Istina o plesaču iz Ferhadije. Ko je za da se skupe pare i odnesu?

Istina o plesaču iz Ferhadije. Ko je za da se skupe pare i odnesu?

Član
savjet za sve ostale koji planiraju nesto pokusati sa foruma uraditi, nesto organizovati itd:
odmah odustanite i kanite se tog posla. ;)
 
Član
poslao sam braca na pm, stvarno nisam mogao doci, imao poslaa i spremo ispit.... cim budem slobodan cujemo se, nebjezim od dogovora da pomognemo suadu
 
procitao sam poruku nije frka i ja sam odlucio dati sam suvadu pa je tako najbolje da se uradi , svak nek odnese onoliko koliko je naumio ;)
 
Član
Jbg ja ne prisustvujem skupovima, bar nisam do sad, a u gradu sam bar 2-3 puta sedmicno i kad god mogu nastojim mu dati licno.
 
N

nenad

Ej moj Dragone, pa zar do sada nisi skonto da samo palamude, a ni prvi ni zadnji put da se skuplja neka pomoc...
 
Član
nenad je napisao(la):
Ej moj Dragone, pa zar do sada nisi skonto da samo palamude, a ni prvi ni zadnji put da se skuplja neka pomoc...

:cool::cool: Tako je Nenade...
Poslusajte me, svi koji ste imali namjeru, dadnite covjeku licno... bar sam ja tako uradio.
 
Član
A jbga ljepse bi bilo da smo se svi skupili i odnijeli kao kolektiv. Ali sta ces, tako nam je kako nam je...
 
Posto od ovoga nista nije bilo evo pregledao sam spot dubioze i ubacili su suvada malo u akciju , spot je boli glava i bas mi je drago da ga je neko malo pogurao

http://www.youtube.com/watch?v=E8x4LSe29yA
 
Član
spot je bas kao sto kazes glava boli a zao mi je sto nismo u stanju orgaizovat se da pomognemo covjeku
 
Top