M5

M5

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
joj ovi su u audiju komaa, hahahaha, bas sam se ismijao, bmw je lutka, tebi svaka castttt stvarno..
 
Član
Stilo je napisao(la):
hahah suvozac veze pojas lijepi strah :D auto ti je vrh! :cool: :123:

I ja sam sa Rinaldom morao da vežem pojas, da poslije ne skupljam organe po autu.:123:

Jedva čekam ljetne klipove kad dođe dijaspora.;)
 
Član
heh,ludo ludo,svaka cast :)
mogu mislit tek kako tek sad ide,sjecam se kad si me onda provozao u tz,odusevljen sam bio :)
sad ce rs6ice dijasporaske dolaziti,šišaj ih redovno :D
 
Član
lov2xlr8 je napisao(la):
heh,ludo ludo,svaka cast :)
mogu mislit tek kako tek sad ide,sjecam se kad si me onda provozao u tz,odusevljen sam bio :)
sad ce rs6ice dijasporaske dolaziti,šišaj ih redovno :D

tnx frendu , ;)
 
Ide M za pohvalu, digli ste citavu Jablansku ulicu i Srbljane na noge:D, znas li jel ovaj Audi kod Begovica sad? Ako je to taj bio je kod mene par dana, bio je dosta istrosen da se najblaze tako izrazim, nije isao kako treba za svoju snagu, ali opet tesko se moze nositi sa M5-icom...
 
Član
Pratim ovu temu od pocetka al stvarno ne znam ni sta bi rekao! Auto je strasno,stroj strojeva! Sve pohvale,svaka cast! :cool:
 
Član
olensoner je napisao(la):
Ide M za pohvalu, digli ste citavu Jablansku ulicu i Srbljane na noge:D, znas li jel ovaj Audi kod Begovica sad? Ako je to taj bio je kod mene par dana, bio je dosta istrosen da se najblaze tako izrazim, nije isao kako treba za svoju snagu, ali opet tesko se moze nositi sa M5-icom...

audi je već par godina kod ovog lika ( ne znam da Begovići imaju a8) , tnx druže;)

Bravo 16v je napisao(la):
Pratim ovu temu od pocetka al stvarno ne znam ni sta bi rekao! Auto je strasno,stroj strojeva! Sve pohvale,svaka cast! :cool:

hvala frendu ;)
 
Član
Mrva je napisao(la):
nije nesto... da je moja bolja bi bila :D:D

koliko ti dana moze biti boca?

nema tu dana frendu , ako pucam non stop nitro boca može biti 20-30 šuteva po 30 sekundi , mada ga ja rijetko pucam jer nemam gdje vozit ni ovih 400 konja ali kad zagusti dobro dođe tak da meni boca može biti dugo , pozzz

Salle je napisao(la):

tnx frendu...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top