Hvalite li se svojim autom pred curama

Hvalite li se svojim autom pred curama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ne vozim jos a i kad budem vozio vozicu za sebe lupace bass za mene i stvarno necu ni o kome razmisljati

I live my life a quarter mile at a time. Nothing else matters: not the mortgage, not the store, not my team and all their bullshit. For those ten seconds or less, I'm free.
 
Član
nisi sam ma ne hvalim ****c posto nemam svog auta a cesto se dobije od tetka golf nije neka masina ali i nije nesto slabo 1.6 TDI a on to i ne gonja smrtimice, pa malo starta nije za odbacit, muzika i nije neka ima cd player ali obicni zvucnici ali se deru ko zna upravljati sa njima, ali se foliram u veliko ma laze ko kaze da se isto ponasa kad vidi 2 ribe i kad vidi 2 muskarca haha!!!!
 
Član
edoze je napisao(la):
ocam' diego ti si moj idol:D
btw. ne klinchim se ni ja sa svojim autom,ne'am ga,grebator sam:D

ma statije pa bjezi bogati ču da se nehvalim jednom u sedmici dobijem auto ma iskoristi kad mozes!!!! ;)
 
Član
1. Ne hvalim se nikome direkt sa svojim autom, samo se pohvalim krugu znanaca koji se bave istim hobijem sa svojim radom, a ne parama i djelovima...mislim da je to oke...

2. Ko je cuo moju muziku zna da se pristojno cuje u autu, ali van auta i kad je na max skoro nista

3. Jedino sto je cunerski po gradu za cime se par ljudi okrene je zvuk auspuha, a i to je vise iz znatizelje nego privlacnosti

4. Nemam se cime qrcit, nemam jos 17-ske :D:D:D
 
Član
Ne smijem, udaviJo bi me babo kad bi divljao s aVtom po gradu :D ko kaze da je tamni tipo ikad proletio Tuzlom laze ko pseto :D
 
Član
buraz svaki dan gledam ljuti imaju auta nije bitno koja ...nabije ratkape ili doda koji zvucnik i ufati se folirati ...
ili kad mi pocne turirati a auto stock jos staro 20 god...baci skrip pred rajom a dok se odalji koji metar misli ajoj raspade se moli boga da tako nebude

a kome je dosadna tema sto odgovaras koji k***c jel ko koga tjera da odg...
 
Član
Ne hvalim se, nit se hvalim pred bilo kime. Nemam auta svog uopste, ali ono sto vozim, ne hvalim uopste. Boli me briga hoce li me ko vidjeti, ja vozim za svoju dusu.
 
jasta uuuu, kad sjedem u babin auto, plasticne ratkape zaslijepe sve oko mene, pa onda gasujem svog TDIja a iza dim ne moze da ne privuce paznju, odvrnem muziku na fabrickim zvucnicima...eee cure se same pocnu skidati :D
 
Legend
nisam takav tip , inace ne volim glumu pa ikakvu ....
muzika auto ovo ono .... samo za moj cejf i ja sam happy,boli me briga sta ko drugi misli
 
badboy je napisao(la):
buraz svaki dan gledam ljudi imaju auta nije bitno koja ...nabije ratkape ili doda koji zvucnik i ufati se folirati ...
ili kad mi pocne turirati a auto stock jos staro 20 god...baci skrip pred rajom a dok se odalji koji metar misli ajoj raspade se moli boga da tako nebude

a kome je dosadna tema sto odgovaras koji k***c jel ko koga tjera da odg...

pa sta to znaci da ljudi koji nemaju para ne smiju skripati gumama ni turirati stock auta od 20 godina,eh sto ne volim ovakva misljenja.

Nema svako babu da mu uzima r32 (lafo)

I da,nemam auto staro 20 godina,zapravo nemam nikakvo,ali ono sto vozim i gasam ko ludjak ( i ne zbog cura nego cisto zbog svog uzitka,a svrsavam kad sramotim te bogatuncice papke u tedeji golf-ovima od 40 000 km koji misle da su face neke)

Dakle nisam se nasao u toj recenici gdje blatis narod bez para (nisam ni ja bogatun,nemam ni svoje auto),ali imam puno jarana koji imaju takva stara auta i ne dam na njih.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top