Jetta MK2 AFN in progress

Jetta MK2 AFN in progress

LSD

Član
trizex je napisao(la):
Ma ne brine mene Sandro stretch u toj kombinaciji, nego mi se cini da su "pomjerili" lokaciju onog "udubljenja" na felgi koje sluzi da se guma moze pomjerati/razvlaciti prilikom "navlacenja" na samu felgu....a bez toga ce biti pravo veselo montirati je, ako uopste bude izvodivo

ee borci...ja tek sad dodjo do malo interneta...

udubljenje nije dirano s unutarnje strane...felga je sirena na vanjsku stranu. slikat cu ti poslije posto sam sad u ogromnom poslu...nemam vremena ni za pivu a kamoli da dodjem da montiramo felge i gume :D;);)
 

LSD

Član
raja samo da najavim da za mjesec jetta ide na pazar pa ako ima potencijalnih musterija PM radi :D
 
Član
trizex je napisao(la):
Ma ne brine mene Sandro stretch u toj kombinaciji, nego mi se cini da su "pomjerili" lokaciju onog "udubljenja" na felgi koje sluzi da se guma moze pomjerati/razvlaciti prilikom "navlacenja" na samu felgu....a bez toga ce biti pravo veselo montirati je, ako uopste bude izvodivo
Znam tocno na sta mislis, isti problem je bio na mojim prvim celicarama, al rijesio je ovdje vulkanizer jedan namontirao gume i tako su otisle. Lako je rasirit celicaru, al treba mislit na to da bude kako treba felga ;)


LSD- jesi uspio namontirati?
 
Član
trizex je napisao(la):
Ma ne brine mene Sandro stretch u toj kombinaciji, nego mi se cini da su "pomjerili" lokaciju onog "udubljenja" na felgi koje sluzi da se guma moze pomjerati/razvlaciti prilikom "navlacenja" na samu felgu....a bez toga ce biti pravo veselo montirati je, ako uopste bude izvodivo

poz raja :icon_smile: imam isti problem sa felgama koje sam uradio 15" 8 i 9 j fazon je taj kanal "udubljenje" je pomjereno i nema sanse navuci gumu a da ne pukne.:icon_sad:
POMAGAJTE ako za BOGA znate
 

LSD

Član
evo ga vrijeme....ako ne ode ovako ide u dijelove pa da znate da ima dobar AFN na prodaju ;)

http://www.pik.ba/artikal/4077590/jetta-dizel/
 

LSD

Član
6948_3869491183185_842628407_n.jpg
 
Top