Igrajmo online - Hocemo li sada igrati nesto drugo... tipa NFS Porsche ili slicno... hajmo prijedloz

Igrajmo online - Hocemo li sada igrati nesto drugo... tipa NFS Porsche ili slicno... hajmo prijedloz

Član
RE: Hajmo igrati nesto online

ma jok, mi ubismo ovog nite
jel' ima ko u sobi? ne vidim je opet...
 
Član
RE: Hajmo igrati nesto online

pioneer_09 je napisao(la):
ja skupljam lovu...

hajd da napravimo sobu... hoce li igrat ko?


Nemamo nista od toga ako igramo prijateljske izmedju sebe osim ako nije neka zezancija..
Bilo lose da se napravi tim, prednost tima jest da se novci mogu prebacivati sa racuna na bilo kojeg clana kluba. Recimo, svi dnevno dajemo po 100 dolara i na kraju sedmice kome najvise treba prebacimo sve i tako..

Moj savjet ako se takmicite u drugim sobama, pogotovu ako je u pitanju za pare. nemojte mnogo tunirati auta kad je styl u pitanju, nemojte se razbacivati sa pozivnicama za trku kako stignete, nego se pritajite u sobi.. pratite druge takmicare i njihova vremena.. kad skontate da se jedan od takmicara puno trka i prepostavljate da ima 50,100 dolara predlozite mu race i ulozite 50ak il vise dolara.. samo morate upratiti da takmicar nepravi bolje vrijeme od vas.. ako ste nekog vidjeli jednu trku da je odvozio 0.2 losije od vas nemora da znaci da ste brzi, zato sacekajte 2-3 trke da utvrdite njegovo pravo vrijeme :cool:
 
Administrator
RE: Hajmo igrati nesto online

a de mi reci, kad hocu da kupim neki dio, ne mogu ga kupit za kes vec za bodove ili kako sse vec zovu... kako ci ih dobiti ili zamijeniti za kes
 
Član
RE: Hajmo igrati nesto online

Ne, mozes kupiti dio al samo iz svog shopa ili nizeg ranga.. postoji neki dijelo koje moras sa bodovima al tako je 10%.
Ti si sad u crvenoj odnosno pocetnoj garazi, na mapi najblizi shop tvojoj garazi je tvoj shop. Da bi presao u bolju garazu imas na mapi crvena tacka i pise "for sale" trazi ti 500 dolara, sljedeca je 2000dolara mislim i na kraju ova 50 000. Ako nisi u garazi kome pripada taj shop onda mozes uzeti bodovima.. nadam se da me razumijes

bodovi se nemogu pretvoriti u kes i obrnuto
 
Član
RE: Hajmo igrati nesto online

Kako vi startate ? Jel vama propadaju ibrtaju, ili pocne przit gume...ja nikako da ga ubodem...
 
Administrator
RE: Hajmo igrati nesto online

nemoj gas do daske vec drzi ga na startu na malim obrtajima... tako ja bar radim...
 
Član
RE: Hajmo igrati nesto online

tibor987 je napisao(la):
Kako vi startate ? Jel vama propadaju ibrtaju, ili pocne przit gume...ja nikako da ga ubodem...
Idi u shop i imas u donjem lijevom cosku Torento tires--Tires--Nitto--Race Tires--NT555R (kostaju 1000) al su najbolje gume kod vas u ponudi

Imate takodje pod Drivetrain, Custom Gear Box opciju gdje sami sebi slazete brzine ;)

pioneer_09 je napisao(la):
nemoj gas do daske vec drzi ga na startu na malim obrtajima... tako ja bar radim...
Tako je, na practicu izvjezbajte sa koliko max obrtaja auto moze da se izpaljuje i prilikom ispaljivanja nemojte bas naglo trzat misem ;)

Jesi li skontao ovo kako da tipke nedrzis a gas doziras?
 
Član
RE: Hajmo igrati nesto online

Je, kako sam na laptopu ovo s tipkama misa mi je spas :) jel' vi imate problema s prekidima veze, vec treci turnir gubim jer se igra zaglavi ....
 
Administrator
RE: Hajmo igrati nesto online

mene je sad zeznulo... prekide se veza :) hajd triza dodji u garazu da te opusem :p

gale hajde dodji... sinoc sam te poslo da treniras:lol:
 
Top