Laka - Pokusaj

Laka - Pokusaj

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
moje SKROMNO AMATERSKO MISHLJENJE - chovjek uopshte ne pjeva vec RECITUJE - vokalne sposobnosti su mu ko' u mog amidzhe kad se natezhe na sholji od suhe hrane - scenski nastup mu je za JERRY SPRINGER SHOW - al' opet ko' sam ja da mu sudim !!!!
 

edo

Član
ko vas pita!!!kad je na eurosongu pobijedila dobra pjesma???
i zato mislim da imamo lijepu priliku...
 
Prvo, cijenim tudja misljenja stvarno, ali ipak meni je lik ok 100%. Drugo, Eurosong je vise europoliticka nego umjetnicka manifestacija...Trece, to je festival, opcenarodna zabava, zato i neme nekih superinteligentnih muzicara na tom sranju. Nije svjetska konvencija fizicara i Tesli, pa onda moze da prodje i debilana od pjesme...

S tim da nasa i nije neka debilana, obzirom kakvih ima, al vecini ide na kur** zato sto je nasa, jer vecina nema povjerenja u nase drustvo, ni u sto bosansko i hercegovacko, sto je razumljivo...

A Lakine pjesme su sve iste, to je njegov stil pjevanja, bas kao sto je Sekin turbofolkerski i komercijalni, tipa uzmi me, siluj me, imam para i 200 auto i kuca i slicno. Ali 'bes ga, i to neko voli, pa ne treba skidati glave nikome.

Njega ili volis ili mrzis, izmedju nema.

A bas sam ga veceras gledao, i sam je rekao da se zaje*** sto je uopce pristao, i da ne bi ni isao. I u pravu je.

Ali opet, preferiram pokusaj, makar isp'o popusaj! Covjeku skidam kapu za originalan smisao za humor, njegov stil pjevanja i umjetnicki pravac mi iskreno bas i nije 'legao' ali bolji je od ostalih ispranih plagijatora i nepismenih kretena.
 
Član
Dajte ba ljudi pjesma nije nesto,malo poglupa.....al nastup mu je ekstra....dosad najbolji....pa imali smo deena pe....sa pa niko nije nista reko....
A lik je smijesan do bola...provala prava, gledo sam ga na hayatu na onoj emisiji kuhanje ovo ono...ismijo sam se kolko je lik ludi i kakvih provala ima....
Dosad u zadnjih par godina nes najorginalnije sto ide na evroviziju....Meni licno najbolje sto je otislo na evroviziju je ona prva pjesma sva bol svijeta....
Al vjerovatno ce biti pokušaj odnosno popušaj....
 
Član
meni se stvarno njegova pjesma ne svidja,a on jos vise manji ali mora se priznat da mu je nastup extra bio i da su popratne ovacije stvarno bile iznenadjujuce... ja navijam za grcku ,rusiju,i onu crnu macku iz armenije mislim
 

Eko

Član
Capofamiglia je napisao(la):
Prvo, cijenim tudja misljenja stvarno, ali ipak meni je lik ok 100%. Drugo, Eurosong je vise europoliticka nego umjetnicka manifestacija...Trece, to je festival, opcenarodna zabava, zato i neme nekih superinteligentnih muzicara na tom sranju. Nije svjetska konvencija fizicara i Tesli, pa onda moze da prodje i debilana od pjesme...

S tim da nasa i nije neka debilana, obzirom kakvih ima, al vecini ide na kur** zato sto je nasa, jer vecina nema povjerenja u nase drustvo, ni u sto bosansko i hercegovacko, sto je razumljivo...

A Lakine pjesme su sve iste, to je njegov stil pjevanja, bas kao sto je Sekin turbofolkerski i komercijalni, tipa uzmi me, siluj me, imam para i 200 auto i kuca i slicno. Ali 'bes ga, i to neko voli, pa ne treba skidati glave nikome.

Njega ili volis ili mrzis, izmedju nema.

A bas sam ga veceras gledao, i sam je rekao da se zaje*** sto je uopce pristao, i da ne bi ni isao. I u pravu je.

Ali opet, preferiram pokusaj, makar isp'o popusaj! Covjeku skidam kapu za originalan smisao za humor, njegov stil pjevanja i umjetnicki pravac mi iskreno bas i nije 'legao' ali bolji je od ostalih ispranih plagijatora i nepismenih kretena.


svaka cast. najbolji post u ovoj temi.
 
Član
Moje skromno misljenje je da se laka ubio za ovu seljoviziju i mislim da ce dobro proci. S druge strane kao sto neko rece njegovi textovi i muzika su 0. Po meni ko god ima i malo sluha nece nikad pozeliti da ga cuje na radiju, tv i slicno. Za njega je deen bio George Michael a Deena volim ko bajro mater.
 
Legend
Ja se uopste ne slazem sa Vama. Mozete pricat sta hocete, ali LAKI je pun ***** vakvih kao mi i istih komentara. Barem nije folirant, kao HARI i ostali, i eto ja odgleda digo je cjelu dvoranu na noge tip. Mislite da ove ostale pjesme imaju smisla, mislite da se ocjenjuje tamo tekst i smisao pjesme.

Budite pametni, kako ne vidite pa Vi vi u stvari i jeste LAKA, samo se krijete iza nekih stvari, ali to sto je laka tamo takav dosao je u stvari prava slika Bosne i Hercegovine i nas koji tu zivimo. Zar nevidite da nam ni drzava, ni zakoni u njoj, a niti nas zvot tu nemaju smisla, bas kao njegova pjesma, svi kukamo nemamo para, a samo bi sjedili i kafe ispijali. A kad pogledas u prosloj godini prodato 200 novih audija 10 porsea, boga pitaj koliko passata, zgrade samo nicu kupuju se stanovi, i samo kukamo, politicari nam znanje nase izjebase, a kad dodju izbori babe nam i mame smotaju repove prodaju se za sicu pa ubace glas u kasicu. Svi smo mi jedna velika suplja prica...

ZNAM JA NAS, JEBO TI NAS...

Gooo LAKA :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
daki je napisao(la):
Ja se uopste ne slazem sa Vama. Mozete pricat sta hocete, ali LAKI je pun ***** vakvih kao mi i istih komentara. Barem nije folirant, kao HARI i ostali, i eto ja odgleda digo je cjelu dvoranu na noge tip. Mislite da ove ostale pjesme imaju smisla, mislite da se ocjenjuje tamo tekst i smisao pjesme.

Budite pametni, kako ne vidite pa Vi vi u stvari i jeste LAKA, samo se krijete iza nekih stvari, ali to sto je laka tamo takav dosao je u stvari prava slika Bosne i Hercegovine i nas koji tu zivimo. Zar nevidite da nam ni drzava, ni zakoni u njoj, a niti nas zvot tu nemaju smisla, bas kao njegova pjesma, svi kukamo nemamo para, a samo bi sjedili i kafe ispijali. A kad pogledas u prosloj godini prodato 200 novih audija 10 porsea, boga pitaj koliko passata, zgrade samo nicu kupuju se stanovi, i samo kukamo, politicari nam znanje nase izjebase, a kad dodju izbori babe nam i mame smotaju repove prodaju se za sicu pa ubace glas u kasicu. Svi smo mi jedna velika suplja prica...
ZNAM JA NAS, JEBO TI NAS...

Gooo LAKA :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

To daki nek si im se nagovorio
 
evo sad maksuz oso na youtube.com da vidim sta ljudi pisu o njemu
iznenadio sam se kad sam vidio da je vecina komentara u stilu "12 points to bih from _____"
znaci ljudima se svidja, ne svima ali vecini
licno se meni pjesma svidjela kad sam je prvi put cuo i uvjeren sam da ce nesto biti od tog naseg pokusaja na ESC
elviru puno srece u finalu u subotu, a nama kako dodje
 
Član
daki je napisao(la):
Ja se uopste ne slazem sa Vama. Mozete pricat sta hocete, ali LAKI je pun ***** vakvih kao mi i istih komentara. Barem nije folirant, kao HARI i ostali, i eto ja odgleda digo je cjelu dvoranu na noge tip. Mislite da ove ostale pjesme imaju smisla, mislite da se ocjenjuje tamo tekst i smisao pjesme.

Budite pametni, kako ne vidite pa Vi vi u stvari i jeste LAKA, samo se krijete iza nekih stvari, ali to sto je laka tamo takav dosao je u stvari prava slika Bosne i Hercegovine i nas koji tu zivimo. Zar nevidite da nam ni drzava, ni zakoni u njoj, a niti nas zvot tu nemaju smisla, bas kao njegova pjesma, svi kukamo nemamo para, a samo bi sjedili i kafe ispijali. A kad pogledas u prosloj godini prodato 200 novih audija 10 porsea, boga pitaj koliko passata, zgrade samo nicu kupuju se stanovi, i samo kukamo, politicari nam znanje nase izjebase, a kad dodju izbori babe nam i mame smotaju repove prodaju se za sicu pa ubace glas u kasicu. Svi smo mi jedna velika suplja prica...

ZNAM JA NAS, JEBO TI NAS...

Gooo LAKA :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Bravo majstore...100% correct;)
 
daki je napisao(la):
Ja se uopste ne slazem sa Vama. Mozete pricat sta hocete, ali LAKI je pun ***** vakvih kao mi i istih komentara. Barem nije folirant, kao HARI i ostali, i eto ja odgleda digo je cjelu dvoranu na noge tip. Mislite da ove ostale pjesme imaju smisla, mislite da se ocjenjuje tamo tekst i smisao pjesme.

Budite pametni, kako ne vidite pa Vi vi u stvari i jeste LAKA, samo se krijete iza nekih stvari, ali to sto je laka tamo takav dosao je u stvari prava slika Bosne i Hercegovine i nas koji tu zivimo. Zar nevidite da nam ni drzava, ni zakoni u njoj, a niti nas zvot tu nemaju smisla, bas kao njegova pjesma, svi kukamo nemamo para, a samo bi sjedili i kafe ispijali. A kad pogledas u prosloj godini prodato 200 novih audija 10 porsea, boga pitaj koliko passata, zgrade samo nicu kupuju se stanovi, i samo kukamo, politicari nam znanje nase izjebase, a kad dodju izbori babe nam i mame smotaju repove prodaju se za sicu pa ubace glas u kasicu. Svi smo mi jedna velika suplja prica...

ZNAM JA NAS, JEBO TI NAS...

Gooo LAKA :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
10 points for DAKI;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top