M5

M5

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: M 5

dobar ti je taj m 5 iz Bihaca sam,volio bi se se provozat jednom :D.sjecam se samo jednom da je u 1 navecer m5 proletio kraj moje kuce tacnije kamenica leti cuo se do Bihaca ludilo zivo od auta
 
Član
RE: M 5

passatgt je napisao(la):
dobar ti je taj m 5 iz Bihaca sam,volio bi se se provozat jednom :D.sjecam se samo jednom da je u 1 navecer m5 proletio kraj moje kuce tacnije kamenica leti cuo se do Bihaca ludilo zivo od auta

Mnogima sam ispunio želju pa ne vidim što ne bih i tebi , samo se javi kad me vidiš sa autom ;)
 
Član
RE: M 5

rinaldo je napisao(la):
passatgt je napisao(la):
dobar ti je taj m 5 iz Bihaca sam,volio bi se se provozat jednom :D.sjecam se samo jednom da je u 1 navecer m5 proletio kraj moje kuce tacnije kamenica leti cuo se do Bihaca ludilo zivo od auta

Mnogima sam ispunio želju pa ne vidim što ne bih i tebi , samo se javi kad me vidiš sa autom ;)

Eto i mene prvim busem :D
 
Član
RE: M 5

rinaldo je napisao(la):
passatgt je napisao(la):
dobar ti je taj m 5 iz Bihaca sam,volio bi se se provozat jednom :D.sjecam se samo jednom da je u 1 navecer m5 proletio kraj moje kuce tacnije kamenica leti cuo se do Bihaca ludilo zivo od auta

Mnogima sam ispunio želju pa ne vidim što ne bih i tebi , samo se javi kad me vidiš sa autom ;)

Imam i ja zelju :D

Cini mi se da sam te neki dan vidio u Fordu KA ili sam pogirjesio :icon_rolleyes:
 
RE: M 5

rinaldo je napisao(la):
passatgt je napisao(la):
dobar ti je taj m 5 iz Bihaca sam,volio bi se se provozat jednom :D.sjecam se samo jednom da je u 1 navecer m5 proletio kraj moje kuce tacnije kamenica leti cuo se do Bihaca ludilo zivo od auta

Mnogima sam ispunio želju pa ne vidim što ne bih i tebi , samo se javi kad me vidiš sa autom ;)

moze ako treba sipam gorivo,da vidim kako to vuce u mene passat 115 konja :lol:
 
Član
RE: M 5

Amel SF2 je napisao(la):
rinaldo je napisao(la):
passatgt je napisao(la):
dobar ti je taj m 5 iz Bihaca sam,volio bi se se provozat jednom :D.sjecam se samo jednom da je u 1 navecer m5 proletio kraj moje kuce tacnije kamenica leti cuo se do Bihaca ludilo zivo od auta

Mnogima sam ispunio želju pa ne vidim što ne bih i tebi , samo se javi kad me vidiš sa autom ;)

Imam i ja zelju :D

Cini mi se da sam te neki dan vidio u Fordu KA ili sam pogirjesio :icon_rolleyes:

E ti ne možeš zato što si prodao dva bimera vrhunska :icon_mad: , šalim se , ford je za svaki dan auto , tako da ćete čekati proljeće da se vozikamo jer sad je rijetkost da provozam ///M-a, pozzz

passatgt je napisao(la):
rinaldo je napisao(la):
passatgt je napisao(la):
dobar ti je taj m 5 iz Bihaca sam,volio bi se se provozat jednom :D.sjecam se samo jednom da je u 1 navecer m5 proletio kraj moje kuce tacnije kamenica leti cuo se do Bihaca ludilo zivo od auta

Mnogima sam ispunio želju pa ne vidim što ne bih i tebi , samo se javi kad me vidiš sa autom ;)

moze ako treba sipam gorivo,da vidim kako to vuce u mene passat 115 konja :lol:

to je već druga priča , ako si ti voljan isprsit se za gorivo onda se vozimo do grobnika (ja ću platit stazu) pa da onda osjetiš šta je to vošnja u ///M-u, a za krug po gradu ja častim, pozzz
 
kolega
ES-SC-108-62.jpg


ovako nesto stavi,da lakse dise motor
 
Član
to što si ti postavio je ess kompresor vt 1-525 , košta u americi 6 500 $ bez dostave i carine ima i vt 1-550 koji je 1000 dolara skuplji , naravno da sam razmišljao o kompresoru i to će doći na red samo ne ove godine , razlog naravno finansije . ali kad dođe na red dolazi u obzir samo ESS ili RMS kompresor.

1323260250.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/img]
 
ideja sa kompresorom na tvom je predobra,financije su tu jbg ali gdje ima volje ima i nacina,na ovu sada snagu + kompresor to ce biti veselo,mislim da ce prve 3 brzine biti ubitacne.mogu se kladiti da ce biti 900+ ps :D:icon_smile:
 
Član
passatgt je napisao(la):
ideja sa kompresorom na tvom je predobra,financije su tu jbg ali gdje ima volje ima i nacina,na ovu sada snagu + kompresor to ce biti veselo,mislim da ce prve 3 brzine biti ubitacne.mogu se kladiti da ce biti 900+ ps :D:icon_smile:

daleko je to od 900 ps , vt 1-550 kompresor daje 150 ks to znači da bi imao 550 ks , sa nitrom još 150 tj 700 ks. da bi nagurao na 900 ks treba puno puno više ulaganja...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top