Igrajmo online - Hocemo li sada igrati nesto drugo... tipa NFS Porsche ili slicno... hajmo prijedloz

Igrajmo online - Hocemo li sada igrati nesto drugo... tipa NFS Porsche ili slicno... hajmo prijedloz

Član
RE: Hajmo igrati nesto online

zen3dom je napisao(la):
ja sa svojim nabijam 11.2 zasad....... sace jos koji cuning pasi ima da ide ispod 10....
Imas li problema, kvarova i sl.. jesi li uzeo Air/Fuel Controller, sa tim mozes baratat na dynu smjesu goriva.. super stvar ;)
 
Član
RE: Hajmo igrati nesto online

ja nemam volje poslje onog juce kad mi stalno izbacuje da sam invalid,caca mu je invalid:icon_mad:
 
Član
RE: Hajmo igrati nesto online

pioneer_09 je napisao(la):
hajmo malo tunirat pa kasnije da igramo ;)
Ja skupljam za Vista Heights garazu, treba mi 50k a ja imam 45 :), gdje cu dobiti mnogo dobar shop i vise mjesta u garazi :)
Imam namjeru da GTR-a dignem na 1400+, sad sam an 980KS bez nitra.. i naravno na svoj mk2 natjeram ispod 10sec :)
 
Početnik
RE: Hajmo igrati nesto online

Mrva je napisao(la):
zen3dom je napisao(la):
ja sa svojim nabijam 11.2 zasad....... sace jos koji cuning pasi ima da ide ispod 10....
Imas li problema, kvarova i sl.. jesi li uzeo Air/Fuel Controller, sa tim mozes baratat na dynu smjesu goriva.. super stvar ;)

kako kontrolosises smjesu,imam ist idio ali nemogu
 
Član
RE: Hajmo igrati nesto online

Sarajlic je napisao(la):
Mrva je napisao(la):
zen3dom je napisao(la):
ja sa svojim nabijam 11.2 zasad....... sace jos koji cuning pasi ima da ide ispod 10....
Imas li problema, kvarova i sl.. jesi li uzeo Air/Fuel Controller, sa tim mozes baratat na dynu smjesu goriva.. super stvar ;)

kako kontrolosises smjesu,imam ist idio ali nemogu
Udjes na mapi u shop bilo koji, u desnom dijelu imas dyno.. kad odaberes dyno u donjem desnom imas 10ak lampica.. pocinje sa crvenim pa na desno prema zelenim. Ako sebi prebacis na zelenu lampicu manje su sanse da se auto pokvari jer ima vise goriva al je na crvenim lampicama auta ima manje goriva al vise snage al postoji i sansa da se pokvari ako motor dobro nije slozen
 
Član
RE: Hajmo igrati nesto online

ovo cu morati sutra instalirati.. imam jos malo mb-ta ali nebi da prekoracim bezze, pa da se i ja malo okusam na trkama :lol::lol:
 
Početnik
RE: Hajmo igrati nesto online

Mrva je napisao(la):
Sarajlic je napisao(la):
Mrva je napisao(la):
zen3dom je napisao(la):
ja sa svojim nabijam 11.2 zasad....... sace jos koji cuning pasi ima da ide ispod 10....
Imas li problema, kvarova i sl.. jesi li uzeo Air/Fuel Controller, sa tim mozes baratat na dynu smjesu goriva.. super stvar ;)

kako kontrolosises smjesu,imam ist idio ali nemogu
Udjes na mapi u shop bilo koji, u desnom dijelu imas dyno.. kad odaberes dyno u donjem desnom imas 10ak lampica.. pocinje sa crvenim pa na desno prema zelenim. Ako sebi prebacis na zelenu lampicu manje su sanse da se auto pokvari jer ima vise goriva al je na crvenim lampicama auta ima manje goriva al vise snage al postoji i sansa da se pokvari ako motor dobro nije slozen
hvala ..pozz
 
Član
RE: Hajmo igrati nesto online

Da mis non stop nedrzite na klik gasu probajte lijevim klikom pritisnuti i drzati na gasu zatim pritisnuti i desnim i sve pustiti. Gas bi se treba zadrzati, onda samo pomjerajte gore-dole sa misom i sam dozira gas..
Udjite na practice i probajte.. prije utrke prije nego se lampica upali za odbrojavanje do "namjestite" i gas

Kontrole su na strelicama, gore je veci stepen brzine a dole manji stepen brzine a desna strelica je nitro kad ga instalirate.
vaze takodje i komende:W za brzinu gore; S za brzina dole; D je nitro
 
Administrator
RE: Hajmo igrati nesto online

ides na tournament strip--->pa computer tournament i onda odaberes jedan od tri da se takmicis, ja sam prvi uzimao i onda uneses kod, pa zatim okvirno vrijeme koje prelazis i onda vozis kvalifikacije i zatim trke ;) nadam se da sam ti objasnio
 
Top