Kladionica

Kladionica

Član
oćete čvoku :-D

evo moj tip (prognoza) za petak :-D

i515573_Petak.jpg


uplatit cu, ako pogodim.. puknut cu si cvoku da vidim sanjam li :)

(inace, igrao na barcu, uplatio 10 KM a igrao i na man utd i uplatio 10 KM i na kraju dobio 30 KM - sto je vise od 20 - logicno, da je bio x u venu bi bio fix :icon_twisted: hahaha, ranio bi se)

evo i drugog listica za petak, nemojte prepisivat nema nafake ;) ovo je egzibiciono :p

i515595_Petak2.jpg
 
Član
odsad znam kome da se obracam sto se tice uplate kad budem igrao :) a ne ko cole da mi 3 para i uplatim 25KM i padnem na 2 :D:D,emire kad budes siguran u neka 3 para reci drugu pa da uplatim 20KM ;) jer vidim imas srece cesto dobijas a i kad ne dobijes padnes na jednom paru od njih 10 :)
 
Član
AdnaNsa je napisao(la):
odsad znam kome da se obracam sto se tice uplate kad budem igrao :) a ne ko cole da mi 3 para i uplatim 25KM i padnem na 2 :D:D,emire kad budes siguran u neka 3 para reci drugu pa da uplatim 20KM ;) jer vidim imas srece cesto dobijas a i kad ne dobijes padnes na jednom paru od njih 10 :)

ja s rodjakom sjedio na kafi i govorim mu, hos prepisat listic. a da je prepiso, nema sanse da bi stavio na mancester, navija za barcu i stavio bi keca, i dobio bi, al on kaze necu, bjezi tamo :D

ev tri probna ofrlje, bez neke analize heheh :D

R. Irska - Nigerija 1 2,25
Steaua - Univ. Craiova 1 2,00
St. Patrick - Bray W. SP 1 1,8

Koef: 8,1

ak pogodim, roknucu se heheheh :D
 
Član
uh al sam iskikso :p to je kad se ne prognozira vec ofrlje igra :p

za sutra ultra analize + prognoza, mozda bude srece :)
 
Član
današnji :D

samo je potrebno izbaciti zadnji par posto nisam toliko siguran :p i na uplatu 2km bit ce dobit nesto vise od 50 (iako je tesko dobiti al mozda Bog pogleda i da srece :))

i517871_DajBozeMilostiiSreceidaseovajlisticnakladionicidobije.jpg


p.s. IDI NA SHOW/VIEW IMAGE I POGLEDAJ NAZIV SLIKE :-D
 
Član
DajBozeMilostiiSreceidaseovajlisticnakladionicidobije.jpg


:lol::lol: ae i ja cu vidjeti da nesto uplatim
 
Član
prije 3 h u kladionici u Danskoj, grad Niva u blizini Kopenhagena uplaćeno je po 40 000 kruna (to je po 10 000 KM otprilike) na listiće koji sadrže parove:

Williams S. -Mart.SancM.J. 1

R.Zaragoza-Albacete Bal. 1

Inter Bratis - MFK Kosice B 1

drugi listic:

Chelsea(ibn)-Everton 1

IFKGöteb-Brommapojkarna 1

Informacije su 100% pouzdane da je uplaćeno jer sam ih dobio od tetka, lično neću uplaćivati jer mi je obećao javljati svaki put kad se dese ovakve uplate stoga, ovaj put ću vidjet kakvi su danci prognozeri a ako ovo prođe na prve sljedeće ću pokušati sa nekim srednjim ulogom (mozda 20 km jer jos nisam osnovao 'njihov' budzet - tj dobitak s kojim bi se kladio parama koje sam zpr dobio :) ako me razumijete)
 
Član
ae vidjet cemo sta ce biti pa da castimo tetka ukoliko budu tacne progneoze,a inace prijatelj mi zivi u Australiji i posto kod njih vrijeme ide unaprijed on je vec pregledao ove parove i kaze da su prosli :lol:
 
Član
AdnaNsa je napisao(la):
a inace prijatelj mi zivi u Australiji i posto kod njih vrijeme ide unaprijed on je vec pregledao ove parove i kaze da su prosli :lol:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Top