Komentari Opel Corsa by Outrage (Zatamnjeno i cekaju se jos uvijek opruge :()

Komentari Opel Corsa by Outrage (Zatamnjeno i cekaju se jos uvijek opruge :()

RE: Komentari Opel Corsa by Outrage

samo radi komso, blago tebi imas djevojku da ti pomaze a meni moja nece nista :lol::lol::lol::lol:
kaze nece zato sto sam prodo Golfa :lol:
 
Član
RE: Komentari Opel Corsa by Outrage

hahahhaa neka neka i netreba ti pomoc kad proda green devila :D
 
Član
RE: Komentari Opel Corsa by Outrage

Brate moj ppetokrake ti problem ispolirati jos vas troje cccc brate ja sam zbicaste poliro svaki krak debel 0.5mm a ima ih milion na jednoj felgi pa se da ispolirati nepredaji se sta ti je covjece! Finbo si poceo hocemo da bude blink blink ;)
 
Legend
RE: Komentari Opel Corsa by Outrage

Brate svaka ti cast, da si ih ogulio ovak..
ja bi ih jos ispolirao do visokog sjaja i to je to ;)
 
Član
RE: Komentari Opel Corsa by Outrage

fkt mi je krivo sto sam prije svega sebe razovarao a i vas...ali nemogu...previse posla sad za sad nemam vremena za to...ljepse vrijeme ide,a ja felge drzim u garazi...to je zimski posao...sad idu na auto pa vidjet cemo mozda preko zime se malo zabavim haha :D
 
Legend
RE: Komentari Opel Corsa by Outrage

bem mu misa, fino si krenuo ,ali eto tek sad vidis sto sam ti pricao,.....nije lako , ni malo lako polirati alumium , treba vremena i strpljenja

nego i ovako su felgice prelijepe , kad sjednu na corsicu bice prelijepa ,..... ;)
 
RE: Komentari Opel Corsa by Outrage

Eee nije lahko ispolirati felge, mislim nisi ti odustao od toga ,nego je cura izgleda, ja vidim ona samo radi a ti slikas.. :D
Sram te biloo,gdje ce ona polirati nokti idu kvragu :D

Lijepoo ti sve radis too,samo polako bez zurbe,ispast ce lijepa corsa..;)
 
Član
RE: Komentari Opel Corsa by Outrage

hvala momci :) trudim se da to ispadne kulturno ;) a cura mi je najvrijednija :D felge su ofarbane u silver...danas idem lakiranje da zastitim boju za vikend ce aBd biti postavljene ;) dok se dobro osusi...a u medjuvremenu bi trebao uhvatit se kljesta i dobosa :D Jel se svi slazemo da treba ici u CRVENO :cool:
 
Član
RE: Komentari Opel Corsa by Outrage

Ajde gass sta ces za kompjuterom idi guli hrđu i lakiraj u crveno nema dalje! Ali jos ti nisam oprostio sto ih nisi poliro :( fine su i ovako idemo dalje da vidimo kako pitura na autu!
 
Član
RE: Komentari Opel Corsa by Outrage

heheheh moram do 16h za racunarom sjedit :) tako mi posao nalaze...a danas ide bezbojni lak i farbanje dobosa i kljesta :D a planiram u nedjelju postaviti na corsilaca :D
 
Administrator
RE: Komentari Opel Corsa by Outrage

auuu odlicno su mu sjele.... jos samo malo spustit i to je to;) svaka cast;)
 
RE: Komentari Opel Corsa by Outrage (legle felge)

Dobro su sjele, samo nekako su mi previse izbacene, jesi li siguran da ces ga moci ovako spustiti?
 
Top