Irmscher by Harli - update!

Irmscher by Harli - update!

Legend
RE: Opel Vectra 1.6 16v - Irmscher projekat

elvise druze nemoj ga , nije on normalan ..... naravno mislim na uču :D

a sto se vectre tice,jako jako fino auto , vec je predobra , nadam se da ce sve ici po planu da bude jos bolja ;)
 
Član
RE: Opel Vectra 1.6 16v - Irmscher projekat

irmscher ce da bude puno pogodak...ima jedna u tz crna irmscher i izgleda stvarno opasno prejakoooo...;)
 
RE: Opel Vectra 1.6 16v - Irmscher projekat

Eno hvala ti, Ispasti će prelijepa Bgm, bio sam malo skeptičan kad sam prvi put vidio spojlere mada kad sam vidio kako će se to posložiti nisam žalio :) A ne smije se desiti da jedina Tuzla ima Irmsher-a evo još jedne :D
 
Legend
RE: Opel Vectra 1.6 16v - Irmscher projekat

ne sumnjam u tebe , nece to biti kicavo....

uco_opc nas ado sa foruma ima opel zafiru sa irmsher paketom pragova i branika.....premocno izgleda i ni po cemu ne vuce na neke krkanske branike i sl...

samo naprijed i polako,sve ce doci na svoje druze
 
RE: Opel Vectra 1.6 16v - Irmscher projekat

vidio sam te druze neku noc u Bihacu,stajao si na semaforu do mene :icon_smile: nisam htio da se prosipam i masem i sviram,ali slj put te pozdravim hehehe.....;)
 
Član
RE: Opel Vectra 1.6 16v - Irmscher projekat

Harli_team je napisao(la):
Uco biti će ti poznata kad te sašijem gdje :lol:

Znam te kurvoooooo aaaa da znas da si opet donji bio sa kadettom ili zuhrom bolje da bjezis odma :cool::cool::cool:
 
RE: Opel Vectra 1.6 16v - Irmscher projekat

Jest druže to sam bio ja na semaforima, ma neme veze samo maši skontati ćemo se ;)
 
Član
RE: Opel Vectra 1.6 16v - Irmscher projekat

sta reci autic je drama radovi su ti super....samo tako nastavi




SRETNO






street reptile
_______________
Seat Ibiza 1.9 TDI
 
Član
RE: Opel Vectra 1.6 16v - Irmscher projekat

Super plan i projekat, svaka čast... na njima ovaj paket izgleda odlično... Gogo je imao na svojoj prednji dio Irmscher i odlično izgleda ;)

Samo naprijed.
 
RE: Opel Vectra 1.6 16v - Irmscher projekat

I ja mislim da će super ispasti, imati ću obe vrste Irmscer branika, ovaj do 2000, i drugi kao ovaj na mojoj logo slici, koji treba da dodje mi, tako da ću se furati s oba, ali uskoro će radovi početi ako Bog da.
 
RE: Opel Vectra 1.6 16v - Irmscher projekat

Evo poslije Maja i rostiljade bacio sam se na posao, branici ofarbani sve tip top svejže za postavljanje, evo jedan dio....

jazwvp.jpg


2gt9obd.jpg


son9lz.jpg


2583xpl.jpg


5bab60.jpg


r8iiqg.jpg


2cdvhpy.jpg


35m4mt5.jpg


Evo ovo je tek jedan dio, imaju se pragovi postaviti još i to će za vikend sad, rore i tako toga još...:123:
 
Top