Laka - Pokusaj

Laka - Pokusaj

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Bolje i ovo nego deen, ili neki treci transvestit :)

Ali sigurno nismo najgori, kakvo vrijeme takva pjesma :)
 
ooooooo... upravo sam do kraja odgledao pjesmu posto za usi nije uopste privlacna... Deen je za ovog momcica pojam! ojeva o poljupcima kao da nije nista pored onog nevinog horoza ljubio, a ne smije mu u....t da ga ne ubije, previse mu drag...
koreografija....
na nivou mentalno zaostale dijece u razdoblju izmedju 8 i 12 godina.
ovo sad ja kazem:
ovom covjeku ni kaktus vise ne moze pomoci!
i umjesto aplauza na evroviziji, nekako viidim kola ludnice kako zavijaju prema tribini!
znam i sam da budem ekscentrican i poprilicno neobicno kreativan, ali ovo je malo prejako za moj ukus.. :)
 
Član
Moj komentar,jako originalna zamisao scene,pjesma nevalja,a ja ga licno ne volim! Tacnije njegov muzicki pravac! Ali originalno jest,mada nemamo nikakve sanse! Samo da se ne provalimo,pa budemo zadnji!!!
 
Član
Moje misljenje: Laka je sasvim extra lik i svidja mi se nacin na koji on radi muziku i text! Jer nije kao ostali nasi "umjetnici"! Svaka mu cast! Bolji mi je od turbo folka! :)
 
Član
moje misljenje, da cemo se u susjednoj drzavi dobro dobro osramotit...ccc, ko ovog konja pusti, pa Hari Varesanovic je bog za njega...
 
Član
kakvi komentari, pa ludji ste od Lake :) sve muzicar do muzicara. Nista smisla s vezom sto pisete nema, ajd samo zapitajte se tko je pobjedio zadnji put na Euroviziji ? ( hint: nekakva cudovista )

pozdrav ljudi
 
Član
tepSIJA je napisao(la):
kakvi komentari, pa ludji ste od Lake :) sve muzicar do muzicara. Nista smisla s vezom sto pisete nema, ajd samo zapitajte se tko je pobjedio zadnji put na Euroviziji ? ( hint: nekakva cudovista )

pozdrav ljudi

Nije zadnji nego predzadnji put:icon_biggrin:
 
Član
Bilo kako bilo,bavim se muzikom i mogu reci da je kvalitet pjesme nula! Znaci apsolutno nista nema kvalitetno na ovoj pjesmi! Ali bili smo svjedoci da kvalitet na euroviziji i nije toliko bitan,laku licno nevolim,ali je pjesma kao i kompletan scenariji jako jako lood i originalan,sto bi se jako lahko moglo desiti da narodu bas ovo ostane u sjecanju i prema tome dobije veliki broj glasova! Mada ja licno sumnjam! Ali zivi bili pa vidjeli!!!
 
Član
a sto neko rece horoz na bini, pa to je samo za domacu verziju, a na eurosong ce vjerovatno ici ona engl verzija sa kisobranima hehehe kolko tolko normalnije :D
 
Legend
haha ne znam decki al ovo.....bezveze,eto bar meni ;)
a vrijedjati necu nikog .....mozda samo malo onog ko ih je odabrao hehe "censored"??=?="#$%&%&%&//(""#%$//())(=)"#""#"!$!#$"$"$$#%&#$%#&&#$&/ :D:D :)
 
Legend
da je ovako nesto ..... heheheheheheheh
darko rundek bi to sjebo sve haha daa
<object width="425" height="355"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/PhGdAPibZOo"></param><param name="wmode" value="transparent"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/PhGdAPibZOo" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="355"></embed></object>
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top