Kupovina Peugeot 307 - pitanje za felge

Kupovina Peugeot 307 - pitanje za felge

Član
RE: Kupovina Peugeot 307 - Da li vrijedi ovoliko?

http://www.pik.ba/artikal/1651525/peugeot-308-2007god-preso-23000-1-6i-110kw/ ja bi prije ovako nesto malo sacekao ipak kad se uzima;) cjena se za zivljaka moze dogovoriti;) a prima i zamjenu:cool:
 
Član
RE: Kupovina Peugeot 307 - Da li vrijedi ovoliko?

Uh vozio sam bas ovakav 308 s ovim motorom, ekstra masina, ide ko blesav a trosi ispod 9 po gradu i to ne bas lagane voznje.
 
Član
RE: Kupovina Peugeot 307 - Da li vrijedi ovoliko?

Mislim da je ovo donekle realna cijena za auto koji si gledao. s obzirom na opremu po meni se nemaš šta mislit ako auto nije razbijan i ako je kilometraža originalna.
Alarm Meta = 400-500 KM
Mali servis = ~ 150 KM
Veliki servis = ~700 KM
Registracija = ~ 450 KM
4 nove gume = ~ 450 KM (Cijene su po mom iskustvu)
I naravno crna metalik boja koja je uvijek skuplja od ostalih pa ti vidi. Ako je sve kako piše u oglasu mislim da auto vrijedi tih para. :cool:
 
Član
RE: Kupovina Peugeot 307 - Da li vrijedi ovoliko?

OK, hvala ti kornjas.

Sto se tice predlozene 308-ice, stvarno fina ali nemam ja tih para. :D
 
Član
RE: Kupovina Peugeot 307 - Da li vrijedi ovoliko?

Raja, izgleda da neće ništa biti od ovoga. Neće čovjek da dođe iz Tuzle u Sarajevo da pogledam kod svojih majstora iako sam mu sigurna mušterija ako je sve u redu. Očigledno nije baš zainteresovan za prodaju.

Recite mi ovi sa FAP-om, kakva je situacija sa uklanjanjem? Vidim nekih oglasa da to skidaju i softverski rješavaju. Ima li neko iskustva sa tim? I koliko sam pročitao ovi jači od 66kw imaju plivajući zamajac, da li je ovo tačno za facelift modele i koliko se to često mjenja, da li je problematično?
 
Član
RE: Kupovina Peugeot 307 - Da li vrijedi ovoliko?

Uklanjanje FAP-a ti je 200 eura, a to što ti čovjek neće doć u sarajevo, pa nebi ti ni ja došao. ti kupuješ auto i ti treba da odeš da ga pogledaš, povedeš svog majstora svakako. zamisli kad bi čovjek svakoj potencijalnoj mušteiji vozio auto, tebi danas u sarajevo, meni sutra u zenicu....onda isključivo gledaj oglase iz sarajeva
 
Član
RE: Kupovina Peugeot 307 - Da li vrijedi ovoliko?

mumi80 je napisao(la):
Uklanjanje FAP-a ti je 200 eura, a to što ti čovjek neće doć u sarajevo, pa nebi ti ni ja došao. ti kupuješ auto i ti treba da odeš da ga pogledaš, povedeš svog majstora svakako. zamisli kad bi čovjek svakoj potencijalnoj mušteiji vozio auto, tebi danas u sarajevo, meni sutra u zenicu....onda isključivo gledaj oglase iz sarajeva

;)

Čuj da ti doveze u SA.:icon_rolleyes:
Iskreno, druže, ne vjerujem da ima budala mnogo koje bi ti na kućni prag dovezli auto i onda čekali hoćeš li ili nećeš kupiti.
 
Član
RE: Kupovina Peugeot 307 - Da li vrijedi ovoliko?

kako on moze znati da si ti sigurna musterija. danas svakakvih likova. vidjeli smo sta se desilo kolegi sa foruma. dosao lik u sarajevo da kupi auto i ovaj sto mu je trebao prodat nije mu se uopste htio javiti, nego ga nesto peglo i zavlacio. tako da kao sto rekose u prethodna dva posta, tesko da ce ti iko ko je imalo dalje dovesti auto na noge u Sa. jedino mozda ako ponudis liku da ces mu kompenzirati troskove i utroseno vrijeme ili da se ti sa svojim majstorom zaputis u TZ...
 
Član
RE: Kupovina Peugeot 307 - Da li vrijedi ovoliko?

uplatis mu za gorivo na racun,onda ce vjerovatno htjeti...niko gorivo ne vadi iz baste,tako da...nemoj se tome nadat....tebi treba auto,ne njemu....
 
Član
RE: Kupovina Peugeot 307 - Da li vrijedi ovoliko?

Ima i vaša priča logike. Jeste, meni treba auto, ali i njemu treba da proda. Znam da tu postoji problem da li ću kupiti, ali ja bih 100% kupio ako se na sevisu pokaže da je u redu. A kad sam rekao majstora, mislio sam na limara, a čovjek ima toliko posla da ne može on ići sa mnom i gubiti 4-5 sati radnog vremena.

Najgore je što ne mogu ništa ovakvo da pronađem u Sarajevu.
 
Član
RE: Kupovina Peugeot 307 - Da li vrijedi ovoliko?

mara- je napisao(la):
Ima i vaša priča logike. Jeste, meni treba auto, ali i njemu treba da proda. Znam da tu postoji problem da li ću kupiti, ali ja bih 100% kupio ako se na sevisu pokaže da je u redu. A kad sam rekao majstora, mislio sam na limara, a čovjek ima toliko posla da ne može on ići sa mnom i gubiti 4-5 sati radnog vremena.

Najgore je što ne mogu ništa ovakvo da pronađem u Sarajevu.

imas ovlasteni servis u Tuzli, clan jusuf ti je vec pisao, on je svoj auto prije kupovine vozio u servis, nije mogao biti prisutan pregledu,ni on ni prodavac, tako da je to 100% sigurno, pametno utrosenih 50km;)
 
Član
RE: Kupovina Peugeot 307 - Da li vrijedi ovoliko?

mumi80 je napisao(la):
Uklanjanje FAP-a ti je 200 eura, a to što ti čovjek neće doć u sarajevo, pa nebi ti ni ja došao. ti kupuješ auto i ti treba da odeš da ga pogledaš, povedeš svog majstora svakako. zamisli kad bi čovjek svakoj potencijalnoj mušteiji vozio auto, tebi danas u sarajevo, meni sutra u zenicu....onda isključivo gledaj oglase iz sarajeva
Ja sam tako dva puta gledao da covjeku izadjem u susret i covjek ne kupi i jbg nikom nista cak kaze zena moli da dojdem da vidi auto kaze platicu na gorivo doso vidjela pregledal vozila kod mehanicara u gradu i sad bi ona jos i kod ovlastenog a mehanicar joj reko da je sve ok jb joj ceri jesu dobre bile ako nista vrijedilo je zbog njih otici a nagorivo se usutila:icon_biggrin:;) nikom nikad vise kupac dojde vidi auto pravilo i snosi troskove prepisa itd;)
 
Član
RE: Kupovina Peugeot 307 - Da li vrijedi ovoliko?

A jebiga, jeste ovo problem. A šta ću sada, tražiću po Sarajevu dok ne nađem, ili dok mi neko od ovih što uvoze ne nabave.
 
Član
RE: Kupovina Peugeot 307 - Da li vrijedi ovoliko?

mara- je napisao(la):
A jebiga, jeste ovo problem. A šta ću sada, tražiću po Sarajevu dok ne nađem, ili dok mi neko od ovih što uvoze ne nabave.

imas li pasos? procitaj temu od coL, vezano za put u DE,.,. lagano nadjes na nekoj njihovoj stranici auto, popises adrese auto kuca i pravac svabenzdorf,. i proberes sebi,.ne da cekas hocel neko ti dovuc u sarajevo i natebi zaradit,. igubit neces vise od dva tri dana
 
Top