Kvalitet goriva-gdje i sta sipamo

Kvalitet goriva-gdje i sta sipamo

MTR

Član
lov2xlr8 je napisao(la):
te nestro su nekad bile zovko,zovko izgleda odustao od biznisa

Zovko je zalego ko Hajka pod Mahmuta :D , sve je prodao , ostao je jos terminal u Zepcu koliko znam a ovo ostalo cao Rusi :D
 
Član
MTR je napisao(la):
lov2xlr8 je napisao(la):
te nestro su nekad bile zovko,zovko izgleda odustao od biznisa

Zovko je zalego ko Hajka pod Mahmuta :D , sve je prodao , ostao je jos terminal u Zepcu koliko znam a ovo ostalo cao Rusi :D

i on je skoro cucno,,samo se jos raja okuplja tu da pije,mislim da slabo ko sipa gorivo;);)
 
Član
"Ebo ja sebe, ali evo zadnji put nasuo na novootvorenoj hifi, iste uobicajene dionice, presao vise nego na ep ili ini...
 
Član
Vozio sam golfa 1.6b koji je bio posebno alergican na lose gorivo, kako sam zivio kod selexa sipao sam kod njih i auto mi je u leru obavezno treslo, stanem na semafor i gledam kako se instrumentalka nenormalno trese, morao sam stalno dodavati gas.
Takodjer mi se desavalo da kad hocu presaltat brzinu i pritisnem kvacilo da se auto ugasi, prvo smo kontal ida je do benzinskog filtera, stangasa... sta god mu uradis opet isto.
Prije 2-3 godine mi dodje sestra iz Swe sa saabom, imala je nesto goriva koje je nasula ili u hr ili u sloveniji, znam da je auto letilo, motor je nekakav 2.0 sa 150 konja, naspem goriva na seleksu i isto kao da sam mu oduzeo jedno 70 konja, ide on ali ni priblizno dobro kao kad su tek dosli, a i auto vristi, trza dok se prebacuju brzine... znaci uzas.
Naspem poslije na Ini i od tad prekrizim seleks za sva vremena, dva razlicita auta definitivno, isao sam maksuz na stup da kod njih naspem goriva.
A sad dizel u cetvroku sipam kod njih, na omv-u i energopetrolu,
 
Do sad sam sipo sam na OMV-u na Sickom. Do prije 2 mjeseca je bilo skoro sve u redu, al kad sam skino EGR venil imo sam sta i vidjet. Al hajd, rekoh bilo je malo tusenja u voznji pa se nakupilo... Evo sad mi potrosnja otisla sa nekih 5,3 l/100km na 6,5 l kombinovane voznje (malo vise na otvorenom nego gradske). Nisam mogo vjerovat, i opet naspem na OMV-u da vidim da se nisam ja zezno, ponistim kilometrazu pa da vidimo. Isto tako osjetim da sam izgubio dosta vuce, pa sam iso majstoru da pregleda malo usis, crijeva i svasta nesto... Sve OK, al izgleda da je sve do goriva...OMV nek daje nekom drugom torbe i kojekakve zajebancije, al ja vise ne sipo kod njih!
 
Top