Lancia Delta HF_turbo

Lancia Delta HF_turbo

HFintegrale je napisao(la):
VR6Boki je napisao(la):
Sta si zadovoljan, bude li 17, odmah je zapali. 17 voze auti sa 100 KS, uz to tezi od tvoje Lancie.

Ova Lancia ako je ok, trebala bi ici oko okruglih 16...

pa dobro nije mi to toliko bitno, kontam da vozim cisto bezze rekreativno... a evo trudim se da bude ispravna.. a ona je tesko oko 1300kg...

ako je rekreacije radi,onda trci 402 m nemoj voziti,heheh
sala mala,lancija je super druze..mislim da je ona brza od 17sac i to makar za sekundu jer je ipak 140ks cifra za tu tezinu....;)
 
Član
nermin suljagic je napisao(la):
ako je rekreacije radi,onda trci 402 m nemoj voziti,heheh
sala mala,lancija je super druze..mislim da je ona brza od 17sac i to makar za sekundu jer je ipak 140ks cifra za tu tezinu....;)
15,8 prema zeperfsu cini mi se i teska ravno tonu.Prema ovoj tablici 15.7, tu je negdje http://402m.blogger.ba/arhiva/2011/03/18/2717255
 
GTI FAN je napisao(la):
VR6Boki je napisao(la):
Ma okej je to voziti klasu 17 recimo, al auto mora imati vrijeme oko 16 sec :icon_biggrin:

A nije tako teska HF Turbo. Moja HF 4WD imala je nesto malo ispod 1200 kg po papirima. A tvoja nema ni 4x4, mora bit laksa :D
U pravu si,teska je oko tone stock i ide oko 16 sec ravno ili malo i brze kraj 15,jos je olaksati,zvijerka je to.

neznam ljudi nisam je vagao, u papiru pise 1250 sad sam gledao.. masa praznog vozila 1250kg

GTI FAN je napisao(la):
nermin suljagic je napisao(la):
ako je rekreacije radi,onda trci 402 m nemoj voziti,heheh
sala mala,lancija je super druze..mislim da je ona brza od 17sac i to makar za sekundu jer je ipak 140ks cifra za tu tezinu....;)
15,8 prema zeperfsu cini mi se i teska ravno tonu.Prema ovoj tablici 15.7, tu je negdje http://402m.blogger.ba/arhiva/2011/03/18/2717255

pa ako tako isla to ce bit za 10 ;)
 
Član
prelijepo auto,extra je
evo imam siceve za nju,pogledaj
http://www.pik.ba/artikal/2682371/originalni-recaro-sicevi-lancia-delta-hf/
 
Član
HFintegrale je napisao(la):
neznam ljudi nisam je vagao, u papiru pise 1250 sad sam gledao.. masa praznog vozila 1250kg
U pa zaboravili smo na staru pilu :icon_biggrin:
Ma nevjerujem da je toliko teska .
 
To su podaci za masu od integralke, znate kakvi stručnjaci rade u policiji, carini i ostalim institucijama koje imaju veze sa podacima auta.
Netto masa "obične" Delte turbo HF je malo više od 1000 kg, ako će ko o iljadu maraka okladu, more ..... :icon_smile:
 
Japi je napisao(la):
prelijepo auto,extra je
evo imam siceve za nju,pogledaj
http://www.pik.ba/artikal/2682371/originalni-recaro-sicevi-lancia-delta-hf/

jesu ovo sicevi iz sive hf turbo prodavala se nekad na piku, prije par godina kad sam ja ovu kupio.
Hvala na ponudi druze al nisam neki ljubitelj koze u autu, ovi su sicevi lijepi, kod mene su isti al nisu kozni, a planirao sam ih vadit stavio bi samo dvije kade naprijed.. :123:

GTI FAN je napisao(la):
HFintegrale je napisao(la):
neznam ljudi nisam je vagao, u papiru pise 1250 sad sam gledao.. masa praznog vozila 1250kg
U pa zaboravili smo na staru pilu :icon_biggrin:
Ma nevjerujem da je toliko teska .

neznam ni ja tacno tako pise u saobracajnoj

Porschefan je napisao(la):
To su podaci za masu od integralke, znate kakvi stručnjaci rade u policiji, carini i ostalim institucijama koje imaju veze sa podacima auta.
Netto masa "obične" Delte turbo HF je malo više od 1000 kg, ako će ko o iljadu maraka okladu, more ..... :icon_smile:

bas cu svratit da je izvagam kad je budem vozao da vidimo tacno :)
 
pozdrav raja... samo da vam javim da je moja "kraljica" ziva i da se malo radi na njoj, pa ako sve islo po planu vidimo se ako Bog da na race-u 16-og :123:
ev dvije brzinske slikice s kanala :cool:

2a97h8y.jpg


2woztaa.jpg
 
Član
Vozio sam prije par godina ovakav HF turbo, odusevio me auto, imala je recaro kozna sjedista i crvene tepihe, perverzija izgledalo...;)
 
Član
obozavam ovaj auto, malo je falilo da ga kupim, na zalost nisam, puno srece 16 og. U ovo vredi ulagati.
 
BHT Ovisnik
zar je ovo jos u tebe,ja vec pomislio da je prodana:cool:
ona zuta iz capljine sto je jos davnoo zezala struja integralka mescini,je sada u mom selu pod ceradom,cini se da se cekaju potrebni dijelovi:cool:
 
Član
CoL3 je napisao(la):
zar je ovo jos u tebe,ja vec pomislio da je prodana:cool:
ona zuta iz capljine sto je jos davnoo zezala struja integralka mescini,je sada u mom selu pod ceradom,cini se da se cekaju potrebni dijelovi:cool:

Znaci zuta je otisla za Mostar.Nikad nisam prosao kroz Capljinu da se ondje nisam okrenuo za 2 auta.Onom zutom Lanciom i onim zelenim ficekom ;)
 
BHT Ovisnik
jeste,evo je 150m od mene,momak da je neki poznavatelj auta i nije,ja se sokirao kad sam vidio da je tu,al eto navodono je narucena komplet elektronika iz italije i jos sto sta,njegovi su hvala Bogu malo stojeci pa ce se valjda uraditi sve na njoj,samo da je gdje ne zaljepi:icon_biggrin:
 
Top