Iskustva-Zimske gume

Iskustva-Zimske gume

Član
Za te pare li kojih 10KM vise uzmi Michelin A4, ako si pominjao dimenziju 195/60/15?:icon_question:
 
Član
A20DTH je napisao(la):
Za te pare li kojih 10KM vise uzmi Michelin A4, ako si pominjao dimenziju 195/60/15?:icon_question:

koja je cijena tih znas li mozda ?? :icon_question: pitao sam danas koja je cijena michelina kazu oko 190KM sto mi je bas puno ..
 
Član
Ja sam prije par dana kupio Michelin A4 205/55/16 za 200KM po komadu (bez popusta), koji krece od skora,. Kazi mi tacnu dimenziju da provjerim sutra pa cu napisati ovdje;)
 
Član
GTI FAN je napisao(la):
OggyBoy je napisao(la):
GTI FAN je napisao(la):
Ma o cemu ti bolan Oggy filozofiras kad znam da si jos uvijek pijan,pustite ga ljudi nezna sta prica .

Niko Ogija nije, a niti će ikad viditi pijanog, možda samo sa pivom.:icon_biggrin:

Tako je,poz drug jos jednom,drago mi je sto smo se upoznali ;)

Takođe.:cool:

Samo, bezveze ti je što ne piješ sa rajom, bolje bi vozio.:D
 
Član
A20DTH je napisao(la):
Ja sam prije par dana kupio Michelin A4 205/55/16 za 200KM po komadu (bez popusta), koji krece od skora,. Kazi mi tacnu dimenziju da provjerim sutra pa cu napisati ovdje;)

meni treba 195/60/15 , ali ista je odprilike cijena ko te 16..to mi je bas puno...hvala ti ugl ;)
 
Super Moderator
Hankook iCept EVO, veoma dobra guma
A sto se tice toga gdje bolje gume idu naprijed il nazad..ne znam sta da kazem bolje da su sve 4 nove. Kod mene su nazad bile losije gume pa kad karavana zabaci u jakoj krivini na vecoj brzini ne ispravi ga ni ESP ni Stig
 
Član
neka iskustva za dimenziju 195/55/15 ? koje zimulje od ovih "premium" marki, gy, conti, michelinko... :icon_question: ili su sve one tu otprilike negdje....
 
Član
sava s3 je sasvim solidna guma ko nije previse zahtjevan, vozio ih 2 godine na 307ici, 2 na prethodnom passatu i 2 godine na golfu, nigdje nisam stao s tom gumom niti sam imao nezgodnu situaciju, naravno normalna voznja... dimenzije su bile 195-65-15 za pezoa i golfa, i na passatu 205-55-16... sad su zimske dunlop sp wintersport 3d dimenzija kriticna za zime 235-40-18 ali stvarno odlicna guma, bez vecih problema se popeo na Vlasic po onoj havariji u januaru kad je zapadao... ;)
 
Član
golf2 je napisao(la):
ma uzeo bi ja tigar ona je najeftinija 95KM, ali kazu da su bas dobre po sijegu,a lose po mokrom i da kad kocis naglo dosta im treba..zato bi ja nesto da je po mokrom malo bolje a da nisu lose ni po snijegu..imao sam debicu ljetne i nisu lose bile, samo nisu bas kavalitetne, mjesec dana od kupovine jedna je pukla.. pa zato bi da cujem iskustva sta uzeti od ovih navedenih, jer nije mi tesko dati 120-130KM u odnosu na tigar :icon_question: :icon_question:

prosle godine je Debica bila oko 90km u dimenziji 195 65 R15
 
Član
golf2 je napisao(la):
A20DTH je napisao(la):
Ja sam prije par dana kupio Michelin A4 205/55/16 za 200KM po komadu (bez popusta), koji krece od skora,. Kazi mi tacnu dimenziju da provjerim sutra pa cu napisati ovdje;)

meni treba 195/60/15 , ali ista je odprilike cijena ko te 16..to mi je bas puno...hvala ti ugl ;)

Provjerio sam
185KM/komad
 
Član
allroad je napisao(la):
Hankook iCept EVO, veoma dobra guma
A sto se tice toga gdje bolje gume idu naprijed il nazad..ne znam sta da kazem bolje da su sve 4 nove. Kod mene su nazad bile losije gume pa kad karavana zabaci u jakoj krivini na vecoj brzini ne ispravi ga ni ESP ni Stig
Ja zimi stavim naprijed bolje s tim da zimi se vozi po ogranicenjima i imam brda a ljeti nazad bolje jer je nazad lakse auto nego naprijed i vaznije je da su bolje gume nazad jer uvjek je opterecen vise naprijed zbog motora.
Guma glavu cuva sve do 14-ke je dobra save preko jednostavno nije to to.;)
Ova tema malo uranila ove godine:icon_biggrin:
 
Član
hehe ko se sprzi na mlijeko i u jogurt puše ;))
a doduse rekli su da ce bit extremna zima ove godine :)))
 
Top