Korišteno jestivo ulje kao pogonsko gorivo za dizel motore

Korišteno jestivo ulje kao pogonsko gorivo za dizel motore

Član
Ma svi na lozu haha nista ne skodi jebat je ja sam je jedno vrijeme sipao u kadetta bio na rezervi marke nisam imao i kod rodjaka nadjem loze kod njega grijanje na loz ulje nasuo preko 20L oko pola rezervoara navozao se ko lud haha nikakvi problema niti sta nit sam je mijesao sa gorivom
 
Član
ne bi ja lozu nikako sipao u auta koja imaju miliajrdu senzora i kad ti pocrkaju dizne treba ti kredit sa zirantom sa budzeta da platis servis...
 
Član
I ja se slazem sa ovim da nikad nebih u novija auta sipao, ali dok garim ovog golfa 3 iz 94 sto da ne :)
 
Član
Samo cesca zamjena filtera goriva i pici :cool: Bar 2 puta godisnje i no sikiriki :D to kazem iz iskustva jednog kolege koji je dugo vozio na lozu, nije imao nikad problema a kaze da mu je bolje i mirnije auto radilo na lozu nego na dizel... :cool: Sigurno je kvalitetnija od ovog naseg smeca od goriva :D :cool:
Samo se treba cuvati policije i testova... Ako uhvate da vozis na lozu onda je belaj i kazna... Mada je to kod nas rijetkost...
 
Početnik
ja nezz svo govore za nase gorivo da nevalja ali ja imam tekstove nekih istrazivanja i BIH je bila na 2. mjestu po kvaliteti goriva,iza je bila austrija,slovenija,srbija itd
 
Početnik
Lija je napisao(la):
ja nezz svo govore za nase gorivo da nevalja ali ja imam tekstove nekih istrazivanja i BIH je bila na 2. mjestu po kvaliteti goriva,iza je bila austrija,slovenija,srbija itd

normalno da nam je gorivo odlicno, jesi jos igdje cuo da golf 1.6 dizel ide 200 na sat, i trosi 4l/100km dizela? nema do cega biti nego do naseg goriva, isto kerozin :cool:
 
Član
Ja sam sipao u svoje auto 1.6 dvica dizel lože, auto isto ide radi mirnije i ne puši skoro nikako..Dok m i sa naftom od omv zna bacati plav dim...vjerovatno zbog te silne vode u gorivu al kad lože naspem ništa, u nekih čadi kod mene ništa..U Sarajevu ima kod Mandića nasuti...pozzzz:cool:
 
Član
oj svima radi mirnije nema cadzi nema nista,pa ispade loz ulje bolje od dizela
bosna i hercegovina je dobila nove doktore nauka fosilnih goriva :D
 
lov2xlr8 je napisao(la):
oj svima radi mirnije nema cadzi nema nista,pa ispade loz ulje bolje od dizela
bosna i hercegovina je dobila nove doktore nauka fosilnih goriva :D

tebi krivo sto je napisao da smo napredniji nego austrija,jebo fakultet u becu :D
 
Član
D2 gorivo + aditiv u vidu boje = LOZA
i nikakve razlike u kvaliteti nema izmedu D2 i LOZE (razlika je samo u boji)............
tako da svi koji kazu da su vozili starije auta na lozu bez problema su 100 % upravu...
 
Član
Ako MTR sa Lozom moze vozit zajebani DCI, bez ikakvih poteskoca ne vidim zasto ostala auto istih i slicnih godista ne bi mogli koristit LOZU.
A starija auta pogotovo.... :icon_rolleyes:
 
Član
jednog su bosanca uhvatili njemački milicajci ..... finu mu kaznu zavalili kad su ga uhvatili da u rezervar sipa jestivo ulje iz Lidla koje je koštalo sve 0.60 eurocenti!!!!
ovaj iz prodavnice prijavio policiji, da ga provjere zašto on toliko troši ulje!!!!
P.S.
vozio je golfaII 1.6 obični disel!!! i prevalio 100hiljda i zaribo, i na drugom golfu ga uhvate!!!!
tužna priča!!!!!;);););););)
 
Top