M5

M5

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Hvala članu Renault fan što mi ispolira felge (falc) ;)

14072011854.th.jpg
[/URL][/img]

14072011853.th.jpg
[/URL][/img]
 
Član
Šteta što si kasno poslao poruku, mislio sam da si prezauzet pa te nisam zvao, skoknuo bih do Bihaća.;)
Ko zvuk ne čuje uživo POOOOOOJMA nema šta je zvuk mašine.:cool:
 
Legend
extra su felge druze .... jos kako se renault_fan zadao u polir vode , bice super rezultata

nego jesi uspio naci onaj dio ?
 
pa pajdo de malo milosti haha....nocas idem Jablanskom 140 za tobom i tmn kad ti pridjem cujem onaj M zvuk i tebe vec u Pokoju hahahaha....Dobro si me osramotio :lol: :lol: :lol:


:123: :123: :123:
 
Član
renault_fan je napisao(la):
pa pajdo de malo milosti haha....nocas idem Jablanskom 140 za tobom i tmn kad ti pridjem cujem onaj M zvuk i tebe vec u Pokoju hahahaha....Dobro si me osramotio :lol: :lol: :lol:


:123: :123: :123:

učinilo mi se da si išao iza mene od brklje ali kad nisi skrenuo kod svoje kuće ja kontam neko drugi , jbg drugi put blicaj pa ću te pustiti da me pretekneš , he he , ;)
 
rinaldo je napisao(la):
renault_fan je napisao(la):
pa pajdo de malo milosti haha....nocas idem Jablanskom 140 za tobom i tmn kad ti pridjem cujem onaj M zvuk i tebe vec u Pokoju hahahaha....Dobro si me osramotio :lol: :lol: :lol:


:123: :123: :123:

učinilo mi se da si išao iza mene od brklje ali kad nisi skrenuo kod svoje kuće ja kontam neko drugi , jbg drugi put blicaj pa ću te pustiti da me pretekneš , he he , ;)

hehe ma blicao sam ja tebi al nis ti primijetio hehehe :lol:
 
Član
Kad ces doci u SM s BMW -om ? :cool::cool::cool:


Masina je extra ... vidio sam ti od onog rodjaka - zeta sta je vec sto ima isto M5 plavu njemacke tablice , kad je bila u SM
 
Član
B.M - Floyd je napisao(la):
BMW nema dalje,sve pohvale..:cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool:

tnx i hvala što mi malo diže temu iz prašine , he he :lol:

badboy je napisao(la):
Kad ces doci u SM s BMW -om ? :cool::cool::cool:


Masina je extra ... vidio sam ti od onog rodjaka - zeta sta je vec sto ima isto M5 plavu njemacke tablice , kad je bila u SM

Pa eto vidio si stock M5 od Maria , moj je malo nabrijaniji i glasniji , he he , sad će snijeg i zimski san za ///M-a tak da na proljeće možemo pričati o nekim susretima , pozzz
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top