Hvalite li se svojim autom pred curama

Hvalite li se svojim autom pred curama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Kad kazu stari ljudi, da je nama mladezi dobro auto samo produzetak qrca, ako se zene pusu sa autom, onda je auto produzetak njene...cega :icon_question:
 
Da ne ispadnem papak,odgovorit cu.

Prvo ovo da mi postovi postaju kao kod bilosto,ne znam,nisam primjetio i nije mi namjera,jednostavno nemam filter na ustima pa sta zamislim to i napisem.

Drugo normalno je da ce se likovi ispod 22,23 godine sa autima od 30 000+ km naci u onome "bogatuncici sa tedeji golfovima" i ocekivao sam i ne razumijem sta se ljutite,pa cinjenica je da ste to sto sto sam napisao.
nego sta je 90% mojih postova u vezi socijale? Hajd da i to cujem,feel free pa pogledaj moje moje postove

http://www.bhtuning.com/search.php?action=results&sid=9c2486a5f0d634d1476356547d91173f&sortby=dateline&order=desc&uid=0&page=1

Zatim,ovo da su sve diskoteke pune,pa kakve to veze ima,znaci definicija siromaha je ukoliko nema sta jesti i hoda u poderanoj odjeci,mislim da ovi potonji spadaju u beskucnike.

Dalje,nemam oca,taka mi nafaka sto bi default reko.I da imam i da mi nudi golfa od 40 000 km,mislim da bih odbio SAMO iz razloga sto je moja voznja neoprezna i garant bih ga u roku od godinu dana gdje skrsio,ovako vozim staro pa mi i nije zao lupim li ga gdje.I da,nemam ja nista protiv tatinih sinova sa skupim auticima dok god ne glume superiornost ili ti ga dok god se ne kurce.(stovise druzim se sa jednim takvim,nick mu je CocaCola)

Dalje,da odogovorim zlocestom decku.

Imas ford fiestu i mozes se hvaliti njome jer je tvoje licno auto?De mi reci,jesi ga ti svojim mukotrpnim poslom zaradio ili su ti brato i tata malo pomogli?I ne razumijem zasto necije "driftanje" smatras pokazivajem,ima i nas koji radimo te karafeke za vlastiti uzitak.

A ti tvoji pred skolom sto su se utihnuli kad su vidjeli CLK-a su picke,tu ti bar nemam sta proturjeciti.

badboy je napisao(la):
IMAJ STOCK AUTO ALI KAD GLUMIS GLUMI DO KRAJA ;;;NEMOJ KAD TI COVJEK KAZE HAJ DA VIDIMO STA MOZE TO TVOJE A TI KAZES UFFFF U MENE STARO A OVAMO GLUMIS....

Ne znam gdje si te likove pokupio,ja jos nisam upoznao takve koji su se ustrtali pred novim autom.I kakve zapravo ima veze novo-staro auto,ako je nesto jako onda godina proizvodnje nije ni bitna.

To za R32,svaka cast,good for you!

I da,vozis fiestu,a sto ti u profilu pise Auto>Mercedes?
 
Početnik
@erol

Sve sto ti kazes stoji, ali nemozes generalizovati "bogatuni" da su loshi ljudi kako ti to postavljas isto kao da je to neki zlocin, ti prvi nebi volio da sebi stvoris sve u zivotu? Niko nije kriv sto ima, evo ja prvi imam hvala Bogu, ali svima isto zelim da imaju. I po tvojoj teoriji nekoj ja sam los covjek zato recimo sto imam auto od 40, 50 ili 60k maraka? Nije sve u tom autu kako ti mislis. Evo opet sebe uzimam kao primjer... NIKAD se kurcio sa tim istim autom nisam (pitaj kada je neko vidjeo Audi A3 ili A6 da se kurci po gradu), sluzi mi samo da predjem od tacke A do tacke B, kompleks uopste nemam jel mene gleda neko ili ne jer dovoljno samopouzdanja imam, a pomogao sam ljudima "koji nemaju" vise nego sto mozes i zamisliti vjeruj mi... to za oca sto sam spomenuo nisam tebi licno, nego generalno, a ako si shvatio licno, znam da je neudogdno i javno ti se izvinjavam. Ovim ti putem samo skrecem poaznju da nestavljas sve "bogatune" u istu korpu i nista vise...
 
Član
Erol , ne slazem se, po tvome ispadne da je ok kurciti se sa starim autom , bilo tvoje, ili tudje (mamino, tatino, svejedno cije), ali ako imas novije, onda se poklopi jer si papak , jer si imao srece da si, odnosno tvoji roditelji, s parama.

A tek ako si sam zaradio, onda bi morao da se i pravdas, otkud tebi pare, pa si ti frajer, kako si zaradio itd. itd. itd., koga briga, bitno je da ima i da moze. Poenta je, ne pravi generalizaciju (ja prvi vozim auto staro gotovo koliko i ja), pa opet bih rado vozao novo auto, sto da ne.

Da ne bi neko rekao, kako ce balavac od 21-22 god zaraditi sebi, moze itekako, najbanalniji primjer, irak i sl., imam druga tamo koji je otisao sa 18, tako da, sve se moze kad se hoce.
 
Član
smajke je napisao(la):
GTI 16V je napisao(la):
Vazi li ovo pitanje i za mene ili samo za muski dio populacije na forumu???

Naravno da vazi.....cek cek da preformulisemo pitanje....???

Foliras li se ti sa svojim autom pred muškarcima???

;););)


Neeeeeeee nikad ...muziku slusam sebe radi zato sto ne mogu voziti u tisini..to sto se muzika cuje vani e jbg ja tu nista ne mogu..a isto tako nista ne mogu sto moji autici mame poglede ,pa mi onda cestitaju kako mi je auto brzo ili kako ja dobro vozim ili kako auto dobro izgleda...

Ali iskreno nema mi nista draze nego kad neke sponzorusice na semaforu zijevaju po autu narocito se to odnosilo na Miciku,a evo sad i na BMW-a ....pa kad vide da zensko vozi s...u se !!!:lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top