kvar oko motora + slike 2.str

kvar oko motora + slike 2.str

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: kvar ili?

:lol::lol::lol::lol:
a ja teme
a cek cole,sipao si vodu iz rijeke u auto:icon_rolleyes::icon_question:
 
Početnik
RE: kvar ili?

a daj sto zezate covjeka...:icon_confused:

nije mu lako,dobi ce po usima od starog..:D

a ne bi trebalo smetat sto si nasuo neretve,mozda ti je filter nafte prljav,pa ti sad trza zbog njeg..:icon_rolleyes:
 
BHT Ovisnik
RE: kvar ili?

a neretvu sam nasuo sta cu drugo,kad mi je sve iscurilo,a stari garant nije ni provjervao vodu ja go jos čepio ko kreten,a on iskipio kraj neretve,i reko prijatelju otiđi nađi flasu on bio s autom i eto nije mi ni palo na pamet da negdje kod nekoga natoči kad je vec isao po flasu,a voda ko voda normalna je samo sto je hladna,kasnije cu ga ponovo zakresat da vidimo
 
BHT Ovisnik
RE: kvar ili?

on je nakon toga sve super normalno isao nit dimi nit mi je stao nit se gasio,normalno i motor radio kad je dobio vode,samo prije nego sto sam dosao do kuce počeo trzati,znam da je takav slucaj u prijatelja na skuteru bio kad je lose gorivo:D al mi se nije gasio
 
Početnik
RE: kvar ili?

mozda si samo gresku napravio sto si sipao tako hladnu vodu u tako topao motor..:icon_rolleyes:


a voda ko voda ne moze biti toliko prljava da zacemi sustav hladjenja,i da se to desi u nekom slucaju,rasla bi temperatura motora..:icon_rolleyes:
 
BHT Ovisnik
RE: kvar ili?

problemi!!!
sad ja posao u trgovinu ja upalim i sve normala pođem gas samo trza i ugasi se odmah,otvorim haubu kad imam sta vidit



a evo kako to izgleda iz daljeg

 
Početnik
RE: kvar ili?

nabio ti pritisak u rashladnom sustavu i puklo crijevo,dobro ce bit aka ne bude vise pucalo,,ali nema mi logike da ti se gasi i trza,zbog tog kvara.zamjeni to crijevo i vidjeces...:icon_rolleyes:
 
BHT Ovisnik
RE: kvar ili?

mozda ne dobiva zrak pa zato il nesto,ima li ijedan mehaničar ovdje na forumu da mi moze samo potvrditi dal je zasad samo ovo problem
 
Član
zamijeni to crijevo prvo i onda naspi vodu da provjeris dali ce dje jos curi upali i ugri auto do maximuma
i gledaj ocel ti temperatura ici iznad dozvoljenog ako ide znas i sam da nije nesto uredu ako bude ok temperatura vidi na boci dali mijesa vodu morao bi mijesati ako nemjesa onda je zacepljenje ili vodena ne vrti vodu
a osnovno je da kad se to desi autu da se nesipa hladna voda jer si mozda napravijo havariju
i ako moras sipat vodu onda sa upaljenim motorom nikako sa ugasenim
sta god radio radi prvo male stvari koje ces i onako nekad promijeniti tipa
novi termostat i termo prekidac
a ako ti puse crijeva onda dihtung glave otiso garant
al lako je sve ovo pisat al dok se nevidi nista nemozes samo nagadanje
al et da i tako pomognem
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top