Jetta MK2 AFN in progress

Jetta MK2 AFN in progress

Član
ma bezze ta boja, nekakva blijeda :D a necete vi mene vise prcat za pinki i te slicne boje, danas sam uzeo i one plavkaste velike kockice da nekako idu uz tirkizne fele :lol: pinky se skidaju sa retrovizora, tko hoce da mu ih poklonim :D
 

LSD

Član
pfuuuuuuuuuuh......

da malo skinem prasinu s teme :D

nista nije radjeno...auto se koristi maksimalno u svakojake potrebe;dakle sipam i vozim.

lagano nabavljam sitnice i spremam za dalje radove.

drago mi je da sam nabavio stvari u extra stanju koje ne pashu od dvice-ne znate kako je tesko naletit na jettu negdje na otpadu :D

dakle duboka karambolka oridji

gzo6j7ctm6bqktncuk.jpg


hauba gepeka u "besprijekornom" stanju

wqypihn8ahpsmol7b47e.jpg


sitnica

vezv7ika8gsi5san2wk.jpg


i uzeo sam od druga Mahira gume za celicare Nankang Ultra sport 195-50 r15

mislim da ce lijepo leci na 9J

811x4fuafym1izyfl1u9.jpg


i danas pokupim kod prijatelja u garazi masku od jette bukvalno novu al nju nisam slikao :D

fale farovi sa zdravim nosacima.vezni lim..i prednja vrata pa da idemo u komoru :D
 
Legend
samo prikupljaj imenjace , pa ces imati sta sklapati i to je to , a slike tih felgi ? kad ce to :cool::cool:
 
Član
cekaj malo druze,da ti nisi bio sa tamnocrvenom jettom u lukavcu u preprosli petak ono kada sam bio parkirao kadeta kod skole kada smo te zaustavili ja i jaran:icon_question:
 

LSD

Član
imenjace hvala ti na postu.trudim se da ovaj komad lima vratim u zivot koliko toliko.malo je tesko nadji dobar dio od 2 sad na otpadu.
bas danas sam dogovorio prednja vrata oboja kompletna za 100KM nadam se da nije mnogo :D nova tipa :icon_twisted:

@emire jbg lako se vrati na OLD :D
@komsija ja pretprosli petak nisam stao policiji a kamoli tebi :lol::lol::lol::lol: salim se malo;ne vozim ja takvo auto.mogao si me vidjeti u mojoj bijeloj i A6-ci na slovenskim tablama samo

@soffa sjedista su iz trice;treba prepraviti jedan nosac al nije mnogo posla
 
Član
mozda sam zajebo boju ali vjerovatno znas o kojoj jetti se radi,,dizelka, bijele alu felge, ima duboke karambolke pa sam konto da nije slucajno tvoja jetta,,pozz;);)
 
Top