Igrajmo online - Hocemo li sada igrati nesto drugo... tipa NFS Porsche ili slicno... hajmo prijedloz

Igrajmo online - Hocemo li sada igrati nesto drugo... tipa NFS Porsche ili slicno... hajmo prijedloz

Član
RE: Hajmo igrati nesto online

eva ja i triza se ubili kladeci
na kraju ja zavrsio
bankrotom
:)
super bilo


svi ostali pobjegli kad smo ja i trizex poceli pare da stavljamo
hehehehehe
 
Član
RE: Hajmo igrati nesto online

hahahaha steta sto ste se razbjezali, sto kaze mirza da ste vidjeli uloga, hahah, poceli smo s 20 cini mi se, zavrsili na 400 :D
 
Administrator
RE: Hajmo igrati nesto online

mora se zaraditi pa onda igrati... jbg ja sa sajom igram i vodim cijelu utrku i odjednom on mene pobijedi... ne znam razlog al et...
 
Član
RE: Hajmo igrati nesto online

koliko vidim iz komentara ovo je nesto pravo dobro....:D jbg veceras skidam nemam limita...:D
 
Član
RE: Hajmo igrati nesto online

hej, jel ima kakav servis redovni na koji se treba ici ili tako nesto? auto mi neobjasnjivo pocelo blesavo vrijeme praviti, od 13.25 podize na 13.3-4 i nema pravila nikakvog , kako mu prahne, a izlazna mi identicna bukvalno svo vrijeme....reakcija 0.51 :D
 
RE: Hajmo igrati nesto online

pioneer_09 je napisao(la):
mora se zaraditi pa onda igrati... jbg ja sa sajom igram i vodim cijelu utrku i odjednom on mene pobijedi... ne znam razlog al et...

jbg ja mislim zbog toga sto smo igrali handicap a ne straight up race....i tu je pobjednik ko je blizi deal in vremenu :lol:
 
Član
RE: Hajmo igrati nesto online

pioneer_09 je napisao(la):
evo trizex
Mrva je napisao(la):
auto koje pravi 16 sec pravice 18 il 19 i NIKAD nece praviti isto vrijeme.. tako Vas moze na turnirima lako zeznut ta varijacija vremena.

to se odnosilo na auto koje ima kvar :) ne citas pazljivo :D

btw nasao sam servis, u shopu je :)
 
Administrator
RE: Hajmo igrati nesto online

eto servisiraj... al ja mislim da se nije odnosilo na kvar... al et... mrva ce da pojasni...
 
Član
RE: Hajmo igrati nesto online

pioneer_09 je napisao(la):
eto servisiraj... al ja mislim da se nije odnosilo na kvar... al et... mrva ce da pojasni...
U shopu imate opciju "Repair Shop" tu mozete raditi servise.. Ulje, trkace gorivo i TC, tu takodje punite nitro kad Vam treba i popravljate dijelove koju su pukli

Moja preporuka je da onaj koji ide na bracket race nema potrebe da radi ove servise. Zato sto za takvu trku treba imati auto kojem snaga nije bitan faktor nego mjenjac. Tamo gdje se ide na H2H, gdje se ulaze puno para u opklade, gdje se trkate u kljuceve auta tu je dobro redovno odrzavati servise. Skupi su mnogo pa ih ja najvise koristim kod auta gdje ih tuniram na full HP pa se bojim kvarom.

Mali savjet... Ako budete kupovali vozila nemojte kupovati NOVA nego POLOVNA. To su ustvari nova auta samos to clanovi koji imaju mnogo bodova i nemogu da ih "unovce" kupuju nova auta za bodove, vizuelno ih napucavaju (do su cesto felge i branici koji se mogu samo sa bodovima kupiti) Pored svakog auta imate opciju "parts" gdje mozete vidjeti sta je autu mjenjano.
meni je najbitnije da su na autu malo ljepse karambolke zato sto ja nemam poena za kupiti ih a ostalo mogu sa kesom.. et malo pomoci nadam se
 
Top