Majmunisanje kroz naselje 200 km/h

Majmunisanje kroz naselje 200 km/h

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
AnDel je napisao(la):
sat logicno malo krade, ali nije fejk ne lupajte ko maxim po diviziji...
radi ovakvih su vozaci bmw-ova generalno bagra :D
i na takvom divljem glasu ;)

postoji razlika izmedju bmw vozaca i vozaca benveja :D :lol:
 
Ne bi ga uzeo da je 1000 km, sta mu radi. Jes da su izdrzljive masine ali ko ce ga kupit kad vidi kako je silovan...I ovamo se loze sa benvejima, samo gledas kad ce te tocak opalit jer inace ih odrzavaju samo tako. Slicnoj situaciji su poginula dva mlada momka ima 2-3 godine. :icon_sad:
 
Član
Musicc Amir nemoras ti to prodavati ali pamet uglavu dok nisi nastrado nedo bog da ostane covjek invalid ili sta djesi onda prispijo,,,, a ti putevi nisu nia za 550 a kamoli za 200 ja sam udaro sa 180 bez kocenja pa znam kako je to sve bolje tije manise corava posla

:lol::lol:

A ovakve likove kao na ovom klipu uopse nekomentarisem ;)
 
Član
izgleda ovo je postao forum svetaca , haj ko nije ovakvu sličnu stvar nekada uradio nek se potpiše ovdje ...
 
dio puta po kome vozi dozvoljava razvoj ovakve brzine, vecinom je put nizbrdica blaga i nabiti ovu brzinu nikakav problem nije, a krivine su blage izuzev ove kada podigne kameru, tu ima par krivina jebenih a onda opet pravac, cesto ovuda prolazim i bez imalo problema sam cak i sa golfom 1 dostizao brzinu od 140km/h, tako da sa bimerom ovo nije nikakav problem,,,,,

da je naseljeno, je, ali jako jako slabo, toliko da cak ni murije nikada nema na ovim pravcima a svi jurcaju garantovano ;)
 
Član
Ne vozi on ovo nesto brzo pogotovo po krivinama 110 160 ja mislio on ce stalno 200 zali boze utrosenog goriva;)
 
Član
rinaldo je napisao(la):
izgleda ovo je postao forum svetaca , haj ko nije ovakvu sličnu stvar nekada uradio nek se potpiše ovdje ...

Potpis, brate rođeni, taman sam ovo mislio napisati. Ja sam za novu godinu 190 kroz selo išao, PA ŠTA, svi ste mi sveci ovdje?!.:cool:

PS. Sa nekim kolegama sa foruma sam se isto vozao prebrzo kroz selo pa nismo nikog ni ubili ni pregazili njiti kakav belaj napravili!;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top