Laka - Pokusaj

Laka - Pokusaj

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
N

nenad

Ja ga inace gotivim jer je iskreni lik koji nista ne glumi, kojeg boli sta ce ko o njemu da misli, on je takav kakav je bio i prije 10 godina kad je tek poceo, i dobra mi je ta njegova vrsta muzike. Sto se tice Eurovizije, gledo sam mozda 1-2 puta u zivotu (ne volim takve pjesmice), a Pokusaj mi je bas dobra pjesma, puna energije i skroz drugacija od svih onih Eurovizija bljuvotina ala momak i djevojka pjevaju "divnu ljubavnu pjesmu" itd, itd... mislim da nam je on do sada najbolji predstavnik.
 
Član
Euro song je Gej parada u principu a osim toga Homosexuals r geys
o laki ili laci mislim sve super mada nazalost je ispala irska koja je bila moj favorit
ismeta krvavac je jedna stoka i ljudi koji rade u televiziji ovaj mjesec nece dobiti platu zbog ove iste homosexualne emisije
 
Legend
Izvlacis iz konteksta :p, naravno da zivot ima smisla, ali generalno zivimo u rasutoj drzavi. Al hajd nej.. se
 
Član
hmmmm poznajem covjeka i sjedio sam sa njim par puta, vjerujte da to nema veze sa njegovim stilom ponasanja na sceni i u davanju intervjua, fura se covjek na nesto originalno i to mu lezi,
 
freekvw1983 je napisao(la):
ooooooo... upravo sam do kraja odgledao pjesmu posto za usi nije uopste privlacna... Deen je za ovog momcica pojam! ojeva o poljupcima kao da nije nista pored onog nevinog horoza ljubio, a ne smije mu u....t da ga ne ubije, previse mu drag...
koreografija....
na nivou mentalno zaostale dijece u razdoblju izmedju 8 i 12 godina.
ovo sad ja kazem:
ovom covjeku ni kaktus vise ne moze pomoci!
i umjesto aplauza na evroviziji, nekako viidim kola ludnice kako zavijaju prema tribini!
znam i sam da budem ekscentrican i poprilicno neobicno kreativan, ali ovo je malo prejako za moj ukus.. :)

Ne mogu da vjerujem da neko može ovakav post da napiše! Jesi li ti, care, možda u ovoj grupi retardiranih od 8-12 godina?

"Deen je pojam za ovog momčića" - kakva debilna izjava. Po čemu bi Deen to mogao biti pojam za njega?! Po pederluku, možda? Po uvijanju, možda? Po kvalitetu pjesme sigurno NIJE! Ne mogu se oteti dojmu da ti u stvari nemaš pojma šta pišeš, niti da si muzički obrazovan, čak ni u onoj mjeri koja bi mogla biti na minimalnoj razini da možeš dati kritiku neke vrste!

Čuj pretencioznosti s rečenicom "ovo sad ja kazem:" - ko si to sad pa ti da možeš reći kako će ga bolničko vozilo odvesti u ludnicu?! I to govori osoba čiji avatar ne ostavlja mnogo prostora za razmišljanje i na osnovu kojeg bi čak i najlošiji psihijatar odmah rekao da ti nedostaje ne nekoliko, nego par desitina dasaka u glavi (prije nego ga promijeniš da kažem da su ti na avataru anđeli i đavli, neka skica nekog lika koji se đavolski smješka i tako). Tvoj avatar šalje poruku jednog nesigurnog dječaka (a možda macho djevojčice ili čak dječaka koji homofobičnošću krije homoseksualizam).

Nisam član ovog vašeg foruma bio do sad. Dođem ponekad da vidim informacije o autima i slično, pročitam korisne savjete i odem dalje. Sad sam se morao logirati, jer nisam mogao vjerovati da neko može ovakav post napisati za našeg Laku, našu uzdanicu i našeg najboljeg dosadašnjeg eurovizijskog "ambasadora".

Dečko je napravio pjesmu u svom stilu, dečko se trudi i dečko ima stila. Svoj je i ne prodaje se džabe.

Sram te bilo, kako tako neobrazovano sudiš o pjesmi i nastupu!
 
Član
jest...sram te bilo,stidi se svojih godina i postupaka...:D
svak ima pravo na svoje misljenje,meni je Laka uvijek bio cool jer fura svoj fazon i originalan je ako nista...
a sto se tice poredenja Lake i Deena :icon_eek::lol:
 
Član
evo ga 10 :D. Zao mi samo sto nepobijedi Ukrajina dobra pjesma a i ona pjevacica ... mmmm ili Grcka nego onaj derpe iz rusije :::S
 
Član
Moram reci da mi se pjesma sve vise i vise svidja!!! Prvi put kad sam je cuo reko sam da je cista glupost. sad mi se ipak pjesma dopada tako da cestitam Laki :D
 
bullseye, jbg, prvi put kad sam cuo pjesmu stvarno mi se nije svidjala. sad je drugacija situacija kad malo bolje poslusam. ali eto ti slobodno napadaj. nemam ja nista protiv. barem se prvo predstavi u rubriku za nove clanove. svako ima svoje misljenje, i meni je zao sto ti ne mozes citati misli drugih ljudi. u ostalom, vidi kada je post bio napisan. a kad ti meni odgovaras kad se meni pjesma svidja. uzivaj na forumu druze.
P.S.
nemoj ni pokusavati da analiziras mene i moj zivot. ja tebe ne diram, a nemoj ni ti mene.
 
Član
svako ima pravo na svoje misljenje. meni licno se pjesma i performance od lake nije svidjela, pa ni sinoc nakon evrovizije. jednostavno nevolim taj stil umjetnosti i gotovo. a bilo je hvala bogu i mnogo losijih pjesama hahaha.. ovdje svabe su dobri u svojim komentarima, u svakom nastupu traze manu. i navode da bi trebalo za iduci grad prix polugole vrtiguze slati, da bi bili primjeceni. a njihovi no angels nisu bili polugoli? u minjacima koje jedva usne pokrivaju se krakeliti na podijumu. no ni to im nije vise bodova doprinjelo, ostali bi i sa 0 bodova da nije bilo one male iz bugarske Lucy.

a neznam dali ovaj grand prix jos ima smisla ili kakvog znacaja, kad komsija komsiji bodove daje da neznam kakva je pjesma/nastup bio. tu se vidi tko do koga drzi, ne tko je dobro pjevao :icon_confused:
 
Član
Ma dobro je bilo....nek se bar čulo za BiH...i za Goražde:D Laka - extra momak, fura svoj fazon....
A jutros na tv neki lik priča : "mi smo se već dogovorili unaprijed sa Srbijom...mi njima , oni nama 12 " :D stoga kakvo je ovo talmičenje, zaključite i sami :D
Pozdrav
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top