KIA Sportage 2011

KIA Sportage 2011

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ako neces uzimati suv sa 4x4 pogonom ono da barem na planinu mozes uvijek izac... nezz, a svi oni su nesto skuplji za odrzavat i trose vise... radije uzmi passata ili superba, te se vozis ko coek, a u gepeku mozes leseve prevozit :icon_smile:
 
Član
Limpi je napisao(la):
ako neces uzimati suv sa 4x4 pogonom ono da barem na planinu mozes uvijek izac... nezz, a svi oni su nesto skuplji za odrzavat i trose vise... radije uzmi passata ili superba, te se vozis ko coek, a u gepeku mozes leseve prevozit :icon_smile:

evo mislim da cu uzet passata 4x4 i da je samo 2 milje razlike to je džaba!
 
Član
brate dat 60 milja za kiu po meni je bolest, ovo nek shvati kako ko hoce... bmw x1 starta od 49 milja po tomicevom cjenovniku, dodas pogon nesto malo opreme i eto ti pravog auta za 60, nek je go ko lipa, al je bmw, a za kiu tolike pare po meni je bolesno... za 2 godine ako uzmes 20 za tu kiu udaraj se nogom u ... znas vec gdje... da uzimas ovu od 33 pa ok, ali tolike pare i kia, ne ide mi u glavu... eno i ona c klasa neznam ima li jos akcije nova 200cdi sa amg paketom opreme je toliko para... pozdrav i sretno u kupovini...
 
Član
gledao sam x1 sa 4x4 i malo boljom opremom prelazi 70 to je vec precjenjeno, a bio sam i u mercedesu :) ma cista prevara niti je 60 niti je amg oprema :D mamicu im bezobraznu 200 cdi sa o opreme kosta 64 i to salonski :) ma svugdje ti je ono da te navuku pa svuku hehe al pasat sad ima stvarno extra ponude
 
Član
onda su vjerovatno ukinuli akciju, znam da je bilo to 100% za 59.900... vidi imas passata obicnog, tu je i cc mozes solidnog uzet za 60, ima tu pravo zanimljivih auta, recimo opel insignia mozes je uzet za 60 milja da grmi, audi a4 se isto solidan moze uzet sto bi svakako bio moj uzi izbor... ako hoces terenca tu je rav4 novi, tiguan... neznam, imas velikog izbora u toj cijeni, tako da ja kiu stvarno ne bih, al svako ima svoje normalno, ti kupi sta je tebi cejf... kia meni fino izgleda dok ne vidim one lafo "diode" u farovima, pa ono je kriticno brate dragi, ja bi ih bolje napravio... u svakom slucaju, sretno jos jednom i ne zalijeci se, dobro izvagaj i gledaj sve faktore, sta dobijas, kvalitet, opremu, marku, koliko ce taj auto vrijedit za recimo 5 godina itd...
 
Član
dado307 je napisao(la):
onda su vjerovatno ukinuli akciju, znam da je bilo to 100% za 59.900... vidi imas passata obicnog, tu je i cc mozes solidnog uzet za 60, ima tu pravo zanimljivih auta, recimo opel insignia mozes je uzet za 60 milja da grmi, audi a4 se isto solidan moze uzet sto bi svakako bio moj uzi izbor... ako hoces terenca tu je rav4 novi, tiguan... neznam, imas velikog izbora u toj cijeni, tako da ja kiu stvarno ne bih, al svako ima svoje normalno, ti kupi sta je tebi cejf... kia meni fino izgleda dok ne vidim one lafo "diode" u farovima, pa ono je kriticno brate dragi, ja bi ih bolje napravio... u svakom slucaju, sretno jos jednom i ne zalijeci se, dobro izvagaj i gledaj sve faktore, sta dobijas, kvalitet, opremu, marku, koliko ce taj auto vrijedit za recimo 5 godina itd...

Pametno zboriš, mlado momče.:icon_biggrin:

Tačno, ako već nećeš Kiu, nemoj se ni zalijetati sa Passatom. Vjerujem da Insignia pruža više za iste pare, a o atraktivnosti ne bih ni da pričam. Ne znam koliko voliš druge marke, ali za te pare imaš i Šveđane koji su po meni odličan izbor ako ne patiš od balkansko-bosanskog sindroma, a čim si htio Kiu, vjerujem da ne patiš.;)
 
Član
Ma gledao sam ja sve Audi je i polovan 60 hehehe sve je to tu negdje, ne biram samo ja i žena je u komisiji :D tako da je kocka pala na passata a ja nemam nista protim strasan je vozio sam ga perverzija od auta! Nije sad da veličam germanizam al stvarno je extra ovaj B7
 
Član
ukratko odluka pala na passata zakljucaj temu inace ces se naslusat svakakvih odgovora i da se nadamo sto skorijem otvaranju garaze sa passatom B7 ;)
 
Član
je slazem se sutra idem u salon al nevjerujem da ce stici prije 9 mjeseca jer zbog xenon paketa se ceka na auto pola godine cak tako kazu

KLJUCAJ GAZDA ;)
 
Član
Uz 4x4 na Passatu, gledaj ak ti nije puno da nadoplatis i za onaj el. podesiv ovjes, odusevit ces se kako je to dobra stvar.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top