Honda Civic ED7 - Komentari projekta

Honda Civic ED7 - Komentari projekta

Član
lagaano drug kad to svee slozis prelijep ce da budee :cool: idejaa zaa haubuu je top :icon_smile: sretnooo da zavrsis stoo prijeee
 
Legend
nemam ti sta reci nego kad sve odradis , avion .... honda .... i na hellaflush , cani ...... :cool:

svaka cast druze , u svom stilu si jedinstven u BiH pa i dalje, svidja mi se ;)
 
Fala drugari, evo i ja ne mogu docekat da je sklopim i vazda mi se nesto preprijeci, npr. sad za ovu foliju na haubi imam novu ideju kako da nju odradim.

Capio sam fazon od Darke GT da uradim u fazonu puzzle, al posto je burberry sva u linijama isprekidanost ce je "unistiti", pa sam smislio neko novu varijaciju, uglavnom stalno nesto.
 
ej ima u paketu jos jedna nalja za sajbu povelika bas...15x10mozda..

40010027.jpg
 
Član
Nemam riječi, ovo će biti strašno..

Nego, opet ja sa odljepljivanjem, kako misliš da će ti ta naljepnica sa donje strane haube izdržati temperature :lol:
 
Pa logika, manje vibracije lima, manje sto ameri kazu "road noise", ljepsi zvuk mjuze, cisci, dublji bas, a sto se toplotne izolacije tice to ne znam.

Sto se tice zatvaranja vrata ko u golfa, pa naravno kad nisu ustimana vrata i kad je skinut tapacirung, skinute rucke, sajle vise, udaraju od lim, lajsna na vratima se odlijepila pa i ona klepece. Nis se ti Zlaja meni ne brini ;)

I da, Lastovcic je custom made bas za Civica/CRX-a
 
Član
e konacno i Hondica da postane kompletno auto, sve detaljno radis i sretno ti
a za ovu burbery foliju, ja ne bi nista kombinovao, nego samo zalijepi u komadu, mada ne znam kako si mislio izvesti, al nije to taj dizajn folije za neke kombinacije ;)

i sta bi za ovaj damping, koliko dodje ta jedna ploca 50x50
 
Top