Kupovina Peugeot 307 - pitanje za felge

Kupovina Peugeot 307 - pitanje za felge

Član
RE: Kupovina Peugeot 307 - Da li vrijedi ovoliko?

vidis da se liku u tuzlu ne ide, kamo li DE :icon_biggrin:
 
Član
RE: Kupovina Peugeot 307 - Da li vrijedi ovoliko?

dodji u Tuzlu, odi u Inter auto kod Zune... nece te covjek zajebati sigurno... nek ti sve fino detaljno pregledaju i to je to... ;)
 
Član
RE: Kupovina Peugeot 307 - Da li vrijedi ovoliko?

Nije da se meni ne ide, ali morate i vi mene shvatiti. Šta ja znam šta me tamo čeka, mogu me sačekati petorica i oteti mi pare.
 
Član
RE: Kupovina Peugeot 307 - Da li vrijedi ovoliko?

Pa nemoj nositi sve pare u bilo kojem slucaju, ponesi da imas za kapare, ako se uspijete dogovoriti za auto onda u banku, pa mu prebaci na njegov racun, ili podignes iznos koji treba i das mu.
 
Član
RE: Kupovina Peugeot 307 - Da li vrijedi ovoliko?

mara- je napisao(la):
Nije da se meni ne ide, ali morate i vi mene shvatiti. Šta ja znam šta me tamo čeka, mogu me sačekati petorica i oteti mi pare.
onda ti povedes petoricu i nema problema ti njemu otmes auto:lol:
Jebena stvar znam po sebi kad sam u kuverti nosio puno para za auto jbg nezna niko da ti imas te pare al opet sve se bojis pogubiti ih negdje;)ja cjeli dan noso i navecer tek uzeo auto.
ne moras sve nositi vec su ti rekli poneses 300-400km zavisno od cjene auta ja sam dao 100km kapare uzmes njegove podatke kopija osobne i onda sa likom odes ako ti auto odgovara u tvoj grad ili dogovoris kad da on dojde u sarajevo i dadnes mu ostatak on tebi ugovor prepis itd.jbg nosit sve pare auto ti se nesvidi pa onda opet djabe ih nosas..;)
sve u tuzli u ovlastenom provjeris to ti je 50km bar ja mislim da nije skuplje.provozas ljudi ti napisu sta ne valja uvijek oni nesto nadju ili da je dotrajalo kazes da budu detaljni obicno neke sitnece i onda mozes malo jos dogovoriti cjenu pitas koliko su ti djelovi u ovlastenom.
 
Član
RE: Kupovina Peugeot 307

Ima li neko na ovome forumu da mu mogu poslati broj šasije za Peugeota i da mi provjeri karakteristike auta?
 
Član
RE: Kupovina Peugeot 307

Ako hoces posalji broj sasije i mail, pa cu ti na mail poslati sve sto te zanima o autu.
 
Član
RE: Kupovina Peugeot 307

Ima li neko iskustva sa Auto Kobić? Zagrijao sam se za onog HDI sport što prodaje. Dosta mu je sad spustio cijenu. Bila je nešto iznad 14.500 sad je 13.200 pa mi to malo sumnjivo. I usput zna li neko dobrog i poštenog majstora u Zenici da može pregledati motor, limariju, i da uradi dijagnostiku?
 
Član
Raja, uzeo sam onog 307 HDI sport ako je neko gledao na PIK-u. Dogovorio se sa čovjekom da uradim pregled sutra pa mogu vratiti ako nešto nije u redu, ali se iskreno nadam da je sve u redu jer je fantastičan.

Ovako, na njemu došle 17-ke felge :icon_eek:. Na vratima stoje samo podaci za te felge i gume. Planirao sam da uzmem 15-ke felge i da stavim zimske gume. Može li mi neko reći kako da ustanovim da li ću moći staviti te felge, čitam nešto o veličini kočionih klješta? I inače, da li je problem da stavim ovoliko manje felge s obzirom da su ove fabričke 17-ke? Za standardne modele je 15-ka fabički.
 
ma mozes normalno staviti felge...samo ces sarafe morati kupiti za celicne felge jer ne mogu od aluminijskih..

ma mozes normalno staviti felge...samo ces sarafe morati kupiti za celicne felge jer ne mogu od aluminijskih..
 
Član
BoB_MarleY je napisao(la):
ma mozes normalno staviti felge...samo ces sarafe morati kupiti za celicne felge jer ne mogu od aluminijskih..

ma mozes normalno staviti felge...samo ces sarafe morati kupiti za celicne felge jer ne mogu od aluminijskih..



OK, hvala stavio sam felge i šarafe koji su bili na alu felgama. Ne vidim što ti ne bi mogli, sve je fino leglo.
 
pa dobro super, vozite tako :)..meni je smetalo da mi vire sarafi i da mi zvekecu one podloske..ali eto sigurno su budale oni u fabrici sto su napravili razlicite sarafe, balkanci ipak znaju najbolje...;)
 
Top