Kladionica

Kladionica

Član
Ja cu imati neku semu pocetkom aprila, pa ako me bude islo, podjelicu dio sa vama... Za sada se zafrkavam sa ovim vise/manje i dobro mi ide, od zadnjih 6 sam pogodio 5, ne mogu se zaliti... Treba mi jos 9 pogodaka da dodjem do 100 eura, a sad imam 35, uz uslov da ne promasim tri za redom...
 
Član
Alo kladionicari? Dobija li iko ista? Ili se samo gubi?

Ja sam dosao do jednog zakljucka, igrajuci ovo vise/manje... Nikako ne igrati utakmice Cleveland Cavaliers-a... Samo sam njih promasio i to tri puta u zadnjih 10-ak dana... Ne ide mi lose za sada.... Malo sam se preracunao, treba mi 10 pogodaka do 100 eura, a veceras sa jedan pogodio, sto znaci jos 9...
[attachment=15712]
 
listic.jpg


malo sam pogrijesio
3074-2
3085-2
 
Član
uh kako mancester izgubi, sreca pa nisam imo vremena da odem uplatit listice sto sam sinoc odigro :D doduse, jedan je bio sistem...
 
Član
Ja sam se jednom u zivotu kladila i to onako bezze bila kod amidze a on to redovito radi,uzela bilten i bezze odabrala par timova i dobila 50 KM za uplatu od 1,5 KM...... i tu je moja kladionicrska karijera pocela i isto tako zavrsila!!!
 
Član
ma zanimljivo je to. prvi put svako dobija, al fkt. i ja sam dobio 20 i kusur maraka prvi put. neki dan tacnije u cetvrtak, pricaju mi ova jedna jaranica sa faxa, beze prvi put odigrala, uplatila marku, dobitak joj bio 4,80 :D i dobila hehehe
 
Član
evo sad malo razmatro ponudu za sutra i odigro nekoliko listica, ne znam sad dal cu sve ovako uplatit :D

797_listic.jpg


560_listic_2.jpg


615_sistem.jpg



valjda ce biti kakve sice, s tim da cu igrati prvi i treci vjerovatno. drugi je skoro ko prvi... to sam jaranici odigro :D
 
Član
evo dva danasnja, s tim da sam na ovaj drugi ubacio jos jedan par. jaran mi rece da je dojava, HFK Olomouc - Usti nad Labem 1 1,70 ceska ll liga

818_untitled.jpg


431_untitled2.jpg
 
Član
evo prilike za malo parica, uplatio 2 listica i ovaj sistem, i man city me zaheba na ta dva. evo na ovom cekam lyon veceras za 134KM... pogodio ove fikseve i dole 7 od 8 :icon_biggrin:

f_kladaram_8528feb.jpg
 
ja nikad dobio nisam..ni prvi put a ni 9ti :D
uplatim marku isplata 8Km i nista ne dobijem...znaci, nema potrebe da se uzalud kladim :)
 
pobjeda liverpoola veceras a vjerujte da je i prolaz moguc , 1 na Bayern i to manje od 3 gola . Na Manchester 2 ko kuca :D , a Arsenal prolaz protiv Villareala :cool:
 
Top