Irmscher by Harli - update!

Irmscher by Harli - update!

Član
RE: Opel Vectra 1.6 16v - Irmscher projekat

Nice vectra svaka cast ovaj paket na njima opasno izgleda GoGo je imao vectru sa ovim branikom i maskom koliko se sjecam i pravo mocnooo:cool::cool:
 
Član
RE: Opel Vectra 1.6 16v - Irmscher projekat

extra je ovo leglo, danas sam bas vidio jednu vectru stranih tabli,ovdje kod nas u gradu
prodaje se, i ima sve ove dodatke, nadam se da cu je opet vidjet da je uslikam, bas mocno stoji, samo crna boja je u pitanju;)
 
Legend
RE: Opel Vectra 1.6 16v - Irmscher projekat

vidio sam te juce bas u prolazu,ma predoboro je to na vectru sjelo druze .... , mislim da ti sad treba ili nastavak na tvoj auspuh ili neki nov lonac
i to kad bi vidio kako je dolazilo na irmscher vectrama extra bi tek bilo (ako ne original,onda nesto slicno izvesti)
svaka cast jos jednom , sve origigi i sve je tip top ;)
 
Član
RE: Opel Vectra 1.6 16v - Irmscher projekat

extra ispala vectra svaka cast

mislim da ima jedan karavan ali pravi irmscher u zenici :))) nisam siguran ;) pozz
 
RE: Opel Vectra 1.6 16v - Irmscher projekat

Ide nastavak na lonac, imam jedan ali smiješan izgleda sad prema otvoru sad, pa moram novi tražiti sad, kad pragovi još se stave tek će neke stvari doći do izražaja sve ovo, iako su se pojavile neke komplikacije sad oko njih po pitanju postavljanja ali nekako ćemo i to riješiti.
 
RE: Opel Vectra 1.6 16v - Irmscher projekat

Ljudi de me posavjetujte, zadnji nastavak auspuh-a bih navario, pošto je otvor velik, ne može nešto baš sitno ići, šta savjetujete? Prije sam htio "lulu " staviti dok nije bilo nastavka, sad to već ne ide, pa...
 
Početnik
RE: Opel Vectra 1.6 16v - Irmscher projekat

dvije kosckaste cijevi sto su dolazile na OPC modelima ;)
 
RE: Opel Vectra 1.6 16v - Irmscher projekat

Lija je napisao(la):
dvije kosckaste cijevi sto su dolazile na OPC modelima ;)

nešto sam razmišljao o tome, ima i Irmscher svoje cijevi vrlo sliče ovim kosckastim ali to sad naći je da se ubiješ odmah :icon_cry:
 
RE: Opel Vectra 1.6 16v - Irmscher projekat

evo i pragovi su sjeli na svoje mjesto, uz dosta muke da se to stavi, ali je ok sjelo sasvim :D

2lt2bkk.jpg


a3gxg4.jpg


2wp32pf.jpg
 
Član
RE: Opel Vectra 1.6 16v - Irmscher projekat

lajsne i steke u boju auta, mislim da bi dobro islo na taj body ;)
ocekujemo i vece felge ;)
 
Top