Jetta MK2 AFN in progress

Jetta MK2 AFN in progress

Legend
ma svaka cast imenjace , nakupio si ti pravih stvari ....jel se sta pametno jos odradilo , jesu li felge na autu ?
 

LSD

Član
e ljudi moji pozz..
nisam uspio nista vise zavrsavati.nema se vremena al nimalo a i kad se ima bude precih stvari za zavrsiti.vjerujete da nemam vremena da operem auto kako treba :D

a pragove sam "naletio" sa strankinje i svi su citavi..sve kopce dobre sam su malo matirali al vratit cemo ih u zivot
ostaje jos nabaviti gewinde i prednju duboku karambolku i onda ide limarenje i lakiranje :cool::cool:
 

LSD

Član
dscf0314-3799291498624239795.jpg


glavna sitnica je sitgla i postavljena na auto :D

;);)
 

LSD

Član
a drug jbg..sta da ti kazem..trudim se da ucinim sto je vise moguce...prvenstveno iz mog cejfa.
vidim da se vicini svidja nacini po kojem postupam pa mi to daj jos vise volje i morala da nastavim ka zacrtanom planu :D;)
 
Legend
pa mora se ljudima svidjati , kad fino radis ...
imenjace ja jos uvijek cekam te fotke zakucane jette sa felgicama :cool:
 
Član
nemoj jos postavljat slike jette samo ove sitnice stavljaj i sta si uradio..i ja jedva cekam da vidim kako ce sve to leci all samo polahko odlican projekt..;)
 

LSD

Član
ljudi ne mogu naci kavalitetnog vulkanizera da natakne gume na felge :icon_evil::icon_evil::icon_evil:

prvi mi je odustao od montaze cim je vidio felge :icon_eek::icon_eek:...
drugi je pokusao i nije htio nastaviti
a treci mi je sjebao jednu gumu :icon_mad::icon_mad::icon_mad:

tako da su felge na stand by ;)
 

LSD

Član
trizex je napisao(la):
Koju dimenziju na koju sirinu hoces, mozda ti mogu pomoci...

tebe sam juce zvao i nisam te mogao dobiti....
nije problem napuhati gumu-razvuci!
stvar mi je sto je nemoguce nataknuti zbog dubokog unutarnjeg kanala gdje guma propada prilikom montaze.

kazem nemoguce ovdje kod nas....pokusao sema na MAN-u... odustao cim je pogledao gumu i felgu...kod Damira smo navlacili i prosao jedan obruc ali kad smo natakli drugi i naduvali iskocila guta sastrane i sajle pokidane.

niko nece da se jebe i gubi zivce zbog moji guma :D


enesss je napisao(la):
cudi me da je niko bas ne moze navuci ?? :icon_question:

ma seljaci ovdje kod nas brate.....kod svih ovakve face :icon_eek::icon_eek::icon_eek: kad vide da sam "vario" felgu i hocu da se s njom vozim :D

a danas odem kod jednog "poznatog" vulkanizera kad zagleda u jettu i kaze:"jesu ti propali amortizeri kako ovo vozis" :D
 
Član
Bio u osijeku, pa mozda zato. Zvrkni da odemo kod ovog "mog" sto meni montira, nije mu mrsko zezati se ;)
 
Top