Laka - Pokusaj

Laka - Pokusaj

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
dovoljno je reci samo da svake godine rusija, ukrajina i jedna od skandinavskih zemalja dobiju velik broj glasova! ko nam je kriv sto ne granicimo barem s jedno 10-tak zemalja!
 
Član
gdje je god lova tu je i politika a gdje je politika tu nishta nije kako treba, a gdje je LAKA tu je sve ludo do bola. ;)
 
freekvw1983 je napisao(la):
bullseye, jbg, prvi put kad sam cuo pjesmu stvarno mi se nije svidjala. sad je drugacija situacija kad malo bolje poslusam. ali eto ti slobodno napadaj. nemam ja nista protiv. barem se prvo predstavi u rubriku za nove clanove. svako ima svoje misljenje, i meni je zao sto ti ne mozes citati misli drugih ljudi. u ostalom, vidi kada je post bio napisan. a kad ti meni odgovaras kad se meni pjesma svidja. uzivaj na forumu druze.
P.S.
nemoj ni pokusavati da analiziras mene i moj zivot. ja tebe ne diram, a nemoj ni ti mene.

izvini...
 
bullseye je napisao(la):
freekvw1983 je napisao(la):
bullseye, jbg, prvi put kad sam cuo pjesmu stvarno mi se nije svidjala. sad je drugacija situacija kad malo bolje poslusam. ali eto ti slobodno napadaj. nemam ja nista protiv. barem se prvo predstavi u rubriku za nove clanove. svako ima svoje misljenje, i meni je zao sto ti ne mozes citati misli drugih ljudi. u ostalom, vidi kada je post bio napisan. a kad ti meni odgovaras kad se meni pjesma svidja. uzivaj na forumu druze.
P.S.
nemoj ni pokusavati da analiziras mene i moj zivot. ja tebe ne diram, a nemoj ni ti mene.

izvini...

ma sve je ok bre! don't worry, be cappy! :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top