaju mu downforce za cirka 300%

salu na stranu, ako ga je fakat nabro dvije glave kroz naselje onda nije normalan decko, nedo bog kakvo dijete da je hodalo pored puta i da ga je malo zakacio.
 
Administrator
pistolj i u celo... Ovih mi nije zao ni malo, zao mi ako koga drugog ubiju ne daj Boze... Sve kreteni. WOW on ima benveja:icon_mad:
 
Član
jaj i ja sam jutros tabireci auto oglase na piku naletio na ovaj klip ovog indijanca, za glupane haman fizika ne vazi.......NOT :D

p.s. a de vas dvojica "fejkera" ispecite pa recite, pobogu vama jedinima se cini ubrzanim, pa kad ste vozili vi 200 kmh pa znate? Nije vam 10 godina bolan, niti vam je nick g2_1.6-b :D:D:D

p.p.s to je ovaj lik

http://pik.ba/artikal/2318030/bmw-540i-v8-6-speed-manuel/


manuel hahahahahahhaahha spanski mjenjac hahahahaahah
ima jos bisera, ja se ismijao na sabahu
 
Član
nije fejk , nabro ga 200 pa smanjio pa onom krivinama kad je snimo ispred sebe pa opet po onim pravcu ga nabro 160-170 pa vratio na sat , debil ovakvi i trebaju zavrsit karijeru nego nedo bog nekog drugog da prisastavi ginu drugi ljudi , kaze de ga okreni jos jednom ej vozacine boze i daj ti slonu auto :icon_sad:
 
Član
metak i u celo prije nego sto nekog pregazi il sl... gadi mi se zivot od ovakvih ljudi:icon_mad::icon_mad:
 
Član
sat logicno malo krade, ali nije fejk ne lupajte ko maxim po diviziji...
radi ovakvih su vozaci bmw-ova generalno bagra :D
i na takvom divljem glasu ;)

p.s. radi ovakvih kao sto su likovi s fb (pa i mi ovdje na forumu) koji tome pridaju paznju , komentarisu, a lajkuju a ne vide....radi toga ovakvi tipovi i snimaju ovakve klipove...
popularnost u svakom slucaju, pozitivna ili negativna nebitno je....:)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top