kakvi ste matematicari ?????????

kakvi ste matematicari ?????????

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Deyo je napisao(la):
Zipa ovo, isti oblici korišteni :D

user1680_1152589400.JPG

E sva sam folove skonta al ovo nikako, postavio sam ja ovo davno na forum i nikkao mi ne ide u glavu, kako mater mu :icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Član
Kakva ba opticka varka, ja rezao od kartona i pravio ove dijelove i opet rupa, nema tu opticke varke! :)
Zamisli kvadrat, podijelis ga na 4 dijela i ispremjestas dijelove i fali ti dio :)
 
ovu sliku sa zivotinjama otvorite u paintu i zaokruzujte kada nadjete i poslije uploadujte na forum,jbg dokaz je dokaz ;)
sretno
 
Početnik
legionar je napisao(la):
Kakva ba opticka varka, ja rezao od kartona i pravio ove dijelove i opet rupa, nema tu opticke varke! :)
Zamisli kvadrat, podijelis ga na 4 dijela i ispremjestas dijelove i fali ti dio :)

a bre al si naporan, kako ne mozes da skapiras... evo ti banalnog primera, imas prvo flasu od 2l pa flasu od 1l i na kraju od 0.5l... ukupna zapremina flasa je 3.5l, jel tako?

e sada ih samo poredjaj drugacijim redosledom i kako mozes da dobijes drugaciju zapreminu? rupa, pa rupa, j*o rupu :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

salim se malo, ali ukapiraj da ako su sve povrsine iste da je ta rupa logicki ne moguca a sada da mozgam odkod ona tu, pa stvarno nemam pametnijeg posla..

j*o te ja u rupu :D
 
Član
flash_back je napisao(la):
Death_beat je napisao(la):
flash_back je napisao(la):
Death_beat ne skreci sa teme, odgovori na pitanje? :D;)
oko 153827,956
ajd sad, vooz sa foruma, a broj konin proslijedi na pm :lol:

e pa zaj*ao si se malo duze, P je beskonacno :D:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

aj sad ponovo u 5 razred osnovne :D

e pa i ti si se malo zezno. nije "pi" beskonacno, nego ima beskonacno cifara iza zareza... ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top