kakvi ste matematicari ?????????

kakvi ste matematicari ?????????

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
ma brate ima neka caka 100%, logicki ta rupa je ne moguca.. odkud sada tu da ga j*em, da znam da ce mi kona pokucati na vrata izmozgao bi to veruj mi, ovako nemam zivaca da razmisljam o j*enoj rupi :D

PS: pitaj konu kad je dohvatim :icon_smile:
 
Početnik
evo vidim da me je "genije" preduhitrio... svaka cast na zivcima da razmisljas o j*enoj rupi, ja je nisam j*ao 2% :D

i eto, vidis legionar da sam bio u pravu, rupa je tu ali povrsina je JEDNAKA! sad sve tri flase od jednom, samo nemoj da preteras puno pa posle na usivanje da ides :D:D:D:D;)

i pozdravi konu :icon_smile::D
 
Član
Ma niste u pravu, ja rezao i sve je tako kako ljudi kazu, samo neznma kako :)

PS:Flash odoh ja kod kone, ko te ebe kad neces o rupi da razmisljas, valjda ne volis rupe :lol:
 
Član
Death_beat je napisao(la):
tvrdoglavi je napisao(la):
hajde pametnjakovici,da vas vidim :D

4d9135b976d9dd43a0381175208da73422003.jpg
vidim 9

uvijek sam znao da sam iznad prosjeka :icon_smile:

hehe ja vidim 10 nisi brojo lice cike na konju ali 11. nikako zapazit
 
Početnik
e nabijem vas na k*, i vi ste mi neki matematicari :D

evo okacio sam na DPT - DevProTalk-u, izdvajam 4 i 5 post:

noviKorisnik;73004 je napisao(la):
8/3 nije isto što i 5/2. To su odnosi kateta ta dva trougla. Ako odnosi kateta nisu isti (tangens beše) tada ni ugao koji zaklapaju sa hipotenuzom nije isti... pa ni spoj ta dva trougla ne čini pravu liniju i kompletna figura koju gledamo nije trougao - optička varka.

samo se setite sta sam vam rekao odmah na pocetku, bez trunke razmisljanja :D

mileusna;73005 je napisao(la):
Ovi veliki "trouglovi" uopšte nisu trouglovi jer crveni i zeleni trougao nemaju iste uglove, i samo na slici može da izgleda da je ovo što oni čine jedan veliki trougoao. Hipotenuza je u stvari izlomljena linija, tako da su ovo zapravo četvorougli. Prativši kako hipotenuza seče kvadratiće u pozadini to se jasno vidi.

composite.gif


a vama je trebalo 3-4 dana da izvalite... shame on you :D
 
Početnik
ma nisi ti jednini, i ortaci mi bulju pomeraju kako sam se zaljubio na prvi pogled :D bolje da ti ne pricam kako me sve prozivaju :D:icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top