Komentari Opel Corsa by Outrage (Zatamnjeno i cekaju se jos uvijek opruge :()

Komentari Opel Corsa by Outrage (Zatamnjeno i cekaju se jos uvijek opruge :()

Član
RE: Komentari Opel Corsa by Outrage

Bit ce slike cijelog projekta ;) neznam kakav cu rezultat dobiti...vidjet cemo..uvijek imam alternativu da ih vratim kao sto su bile...samo ljepse i urednije da to izgleda ! ;)
 
Član
RE: Komentari Opel Corsa by Outrage

ev da se i ja umijesam u raspravu :D


Corsa ti nevalja nista :p:p


zvuk los :p


nece povuci slaba :p:p:p

a tek felge ma bjez ba :D



btw jbg danas me nema gore u garazi dosla mi masina sory drug sutra cu se i ja pridruzit :D
 
Član
RE: Komentari Opel Corsa by Outrage

Evo danas sam jedno 3 sata sam radio i prezadovoljan kakav sam rezultat dobio ;) kasnije mi se naravno djevojka opet pridruzila sa drugaricom koja je takodjer uzela za vodobrusni hahaha pa smo do malo prije radili... rezultati su vec zadovoljavajuci a slike ce biti sutra sad sam preumoran da to dizem ;)

NIje belaj Buda,ali sutra malo odmaramo od posla :) nedjelju tek nastavljamo pa ako budes horan Bujrum :D
 
Član
RE: Komentari Opel Corsa by Outrage

za sada odlicno....kad bi te siceve mogo promijeniti ili iste presvuci...nekak mi se boja ne svidja....al napredujes super....:icon_smile:
 
Član
RE: Komentari Opel Corsa by Outrage

Pranilarana je unutra koza na sjedista,tapacirnku i sl. pa cemo vidjeti sta ce biti ;)
 
Član
RE: Komentari Opel Corsa by Outrage

Fino fino, jedva cekam da nabacis felge na auto da vidim kako ce to izgledati ;)
 
Član
RE: Komentari Opel Corsa by Outrage

heheheh i ja sam iz dana u dan sve nestrpljivi vjeruj ali jbg vrijedi sacekat da ih ispoliram kako treba ;) trudim se maksimalno da do 15.og budu na autu ali iskreno tesko ;)
 
Član
RE: Komentari Opel Corsa by Outrage

Ma pomalo bolje ti ih je duze radit pa da budu bas extra odradjene, nego ovako sfuserat pa nabacit, laganini, dugo je ljeto :icon_biggrin:
 
Član
RE: Komentari Opel Corsa by Outrage

sva sreca pa neradim sam ;) i nadam se brzom zavrsetku sa izvanrednim rezultatima :) pa idemo na montazu i ceka se maj da dodju amortizeri i opruge iz njemacke ;) 40mm u zemlju po meni taman na 15" :D
 
Član
RE: Komentari Opel Corsa by Outrage

Ima ovde jedna u MO Corsa na 14˝ 40 mm spustena, auto je bas zakucano u pod stvarno je mocna
 
Član
RE: Komentari Opel Corsa by Outrage

ja licno nevolim kad su male felge... jest da onda moze vise u pod...no meni se vise svidja sa 15" ;) bit cu vislji ali cu isto tako lijepo ispuniti bralobrane i dobiti agresivnost sa gumama 50 ;)
 
Član
RE: Komentari Opel Corsa by Outrage

ja mislim da ti je 15˝dovoljno jos kad je spustis bit ce bombon, ima mi prijatelj corsu sa 15˝ od calibre bas fino izgleda ispunjeni blatobrani fino i sve jedan dan cim ga uhvatim cu slikat pa cu ti send da vidis
 
Član
RE: Komentari Opel Corsa by Outrage

vazi druze ;) usput ga pitaj jesul 7J felge koje su gume i sta misli hocel strugat 7J 195/50...kazu da nece...ali sam jos malo skeptican ;)
 
Top