Majmunisanje kroz naselje 200 km/h

Majmunisanje kroz naselje 200 km/h

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
rinaldo je napisao(la):
izgleda ovo je postao forum svetaca , haj ko nije ovakvu sličnu stvar nekada uradio nek se potpiše ovdje ...

legenda;) ja jesam ovakvih stvari radio priznajem,,nije ok al jbg;)
 
Ovaj neki xpbike izgleda prvo treba ići u skolu,
da se naući pisati. A sto se tice bmw-a samo je cuo za tog proizvođaća vozila. I bolje mu je da se ne javlja i ne provaljuje.
Ko kupi ovo vozilo sretan će biti, naravno da nije za početnike.
Vozilo je perfekcija vrh, znam jer je vozilo kupljeno od mene.
JEBO TE SELJAK SIJEDNE U GOLFA 4 ILI 5 TDI I MISLI NAJBRŽIJE NA SVIJETU, A KAD NAIĐEŠ PORED NJEGA SA OVAKVIM BMW-OM ZINE TAKO DA MU MOZES ZUBE POBROJATI ,NARAVNO AKO IH IMA, IMAS OSIJECAJ DA JE STAO. I ZA KRAJ DOBIJE SAMO MAHANJE ĆAO ,ĆAO.TDI.

Al su pismeni na velikom nivou :D
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
rinaldo je napisao(la):
izgleda ovo je postao forum svetaca , haj ko nije ovakvu sličnu stvar nekada uradio nek se potpiše ovdje ...

Potpis, brate rođeni, taman sam ovo mislio napisati. Ja sam za novu godinu 190 kroz selo išao, PA ŠTA, svi ste mi sveci ovdje?!.:cool:

PS. Sa nekim kolegama sa foruma sam se isto vozao prebrzo kroz selo pa nismo nikog ni ubili ni pregazili njiti kakav belaj napravili!;)

nismo svi takvi ja sam najbrze isao oko 180 kroz naseljeno mjesto, sto jes' jes'
 
Član
Brdo forumaša sam lično vidio kako i šta rade na cesti a ovamo 'proklinju', ne znam dal' ih ima u ovoj temi posto sam samo prva 3-4 posta vidio i svi ga kao pljuju a svi bi isto radili da mogu :D

Ja npr ne mogu, trenutno vozilo ne moze ni pomisliti o cifri 200, zakuco ga na 167 i ne može više ni da makne, tako sam vozio bar kilometar :) da je mogao brže, išao bih a nikada nikoga nisam ugrozio a kamo li povrijedio/oštetio/unesrećio i slično.

Kad razmotriš sve aspekte i smatraš da možeš, vozi kako misliš da je najbolje. Nećeš jbt po ledu kad se djeca iz skole vracaju ti glumit racera, kao što to ni ovaj momak nije radio. Vjerovatno je tuda prošao bar 100 puta te bio siguran u sebe, svoju vožnju i stanje na putu te ono što ga očekuje iza svake krivine.

Prema tome mani se palamudanja il kako se već ta riječ izgovara i uživaj u klipu :cool:

:lol:
 
Član
ne mogu ni ja 200, ja jednom s proslim autom kroz naseljeno digao 110km/h i culo se samo buuuummm, slozim u banderu:icon_sad:
 
Član
Sad ga svi podrzavaju a da nekog nedaj boze udari svi bi mu j....i majku. Ovo nikako nepodrzavam jednom rukom vozi drugom snima trebao je jos cigaru zaplait. Stvarno neznam sto se formula relly idd vozi sa dvije ruke ?
 
Član
Ja neznam šta je sa vama forumašima, na početki ste svi govorili da vam ovakvih nije nimalo žao, onda se jedan pojavi, složi kontru kao da vi nikada niste ovako vozili, i onda odjednom svi voze po 150-160. Nije uredu da se ovako vozi, a ko mislite da jeste slobodno vi. Šta kažete na onu "ne radi se zlo za godinu, nego za jedan čas", i kada bi zakačio nekoga pri ovoj brzini, i pri brzini od 50 na sat, vidjeli bi koliko bi bilo štete. Zbog toga je dosta mrtvih, navodno znaju put, znaju kad će im ko izletiti i mogu oni 200. Nikada ne znaš šta te može snaći. Nikada nisam žurio, nemam ni vozačke, ali vozam i gledam kako vozim. Za koga je uredu ovuda naići 200 iako je naseljeno, ja nezz jel sa njim sve uredu. Nikada ne znaš kada kakvom dijetetu može lopta izletiti pa i on za njom pravo tebi pred auto :icon_mad:
 
Član
dovoljno je jednom da se opeknes i onda neces nikad vise, ovo govorim iz iskustva
da se nisam skrsio meni bi prvom bilo zanimljivo,, nikad do tad nisam razmisljao bil mogao nekog ubit, da li bi moglo meni nesto bit il tako nesto, jednostavno je to tako, svakog povuce

ali opet kazem, sve do jednom...
 
Član
ArminM je napisao(la):
dovoljno je jednom da se opeknes i onda neces nikad vise, ovo govorim iz iskustva
da se nisam skrsio meni bi prvom bilo zanimljivo,, nikad do tad nisam razmisljao bil mogao nekog ubit, da li bi moglo meni nesto bit il tako nesto, jednostavno je to tako, svakog povuce

ali opet kazem, sve do jednom...

Slazem se..nismo mi svi isti..nekom nije ni dovoljno da se opekne znace kako ce voziti a neko se moze par puta opeci i on ce opet ..aa sto se tice voznje 200km/h moguce je ,jer kao sto je naveo @zen_3dom malo je niz brdo ,a bmw jak ..A to sto momak je budala to necemo raspravljati !
 
Član
Ma zar je bitno da li je moguće ili ne 200, bitan je taj osjećaj kad proletiš.:cool:

PS. Kroz Laktaše i Gradišku može, provjereno.:icon_smile:
 
Član
jebo vas on, sta se raspravljate jos uvijek o njemu.... :lol:


hajvan sjeo za jako auto pa mu se moze, ovakvih je uvijek bilo i uvijek ce biti ;)
 
Član
Ti si mi baš odgovoran zAaKy , voziš bez vozačke :icon_question:

Ovdje ljudi idu iz krajnosti u krajnost , niko ovog momka koliko pročitah ne podržava u jurnjavi kroz naseljeno mjesto, a mnogi bi ga odmah linčovali i okarakterisali kao ubicu. ja koliko sam vidio na snimku on nikoga nije ugrozio i da budem iskren nije me nešto impresionirao sa vožnjom. Niko od nas nije bio u atu s njim pa da može reći dali je vožnja bila rizična ili ne. ja sam uvijek za gas gdje god se ukaže prilika ali ne po svaku cijenu, sigurnost na prvom mjestu...

p.s. ako ćemo uzeti u obzir karakteristike njegovog auta tvrdim da on može sigurnije voziti svoje auto 200km/h nego mnogi ovdje svoje nabudžene vozilice 60km/h
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top