Kupovina auta do 3 hiljade

Kupovina auta do 3 hiljade

Član
pozdrav prijatelj kupuje auto do 3 hiljade uslovi su da nije VW, audi, seat, skoda
i da nije dizel, odnosno da je benzinac kubikaze od 1.6 do gore
 
Član
Posto si izbacio vecinu dobrih auta ostaje ti BMW e30 od ovih dobrih i izmedu ostalog mozda fiat punto mk2 hgt
 
Član
Posto si izbacio vecinu dobrih auta ostaje ti BMW e30 od ovih dobrih i izmedu ostalog mozda fiat punto mk2 hgt
Cuj vecinu dobrih auta :D a mercedes nije dobar ili BMW e36 ili fiat bravo gt (bravo hgt-a niposto osim ako nisi teski ljubitelj fiata). Citroen saxo vts, opel vectra B, ford fiesta XR2i, fiat punto gt ili hgt mada hgt-a neces naci za te pare, pug 106 itd... Sva ta auta i jos dosta njih mogu se naci do 3-3500km da budu u dobrom stanju i sigurno su dobra auta :)
 
Član
Hahah pa naveo sam BMW i Fiat, opel,ford,citroen sta ja znam rijetki su oni koji ih hvale. Fiata i forda sam imao i fiat se pokazao veoma dobro, a ford limarijom slabo dok mu je motor neprikosnoven. AKo cemo realno na pasata se vise ulozilo za dvije i po godine nego na forda za 4, zamjerka je samo limarija :D
 
Član
Kad niko ne spominje pezo 206 ja sam od nedavno vlasnik jednog i za mene je super autic, moze se naci za te novce a i sa finom opremom. Puno su mi bolji od renaulta, fiata... za ove koje sam gledao u toj cijeni sto se tice limarije i mehanike.
 
Član
Kad niko ne spominje pezo 206 ja sam od nedavno vlasnik jednog i za mene je super autic, moze se naci za te novce a i sa finom opremom. Puno su mi bolji od renaulta, fiata... za ove koje sam gledao u toj cijeni sto se tice limarije i mehanike.
zato sto se pug 206 da je u dobrom stanju ne moze naci za 3-3500km :) a auto je super i jeftino za odrzavati i ne kvari se toliko.
 
Član
Ja ga nasao,dosta opreme 2002 g. 1,4 b. cak i reg. do 7. 2016, bez ikakvi kvarova, navodno nije puno ni presao i nije udarano. Jest da sam puno trazio, dosta ih gledao i svakakvih ima i u losem stanju i sa puno ulaganja... a ima i puno skupljih a neznam po cemu su bolji. Samo se ne treba zalijetati ali se moze naci dobar pezo 206 1,4 ili 1,6 benzin.
 
Cuj vecinu dobrih auta :D a mercedes nije dobar ili BMW e36 ili fiat bravo gt (bravo hgt-a niposto osim ako nisi teski ljubitelj fiata). Citroen saxo vts, opel vectra B, ford fiesta XR2i, fiat punto gt ili hgt mada hgt-a neces naci za te pare, pug 106 itd... Sva ta auta i jos dosta njih mogu se naci do 3-3500km da budu u dobrom stanju i sigurno su dobra auta :)
Dobar je bravo HGT,ali fl verzija sa 155ks,onaj stariji sa 147ks je boze sacuvaj :D
 
Član
Eto vam moj pug ispod 4.200 ne dam ga :)!! Zbog odlaska u inostranstvo se prodaje tj vec sam otisao :(.
Sve sto se moglo zamjenit zamjenilo se sto nadjete mjenjam o svom trosku. Za 3500 mozes neurednog naci
 
Član
Sad za sad gledamo Alfu 156 1.8 2.0 - sta mislite o njoj
Ford Focus 2.0 1.8 - sta mislite
Opel Vectra B 85 kw
sta mislite ovim autima


da dodamo da plin nije bitan, i potrosnja ga ne zanima sekunde i naravno iskljucio je BMW
 
Poslednja izmena:
Sad za sad gledamo Alfu 156 1.8 2.0 - sta mislite o njoj
Ford Focus 2.0 1.8 - sta mislite
Opel Vectra B 85 kw
sta mislite ovim autima


da dodamo da plin nije bitan, i potrosnja ga ne zanima sekunde i naravno iskljucio je BMW
Focus od ovih navedenih,nije nesto kvarljiv,fin za vozit,jedino malo na limariju treba pripazit,vectra nako nije nesto isto kao i alfa
 
Top