KIA Sportage 2011

KIA Sportage 2011

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Evo ti test od b92 sa 2.0 crdi 136ks http://www.b92.net/automobili/vozili_smo.php?nav_id=484957

Iskreno ne bi ti trebao jaci od ovog motora.
 
OggyBoy je napisao(la):
Ma kakav kurčev Passat, još full, a 48k, HAU JES NOU! Kod nas je full čim ima klimu.:icon_mad:
Raspitaj se malo i idi na jaču verziju ako imaš mogućnosti, sigurno se nećeš pokajati, a ako nekad siđeš sa asfalta sa njim, onda će ti biti drago zbog toga.:icon_smile:

Evo u novinama ja dobio, novi Passat, cijena za pocetni model, mislim da je 1.8 benzinac bio je oko 34000 KM, a ovaj 2.0 TDI sa FULL opremom je 48000. Nisam ni ja vjerovao, nesto mi cudno bilo, ocekivao sam da ce biti daleko veca cijena, al' eto tako je kako je :D
 
Član
Malo sam se raspitivao i stvarno ljudi mi govore da su kijini motori pravo rastrošni benzinci troše bruku, i ovi dizeli znači 2,0 to je 4 cilindra prelaze 11 litara gradske vožnje i malo mi je to previše mislim da takav motor nebi smio toliko tršiti...
e sad mnogi će reći pa čovječe to je SUV on je težak e pa gledaj sad ovo kia sportage ima 1700 kg a novi passat 1500 kg e hajmo uspredit potrošnju kia recimo 10 a passat novi je bluemotion troši 4,5 aloooo dakle isti motor 4 cilindra mislim da brojke govore sve, ja imam vec jednog mercedesa koji troši 10-11 litara nemislim uzeti još jedno auto sa istom potrošnjom nema šanse! dakle kia otpada definitivno jebo ti svu njezinu opremu! Gledao sam u wolkvagenu ima akcija passat 2,0 TDI bluemotion comfort oprema stoji 48 dakle da nadodam na to kameru za parking unatrag, šiber i bi xenon svijetla izadje me s popustom na keš oko 50 i to je to jedini je minus sto na auto čekaš 6 mjeseci sa takvom opremom.
 
Član
SUV troši više i zbog (NE)aerodinamičnosti, veći i masivniji točkovi od putničkih vozila,...
 
Član
almir_gr je napisao(la):
OggyBoy je napisao(la):
Ma kakav kurčev Passat, još full, a 48k, HAU JES NOU! Kod nas je full čim ima klimu.:icon_mad:
Raspitaj se malo i idi na jaču verziju ako imaš mogućnosti, sigurno se nećeš pokajati, a ako nekad siđeš sa asfalta sa njim, onda će ti biti drago zbog toga.:icon_smile:

Evo u novinama ja dobio, novi Passat, cijena za pocetni model, mislim da je 1.8 benzinac bio je oko 34000 KM, a ovaj 2.0 TDI sa FULL opremom je 48000. Nisam ni ja vjerovao, nesto mi cudno bilo, ocekivao sam da ce biti daleko veca cijena, al' eto tako je kako je :D

To ovaj novi model?? To je izuzetno dobra cena ako je tako...
 
Član
Prošli vikend sam se vozao u Rav-4, 2.0 benz.+ plin, oko 11, 12l potrošnja plina. To je sasvim prihvatljivo uzimajući u obzir o kom se autu radi. Raspitaj se malo bolje o potrošnji, pošto auto izgleda fenomenalno i Passat je smiješan naspram njega pa makar i imao standardno kurvu u opremi koja će da ti ga blajva dok god ga vozaš.:D
 
Član
u novog passata je skroz ok cijena od 48.000KM za 2.0TDi model i osnovna oprema je sada comfortline a ne trendline ako u b6...
 
Član
mislim na koji način je isti motor pojačan za 30 ps, baš me zanima i hoće li jači više trošiti, ustalom koji je bolji izbor?
 
Član
George je napisao(la):
kakva je razlika u passata u motorima izmedju 2,0 tdi 140 ps i 2,0tdi 170 ps?

30ks razlike:lol: Isti su motori,oba comon rail, taj motor ima tri varijacije( 110,140,170) mada ogradjujem se ipak zaovaj od 170,mozda su neke male izmjene na motoru tipa turbine,karika,klipova itd...)
 
Nije samo razlika u software-u je moje misljenje, kao sto je vladica vec rekao ovaj sa 170ks vjerovatno ima drugu turbinu, karike, dizne itd....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top