Hvalite li se svojim autom pred curama

Hvalite li se svojim autom pred curama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Zanima me ..hvalite li se pred curama koje setaju gradu svojim autom....

Da li po gradu divljate srip bacate , muzika i tako to...
 

IGY

Član
hmmm
ne hvalim se nikome, a to sto kad nekad pojacam muziku i proletim gradom pa me primjete to ne racunam :D:D:D
 
Član
IGY je napisao(la):
hmmm
ne hvalim se nikome, a to sto kad nekad pojacam muziku i proletim gradom pa me primjete to ne racunam :D:D:D

igy,nisi jos stavio 2,0:D

a u mene stock muzika,mp4 player spojen na kasetas...nemam se cime hvalit...sto se tice gasanja,sve bjeze od mene...:D
a onak,ne ganjam neke sponze,nit su mi bitne cure kojima je cilj da ih vide s nekim lovatorom...a klinchim se,umjereno,sto jest,jest,necemo se lagat:D
 
Član
vala ja muziku sebi uradio za sebe ne za druge i za cure, a i vak i nak sam u vezi sace punih 5 godina tak da bezveze bi mi to bilo radit, a profurat brzo nemogu nigdje jer je top speed felicije 140km/h s tim da joj treba nizbrdo nekih 3 kilometra bez imalo krivina da bi nabila tu brzinu tako da, auto se nikako ne hvalim pred curama, kad su cure u pitanju, obicno sam gledo da sam zabavan, komunikativan, a ako mi nevjerujete, imate moju djevojku pa je pitajte hehe ....
 
Legend
Redovno se falim, al odkako sam presto nosit Reebok patike nijedna me neprimjecuje :lol:
 
Član
eddo je napisao(la):
vala ja muziku sebi uradio za sebe ne za druge i za cure, a i vak i nak sam u vezi sace punih 5 godina tak da bezveze bi mi to bilo radit, a profurat brzo nemogu nigdje jer je top speed felicije 140km/h s tim da joj treba nizbrdo nekih 3 kilometra bez imalo krivina da bi nabila tu brzinu tako da, auto se nikako ne hvalim pred curama, kad su cure u pitanju, obicno sam gledo da sam zabavan, komunikativan, a ako mi nevjerujete, imate moju djevojku pa je pitajte hehe ....

nije mislio na ozbiljne veze samo sa strane:lol:
 

IGY

Član
Alden_SA je napisao(la):
dobro to igy malo unaprijed misli ili se sjetio da je nekad vozio GTI-a al tad nije bio glasan.


moze i ibiza brzo da ide, nije sve do auta ima i do vozaca :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

a i GTI je bio glasan, ne mnogo ali je udaralo i u njemu :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top