Komentari Opel Corsa by Outrage (Zatamnjeno i cekaju se jos uvijek opruge :()

Komentari Opel Corsa by Outrage (Zatamnjeno i cekaju se jos uvijek opruge :()

Član
RE: Komentari Opel Corsa by Outrage

Fino se krenulo sa radovima,lijepe si felge odabrao,a Corsica je x puta ljepša nakon farbanja pojedinih dijelova..Nego,jel se mogao ljepše izvesti ovaj auspuh? Ovako kao da visi,ne izgleda mi atraktivno mislim da se to može bolje riješiti :icon_biggrin:
 
Član
RE: Komentari Opel Corsa by Outrage

fkt se moze bolje rijesit i rijesit ce se :) kao prvo ici ce ravno ka nazad a ne ovako ne nedefinisanom smijeru ;) dobro si zapazio i evo vec otkad hocu da odem to ispraviti pa nikako :)
 
Član
RE: Komentari Opel Corsa by Outrage

hahah ma pola auta sto jes,jest ... cim budu gume idu felgice i naravno slike ;)
 
Super Moderator
RE: Komentari Opel Corsa by Outrage

Kad si slikao auto ono prije farbanja plastika primjetio sam da ti je malo haubu uhvatila korozija i da se boja ljusti
poslije kad si sklopio auto cini mi se da i dalje imas tu ''fleku''
zamjerka samo na to jer to si trebao prvo uraditi ;)
ostalo je fino svidjaju mi se felge jos kad se spusti bit ce to fino ;)
 
Član
RE: Komentari Opel Corsa by Outrage

stvar je sljedeca :) ima korozije na prednjoj haubi , ima nazad kod brisaca,na desnoj strani imaju dvije ogrebotine,na 2 mjesta imaju podovi sto su uhvatili malo hrdje...ima par udara kamencica po blatobranima i pragovima :) krace receno mislio sam to krpiti dati 300km sigurno i opet cu morati na kraju sve raditi :) s toga cu se strpiti jer nije bas novcano blistava situacija...pa auto ili krajem ljeta ili najkasnije proljece sljedece godine ide komplet na farbanje ... to mi je jefina isplativa varijanta :D felge su jos u garazi jer nemam gume...gume se cekaju u narednih par dana,zatim postavljanje i slike dolaze...krajem maja dolaze sportski amortizeri i opruge,spustanje 40mm ;) pa cemo vidjeti sta i kako dalje !
 
Legend
RE: Komentari Opel Corsa by Outrage

Outrage je napisao(la):
stvar je sljedeca :) ima korozije na prednjoj haubi , ima nazad kod brisaca,na desnoj strani imaju dvije ogrebotine,na 2 mjesta imaju podovi sto su uhvatili malo hrdje...ima par udara kamencica po blatobranima i pragovima :) krace receno mislio sam to krpiti dati 300km sigurno i opet cu morati na kraju sve raditi :) s toga cu se strpiti jer nije bas novcano blistava situacija...pa auto ili krajem ljeta ili najkasnije proljece sljedece godine ide komplet na farbanje ... to mi je jefina isplativa varijanta :D felge su jos u garazi jer nemam gume...gume se cekaju u narednih par dana,zatim postavljanje i slike dolaze...krajem maja dolaze sportski amortizeri i opruge,spustanje 40mm ;) pa cemo vidjeti sta i kako dalje !

najpametnije .... sto vise krpis samo mazes po njemu bez veze , auto je bombon sam od sebe , fino radis i fine planove imas ;), sretno i da bude kako si pozelio ;)
 
Član
RE: Komentari Opel Corsa by Outrage

komplet lakiranje, tako je i meni bilo... čovjek me udario u zadnju karambolku, i izletio mi pas pred auto, te je pukla karambolka i maska, to ti dođe 350KM bez lakiranja, i još 200KM znači 550KM, a komplet te dođe 1100KM tako da si miran još 10godina:icon_smile:, kao novo auto;):cool: i kad spustiš:icon_biggrin: biće opaka pilica:icon_twisted:
 
Član
RE: Komentari Opel Corsa by Outrage

tako i planiram :) sad idu jos gume i opruge aBd na auto po koja sitnica kao maska bez znaka , folije i tako to a na godinu najkasnije farbanje komplet,zastita podova...ispunjavanje supljina kao pragova i sl :)
 
Super Moderator
RE: Komentari Opel Corsa by Outrage

a onda ok ;)
ja sam mislio da samo na haubi imas tu fleku pa reko da preletis samo haubu al kad ces ga vec cijelog raditi nema potrebe jedno po jedno
sretno i stavi slike sa felgama i oprugama kad budes namontiro ;)
 
Član
RE: Komentari Opel Corsa by Outrage

fino, fino. nadam se da cete srediti corsu po vasim zeljama.

PS Rijetkost je vidjeti djevojku da pomaze momku oko auta. Mislim da ne postoji veci dokaz ljubav :)
 
Član
RE: Komentari Opel Corsa by Outrage

hahaha nisi prvi koji to kaze ;) ali fkt joj nista nije tesko za mene ;) i sto je najzanimljvije vise od mene radi oko felgi :D a Boga mi i auta kad smo polirali hmmm...
 
N

nenad

RE: Komentari Opel Corsa by Outrage

Meni stvarno, ali stvarno nije jasno sto oguli savrseno dobre felge? Zar mislis da ce biti bolje kad ih ispoliras? Moje misljenje je da si ih onako trebao ostaviti, bolje bi stojale Corsi.
 
Član
RE: Komentari Opel Corsa by Outrage

Zbog jako lose podloge koju sam vec spomenuo...nisam bio zadovoljan kako su ofarbane...na slikama se ne vidi ali imale su par mana... a cilj mi je da dobijem ovaj rezultat i ako mislis da nije ogromna razlika vjeruj da grijesis itekako :D naravno ako nedobijem zeljeni rezultat najlakse je puknut temelj i prefarbat u ALU boju !

 
N

nenad

RE: Komentari Opel Corsa by Outrage

Ja bi stvarno volio da tvoje felge budu ovakve kao na slici, ali ovo ces JAKO tesko postici ;)

Tvoje felge, tvoja odluka, ovo je samo moje misljenje.
 
Top