Kladionica

Kladionica

Član
a nije sad nikakvo izvlacenje, al kad sam doso kuci juce, kontam, trebo sam stavit cenera na onih 8 parova, CK i da nece bit penala... i da sam tako uradio, dobio bi 58KM na cenera, al et :icon_biggrin:
odigro sam nesto i za danas. cisto da ne bude dosadno. al necu stavljati, da nebi ko prepiso pa mene krivio... heheheheh :lol:
 
Član
ja sinoc pogodio 6 utakmica nba i odigrao utakmicu OBALA SLONOVACE - TANZANIJA na ob. slonovace 1.25 a na tanzaniju 7 kvota i padnem naravno bilo 0:1
 
Član
eee tako ti je to... u nedjelju rodjak kloc odigro na galatu, kvota 1,20 i padne. bilo 2:5, 10KM bila dvica :icon_biggrin:
 
ev nesto za veceras:

stutgart-zenit kp1:icon_mad:
standard-braga 1:icon_mad:
la lakers-phoenix 1:D
alba berlin-barcelona 2:D
chardy-golubev 1:D
galatasaray dg1:D

uplata:5KM dobitak:34,80

dg znaci domacin daje gol,u ovom slucaju Galatasaray

et kome je blizu kladionica,sretno i meni i vama:icon_smile:
 

JD.

Član
FC Koln - Bielefeld --- Koln bi trebao uzeti ovo, a dobra je kvota, al eto ko nece da rizikuje nek igra KP1 - 1.50

PSV - Heerenveen - oba daju go najbolje igrati - 1.55

Benfica - Leixoles - 1 - 1.45


NBA ... Denver - Lakers - 2
 
Član
Evo jedan za veceras:
Juventus - SSC Napoli @BWin 1 - 1.50
Espanyol - Real Madrid @BWin 2 - 1.75
HC Fribourg-Gotteron - ZSC Lions @BWin 2 - 2.20
 
Član
Evo mene u kladionicarskim vodama ponovo... Za sad me dobro ide (kuc, kuc da ne ureknem...:icon_biggrin:)... Sema je sledeca... Igram vise manje na nba... Sve utakmice odredim statisticki sta bi trebalo biti i onda odigram onu koja je po mom racunu najvise udaljena od onog sto su oni predvidjeli... Sinoc obradio 7 utakmica i pet od njih pogodio, odigrao sam samo jednu, srecom je i ta bila jedna od pet prolaznih.... Kvota je 1.91, pa se moze duplati ulog (tj. povecavati 2,20 puta)... Znajuci sebe i sansu da od 10 ovakvih pogodim samo jednu, mislio sam ograniciti duplanje na ti puta, pa igrati jednu sedmicu sa odredjenim ulogom i ne duplati vise ako optresem 3. put... Tako da mi treba oko 7 pogodaka da dobijem ulog, tj. da dobit bude 100%... Ako me sreca bude isla, postacu ovdje sta igram, pa ko ima online kadionicu, moze me pratiti....

Evo slikica iz koje se moze zakljuciti da ne valja ulagati manje od 3 eura....:lol:
[attachment=15597]

Srecno svima....
 
Član
evo jednog danasnjeg, pa cemo vidjet sta ce biti...

hajduk - cibalija SP 1 1,45 :cool:
hsv - wehen 1 1,25 :cool:
sampdoria - inter 2 2,45 :icon_mad:
rodez ave. - psg 2 1,55 :icon_mad:
sedan - vitare 1 1,50 :cool:
lille - lyon pikX 1,5 :cool:
tottenham - middlesbrough 1 1,85 :cool:
man city - aston villa pikX 1,50 :icon_mad:
kilmarnock - celtic 2 1,45 :cool:

koef: 62,31 uplata: 1,30 DOBITAK: 81,00 KM
 
Član
ma neam pojma. ovo danas odigro za bukvalno po minute :D jaran zurio na bus, a ja nanijetio bio da odigram hehehe :)
 
Top