M5

M5

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kad moja bora sa 115 tdi konja relativno dobro povuce,mogu misliti kako ova neman potrga kada stisnes... :D
Prelijepe slike,ona Igy-eva iz osijeka je predobra,nekako ti ona nijansa dima ide uz boju :lol:

Zelim ti sto kracu zimu ;)
 
Član
coyotus bastus je napisao(la):
Jos da ga oblijepimo cijelog:icon_smile:
moraces doci na jos jedan tretman kod mene:icon_smile::icon_smile::icon_smile:

aBd druže ići će onako kako smo pričali ako ne prije onda na proljeće prije sezone :icon_smile:

markom je napisao(la):
kolega svaka čast ,najbolje auto na forumu ;)

hvala kolega kad smo kod toga :icon_smile:

291120111432.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/img]

291120111434.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/img]
 
Član
Sorry na Off-u,naletih na predobar video ;)
[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=eTjaBk4l3iY&feature=related[/video]
 
Član
RE: M 5

rinaldo je napisao(la):
Hvala svima, auto je kupljen prije 2 mj iz Bugojna, u perfektnom je stanju, prešao 96 000 km , dosta dodatne opreme što ću kad budem imao više vremena napisati , izdvojio bih eisenman auspuhe i trodjelne oz mito felge, 294 kw , 4941 kubika, V8 ,skinuta blokada, auto je kupljen u njemačkoj gdje je bio policijski presretač , imao je stroboskope kad je došao u BiH, prijašnji vlasnik tvrdi da je dignut na 480 ks ali nisam radio dyno test jer mi je to sad nebitno , meni je i 400 ks sasvim dovoljno, pozdrav svima...
haha ,,400ks sasvim dovoljno,,ma gde dovoljno i vise nego potrebno,kad uporedim sa mojih 54 ks haha ma sta pricam sve u svemu ,,resident evil,,svaka cast
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top