koliko troši golf 2 gti 8v

koliko troši golf 2 gti 8v

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
na kraju ce ispast da GTI trosi manje od onih 1,3 motora:lol::lol::lol::lol:
mislim da je nemoguce,i bezveze je sto se i dalje prica o tih deset litara,,,kao sto covjek rece,1,9 dizel uzme cjenera po gradu,kamoli GTI
 
Član
kad divljam po gradu moje trosi 25 litara jel do malo ? :)
a cudne su biljke ti GTI golfovi kad su nastelovani i sa zdravim motorom
 
Član
kod mene je 1.8 8v digifant GTI i trosi 8-10l kombinovane voznje .... primjera radi sa 46l predjem 520km (po gradu) znaci od cepa do cepa pa vidite.

GreenDevil je napisao(la):
fino sam napisao ko god ima 1.8B bujrum da testiramo tu potrosnju pa ako to stvarno toliko trosi da i ja sebi ubacim GTI ili sta vec hebes onda dizela

kad cemo :lol::lol::lol::lol:
 
Nekad davno kod mene stari je imao GTI 1.8 8V, 90 kobila pod haubom, još bio Syncro, bio zvjerka prava tada... On tvrdi, a auto je imalo i board koji je isto toliko pokazivao, da je u urbanim uslovima trošio 8-9 l na 100 km, normala vožnje...

Sad za tu extremu ne znam, ali mi liči na lovačku, svakog benzinca otprilike te zapremine i snage kad stisneš može potrošiti i do 15 l... Benzinac je mnogo osjetljiviji od dizela kojeg možeš ganjat i ovako i onako i razlika u potrošnji je 2-3 litra...
 
Član
hhhh pa kad je sve uredu s motorom nema sanse da ce on puno trosit...a pogotovo ako auto ima 12 ili 16 ili 24 ventila ,,onda je motor rasterecen i nema tu rigorozne potrosnje;);)
 
GreenDevil je napisao(la):
samo vi bacajte bombe o tim potrosnjama od 10L po gradu sa GTI i slicnim motorima :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
kod mene je Golf mk2 1.9TD+i pa trosi 10L po gradu a uzece i vise ako se cijepa u blokadu, a ko god ima 1.8B nebitno koje marke da uporedimo potrosnju, naspemo 10KM goriva i da vidim kad ce koji stat...
vozio sam mk2 2.0 GTI 115ks i kad ga cijepas vidis kako mu opada kazaljka od goriva a vi samo nastavte bacat bombe po forumu

Jesi ti siguran da je sve ok sa tvojim motorom, 10 l mi se čini mnogo, Audi 2.5 TDI toliko otprilike popije...
 
Član
ja sam prije godinu dana imao opel senatora 3.0i 24 ventila....automatik mjenjac...
nije nikad preslo 15 l sa sport voznjom
a mogo sam ga natjerat da trosi na otvorenon do 7 l
 
Ako je motor u dobrom stanju, onda neće trošiti mnogo u normalnim uslovima, ali da ga tjeraš u crveno stalno i da troši samo 10 l benzinac 1.8 L, to je već teže postići... Moje mišljenje.

Znam ja po svom Fiatu, kad ga mazis po gasu i šaltaš na 2000-2500 rpm neće više od 8 po gradu, ali zato kad ga pritisneš onda ide srrrkkkkk a evrići na auspuh...
 
Član
golf 1.6td ili 1.9td moze trositi i 5 litara a moze i 9l,sve zavisi kakav si na gasu,ko nevjeruje nek sjede na suvozacevo mjesto a ja da vozim.Golf 1.6d ce u istom rezimu voznje trositi pola manje goriva od gti-a i tu nema puno filozofije.Ako deres 1.6td da trosi 9litara na 100Km,istim rezimom voznje tj istim deranjem gti ce uzeti 18litara.
 
Član
Capofamiglia je napisao(la):
Nekad davno kod mene stari je imao GTI 1.8 8V, 90 kobila pod haubom, još bio Syncro, bio zvjerka prava tada... On tvrdi, a auto je imalo i board koji je isto toliko pokazivao, da je u urbanim uslovima trošio 8-9 l na 100 km, normala vožnje...

Sad za tu extremu ne znam, ali mi liči na lovačku, svakog benzinca otprilike te zapremine i snage kad stisneš može potrošiti i do 15 l... Benzinac je mnogo osjetljiviji od dizela kojeg možeš ganjat i ovako i onako i razlika u potrošnji je 2-3 litra...

to nije bio GTI,nepostoji gti od 90 konja.je je bila je zvjerka,bože,bože ljudi,ima li itko vozačku ovdje?

od zadnjih 10 komentara nitko nije imao ni vozio golfa gti.već rekoh, to je jedan od najboljih wv motora,koji se stavljao u gti vozila u sličnoj koncepeciji skoro 20 godina.vozio sam auto 2 godine,valjda znam kako sam vozio i koliko sam goriva trošio.rekao sam da agresivnije vožnje neće uzeti preko 10 litara,a ne da sam ga u svakoj brzini zakucavao u blokadu.voljan sam staviti svu pokretnu i nepokretnu imovinu na ovu izjavu:)neka se javljaju ljudi koji su vozili gti,a ne ljudi sa pričama moj je dedo 63 bio talijane sa metlom
 
Član
bmwscaner je napisao(la):
kad divljam po gradu moje trosi 25 litara jel do malo ? :)
a cudne su biljke ti GTI golfovi kad su nastelovani i sa zdravim motorom

potpis.imao sam takvu biljku,zato i tvrdim prije navedeno
 
Član
ZELA GTI je napisao(la):
Capofamiglia je napisao(la):
Nekad davno kod mene stari je imao GTI 1.8 8V, 90 kobila pod haubom, još bio Syncro, bio zvjerka prava tada... On tvrdi, a auto je imalo i board koji je isto toliko pokazivao, da je u urbanim uslovima trošio 8-9 l na 100 km, normala vožnje...

Sad za tu extremu ne znam, ali mi liči na lovačku, svakog benzinca otprilike te zapremine i snage kad stisneš može potrošiti i do 15 l... Benzinac je mnogo osjetljiviji od dizela kojeg možeš ganjat i ovako i onako i razlika u potrošnji je 2-3 litra...

to nije bio GTI,nepostoji gti od 90 konja.je je bila je zvjerka,bože,bože ljudi,ima li itko vozačku ovdje?

od zadnjih 10 komentara nitko nije imao ni vozio golfa gti.već rekoh, to je jedan od najboljih wv motora,koji se stavljao u gti vozila u sličnoj koncepeciji skoro 20 godina.vozio sam auto 2 godine,valjda znam kako sam vozio i koliko sam goriva trošio.rekao sam da agresivnije vožnje neće uzeti preko 10 litara,a ne da sam ga u svakoj brzini zakucavao u blokadu.voljan sam staviti svu pokretnu i nepokretnu imovinu na ovu izjavu:)neka se javljaju ljudi koji su vozili gti,a ne ljudi sa pričama moj je dedo 63 bio talijane sa metlom



heheeheh dobar dobar
 
Član
AmmaR84 je napisao(la):
ma ima golf 2 1.8 GT sa 90ks koliko ja znam :icon_smile:

fali ti brate jedno slovo, koje čini veliku razliku.između gti i gtd je također razlika u jednom slovu:lol::lol:ljudi koji imaju vozačku će znati razliku:lol::lol:djeco ajte spavat
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top