kvar oko motora + slike 2.str

kvar oko motora + slike 2.str

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
BHT Ovisnik
hadje mi netko nek kaze,ja sam se sjebo ne normalno sad,ueo od starog kadetta 1.7 diesel i malo se sa prijateljem potezo na magistrali,i pomalo ga jesam gulio par puta na ovom sporednom putu sam rucnu potezao jednom nas je odnjelo s ceste sreca dobro je zavrsilo i na kraju svega pođem kuci u naselje neretvom gdje nma nikoga i prva-druga isto sam ga bio potegao i usporio kraj rupa jer je sve pijesak kad osjetim nesto smrdi ko lamela,kad prijatelj govori meni nesto smrdi ko da je crklo nesto kad treci govori eno ti dimi,ugasio sam autao dim huklja ispod haube il je para neznam ni ja,otvorio sam haubu ispod auta je samo sljevala voda,pustio sam ga 10 min da se ohladi,prazno ono za vodu i nasuo sam jedno 4l vode s neretve i sve dobro izgleda ne curi vise, kontam odo ga kuci odvest,i sve normala 10-15 km/h jer je naselje,do kuce nekih po kilometra i malo prije kuce auto poče trzat ko da nema goriva ali ima,ja ga u drugu opet samo trza ne prima gas i tako sam ga malo zaletio i pod kvacilom ga samo parkiro pred kucu,nista se ne vidi da igdje curi,zna li tko jel problem kakv,uglavnom kapi vode nije imao:icon_rolleyes:
 
Član
RE: kvar ili?

da se tebi nije zacepilo ono vodeno crijevo,ako si prljavu vodu sipao,vrlo moguce........
 
BHT Ovisnik
RE: kvar ili?

a neretvu usuo jbt,daj Boze npr da je to da nema drugih ostecenja
 
BHT Ovisnik
RE: kvar ili?

lako se vama zajebavat,mislim i ja sam IDIOT kad najebem u pm
 
Član
RE: kvar ili?

CoL3-99 je napisao(la):
i mehanicar da mu kaze da ga je netko gulio kao da je gti

vec sam ti napisao u offu, njega je jebalo pregrijavanje, a ne ta voznja...bez vode bi se pregrijao svejedno.....tak da...
 
BHT Ovisnik
RE: kvar ili?

al ja se nisam ni upola bio zabrinuo za auto dok mi u off-u niste napisali sve sta sam pojebao,tek sam se sad sjebo,

i samo da napomenem da je vec bio dimio i da je stari govorio da treba mjenjati boš pumpu,al meni sada nije dimio
 
Član
RE: kvar ili?

CoL3-99 je napisao(la):
al ja se nisam ni upola bio zabrinuo za auto dok mi u off-u niste napisali sve sta sam pojebao,tek sam se sad sjebo,

i samo da napomenem da je vec bio dimio i da je stari govorio da treba mjenjati boš pumpu,al meni sada nije dimio

ma sta se imas brinut bice to sve dobro samo suti i reci starom da je on sjebo i bice dobro vidjeces
 
BHT Ovisnik
RE: kvar ili?

necu puno lagati,al dobro,opet je svaki savjet dobro dosao,hvala vama
 
Član
RE: kvar ili?

0g1 je napisao(la):
CoL3-99 je napisao(la):
al ja se nisam ni upola bio zabrinuo za auto dok mi u off-u niste napisali sve sta sam pojebao,tek sam se sad sjebo,

i samo da napomenem da je vec bio dimio i da je stari govorio da treba mjenjati boš pumpu,al meni sada nije dimio

ma sta se imas brinut bice to sve dobro samo suti i reci starom da je on sjebo i bice dobro vidjeces

hahahahaha hjooooj ismija se :lol:
 
Član
RE: kvar ili?

nodiash je napisao(la):
0g1 je napisao(la):
CoL3-99 je napisao(la):
al ja se nisam ni upola bio zabrinuo za auto dok mi u off-u niste napisali sve sta sam pojebao,tek sam se sad sjebo,

i samo da napomenem da je vec bio dimio i da je stari govorio da treba mjenjati boš pumpu,al meni sada nije dimio

ma sta se imas brinut bice to sve dobro samo suti i reci starom da je on sjebo i bice dobro vidjeces

hahahahaha hjooooj ismija se :lol:
ja sam odma sretniji
 
Član
RE: kvar ili?

0g1 je napisao(la):
nodiash je napisao(la):
0g1 je napisao(la):
CoL3-99 je napisao(la):
al ja se nisam ni upola bio zabrinuo za auto dok mi u off-u niste napisali sve sta sam pojebao,tek sam se sad sjebo,

i samo da napomenem da je vec bio dimio i da je stari govorio da treba mjenjati boš pumpu,al meni sada nije dimio

ma sta se imas brinut bice to sve dobro samo suti i reci starom da je on sjebo i bice dobro vidjeces

hahahahaha hjooooj ismija se :lol:
ja sam odma sretniji

Nisam ni sumnjao:D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top