KIA Sportage 2011

KIA Sportage 2011

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
uglavnom, gore spomenuti auto čisto smeće (KIA Sportage)
palete motora koje jedino nude su 1.6 GDI benzinski i 1.7 CRDi dizelski. taj za 33.000 je zapravo taj benzinski, a o nekom jačem nema ni pomena. u ponudi imaju samo sivog, belog i narandžastog, ako bi crnog onda bi morao da čekaš narednu pošiljku koja je tek u Junu mesecu. Nemaju svi pogon 4x4!!! glupa je uporedba ovog smeća od par hiljada sa polovnim X3, ili nečim drugim. probao sam i sportage i sorento, ni jedan me nije oduševio. PIH!!!
 
Član
pominje se gore pasat, vozio sam se ja u tom 2.0 tdi bluemotion, dan nakon zvanicnog predstavljanja, bio kod rodjaka 2 dana. sve u svemu po mom misljenju extra auto, doduse ovaj je bio automatik, sto se meni i ne svidja bas, ali auto ko auto meni je sa svim ok. potrosnja smijesna. necu govoriti koliko je tacno trosio jer nisam siguran, ali znam da mi je rodjak rekao da bas malo trosi. mislim da je on 140ks...
 
Član
emir_89 je napisao(la):
pominje se gore pasat, vozio sam se ja u tom 2.0 tdi bluemotion, dan nakon zvanicnog predstavljanja, bio kod rodjaka 2 dana. sve u svemu po mom misljenju extra auto, doduse ovaj je bio automatik, sto se meni i ne svidja bas, ali auto ko auto meni je sa svim ok. potrosnja smijesna. necu govoriti koliko je tacno trosio jer nisam siguran, ali znam da mi je rodjak rekao da bas malo trosi. mislim da je on 140ks...

zar nije Passat off topic u ovoj temi o KIJi

PEACE
 
Član
BEMWE je napisao(la):
uglavnom, gore spomenuti auto čisto smeće (KIA Sportage)
palete motora koje jedino nude su 1.6 GDI benzinski i 1.7 CRDi dizelski. taj za 33.000 je zapravo taj benzinski, a o nekom jačem nema ni pomena. u ponudi imaju samo sivog, belog i narandžastog, ako bi crnog onda bi morao da čekaš narednu pošiljku koja je tek u Junu mesecu. Nemaju svi pogon 4x4!!! glupa je uporedba ovog smeća od par hiljada sa polovnim X3, ili nečim drugim. probao sam i sportage i sorento, ni jedan me nije oduševio. PIH!!!

Ja sam vozio starog Sorena i Sportage, Sportage onako nista posebno, al Sorento je meni licno pravo fino vozilo. Presao sam sa njim nekih 4000 km, fakat vozilo za svaku pohvalu, kome treba takav stroj. Jedan od najudobnijih SUV vozila, pliva fino po cesti, ipak im je setovanje ovjesa Porsche radio, sto se i primjeti - iako je dosta mekan, fino lezi. Ovaj novi Sportage samo znam po izgledu, meni se svidja, al nisam jos probao :icon_biggrin:

Inace, posto je njegova tema i on prica o kupovini svog auta, ovakav OFF Topic moze proci.
 
Član
BEMWE je napisao(la):
uglavnom, gore spomenuti auto čisto smeće (KIA Sportage)
palete motora koje jedino nude su 1.6 GDI benzinski i 1.7 CRDi dizelski. taj za 33.000 je zapravo taj benzinski, a o nekom jačem nema ni pomena. u ponudi imaju samo sivog, belog i narandžastog, ako bi crnog onda bi morao da čekaš narednu pošiljku koja je tek u Junu mesecu. Nemaju svi pogon 4x4!!! glupa je uporedba ovog smeća od par hiljada sa polovnim X3, ili nečim drugim. probao sam i sportage i sorento, ni jedan me nije oduševio. PIH!!!

A gdje si ti to vidio??? u ponudi su 1,6 gdi i 2,0 gdi.... 1,7crdi i 2,0 crdi i na ljeto dolazi 2,0crdi sa 184 ps i to su mercedesovi motori i ako je to smeće šta je onda cijeće?
U ponudi imaju 7 boja a to je i više nego dovoljno za jednog suv-a a nemaju svi pogon 4x4 i to je normalno jer u ponudi kod ostalih marki srednjeg terenca, toyota, nissan,bmw, audi isto imaš u opciji birati 4x2 ili 4x4 vidim da nemaš pojma i lupaš gluposti!
I nisam spominjao novog x3 kao usporedbu nego sam rekao da je bolje nova kia sa full opremom nego polovan x3 sa zastarjelom tehnikom a ista cijena...
 
Član
George je napisao(la):
BEMWE je napisao(la):
uglavnom, gore spomenuti auto čisto smeće (KIA Sportage)
palete motora koje jedino nude su 1.6 GDI benzinski i 1.7 CRDi dizelski. taj za 33.000 je zapravo taj benzinski, a o nekom jačem nema ni pomena. u ponudi imaju samo sivog, belog i narandžastog, ako bi crnog onda bi morao da čekaš narednu pošiljku koja je tek u Junu mesecu. Nemaju svi pogon 4x4!!! glupa je uporedba ovog smeća od par hiljada sa polovnim X3, ili nečim drugim. probao sam i sportage i sorento, ni jedan me nije oduševio. PIH!!!

A gdje si ti to vidio??? u ponudi su 1,6 gdi i 2,0 gdi.... 1,7crdi i 2,0 crdi i na ljeto dolazi 2,0crdi sa 184 ps i to su mercedesovi motori i ako je to smeće šta je onda cijeće?
U ponudi imaju 7 boja a to je i više nego dovoljno za jednog suv-a a nemaju svi pogon 4x4 i to je normalno jer u ponudi kod ostalih marki srednjeg terenca, toyota, nissan,bmw, audi isto imaš u opciji birati 4x2 ili 4x4 vidim da nemaš pojma i lupaš gluposti!
I nisam spominjao novog x3 kao usporedbu nego sam rekao da je bolje nova kia sa full opremom nego polovan x3 sa zastarjelom tehnikom a ista cijena...

Bio sam u KIA centru u Sarajevu.
Vozio sam sivog sportage i crnog sorenta. U ponudi sportage imaju samo dve palete motora!!!
Šta ti matraš zastarelom tehnikom? Prvo što uđeš zapadne ti oku USB ulaz ispod središnje konzole i par opcija na volanu. Profili na sedištima se zavrću ispod dupeta prilikom ulaska u vozio. Ne lupam gluposti već pišem ono što je očito! Vozilo je za mene čisto smeće. Možda si ti zadovoljan jer za smešnu kintu kupuješ SUV plagijata da se pokažeš u komšiluku, ili ti je Mirza "joran" pa ti ga nudi s'popustom
 
Član
Al što se mene tiče možete ključat temu, ja sam svakako odustao zbog potrošnje a ne zbog ovih smiješnih ispada jednog bmv fana s kockicom, jednostavno ne daje mi se 50-60 milja za auto koje troši 11 litara. Sutra idem naručiti novog passata jer je akcija odlična...
 
Član
kad sam ti ja htio napisat da se zakljuca tema,umjesto da dobijes par savjeta na kraju ce te popljuvat jos,sto se upravo i desilo. Ne daj se u rasprave, tvoje pare,tvoj auto. Dobra ti je sad i ta ideja o passatu, sto kazes dobra je akcija,dobar auto,mala potrosnja,a sto je najbitnije nov je auto;);)
http://www.sarajevo-x.com/auto/testovi/clanak/110127129
evo ti jos malo,da utvrdis:D
 
Član
Fan sam E28 , a pored njega imam WK Grand Cherokee 4.7 L i Mercedes W220 S500 (2001)
Drago mi je da si odustao ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top