Kladionica

Kladionica

Član
2,00 je najbolja kvota koja moze bit u kladionici... ne sjecam se da sam ijednom pao na takvoj kvoti. samo ih urijetko bude. s toga, mislim da bi ovo trebo bit prolazni...
steta sto imam 5KM u novcaniku samo heheh :D
i ja sam danas odigro nest, al na markicu... :D
 
Član
Jbt ne mogu naci ovaj BONN nigdje koje je ovo liga svega ti treba da ga nadem u PREMIER kladionici nigdje ga nema :lol: ae ko zna pa da ga nadem i odem uplatiti,jel ovo kosarka ili sta ccc :)
 
Član
tvrdoglavi je napisao(la):
BON ti je njemacka kosarka...a broj u premieru je 1588

jbg sad,vec uplatio bez ovog bona.evo listica izradenog na njihovoj stranici nisam svoj slikao hebe me telefon ali valjda ce biti nesto od ovog :)
 
Član
ma to se sakrije samo ako nisi uplatio, pa da ti nebi neko uplatio tvoj listic. mada i da uplati, mozes opet odigrati, samo valja ponovo trazit parove :D
 
Član
tvrdoglavi je napisao(la):
AdnaNsa je napisao(la):
tvrdoglavi je napisao(la):
BON ti je njemacka kosarka...a broj u premieru je 1588

jbg sad,vec uplatio bez ovog bona.evo listica izradenog na njihovoj stranici nisam svoj slikao hebe me telefon ali valjda ce biti nesto od ovog :)

a sto si sakrio broj :icon_question:

ma sta znam kapiram nesto bitno :D:lol::lol:

emir_89 je napisao(la):
ma to se sakrije samo ako nisi uplatio, pa da ti nebi neko uplatio tvoj listic. mada i da uplati, mozes opet odigrati, samo valja ponovo trazit parove :D

aha,ja kontao to nesto bitno mada nisam po ovom ni uplatio nego napisao samo 1500 - 1 , 1515 - 1 i odnio tako da ni sam ne znam sto sam prekrio,valja neka navika :lol:
 
emir_89 je napisao(la):
ma to se sakrije samo ako nisi uplatio, pa da ti nebi neko uplatio tvoj listic. mada i da uplati, mozes opet odigrati, samo valja ponovo trazit parove :D

ah jojjjjjj
pa zato meni jednom kaze ne postoji ovaj broj,a ne znam ni sta sam odigro i bacim listic :icon_mad:
ko li je dobio moje pare :lol:
nisam to znao hvala na informaciji ;)
 
Član
ma mene hebe nakav par iz ceske druge, evo gube 0-1 dvica 7,00 :icon_biggrin:
a prva 3 para pogodio, valjda ce ovi preokrenut... :D
 
Član
hehe sreca pa neuplati:lol: danas ima dobrih parova ako ocete dat cu vam ja prognoze neke...

ausria wien---1
salzburg---1
clubb b.---1
cska sofia---1
brondby---1
helsinki---1

svi parovi su iz nogometa.... ulog 25 dobitak 85...ja ovo igram danas 1000000%... finih parica se dobije ovako subotom i nedeljom;)
 
Top