Honda Civic ED7 - Komentari projekta

Honda Civic ED7 - Komentari projekta

Član
Ako ti to sve obaviš za mjesec alal ti ćufte :D

( Hondin planetarno popularni Civic stigao je na današnji dan 1975. godine na američko tržište kao alternativa neekonomičnim automobilima tamošnjih proizvođača. )
 
Ma nema zurbe ba, imam od stare Seata da vozikam kad mi stavrno treba prevozno sredstvo, a krajnji rok je Osijek, to je ono red zone, al zavrsit cu ba prije toga, i da ne zavrsim auto se uvijek moze dovest u vozno stanje za jedan dan, osim ako ne sjebem sta kad budem taj wire tuck radio, sto me ne bi nista cudilo, jer nisam sa strujom neki jaran :D
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
Ajde ovako, prico sam sa Vladicom da on i Menja dodju u nedjelju kod mene da se druzimo, sarafamo malo i tako, pa gledaj da i ti dodjes tad, ako sve prodje po planu, raspalit cemo i rostilj i popit sta ;)

nedjeljom ne sarafam...tada odmaram, moracemo neki drugi dan odraditi felge ;)
 
hmm, fazon je sto je "alkanatar" nategnuta preko tapacirunga, a ovo cudo visi i sama gravitacija ga vuce prema dole, plus krov sto se zna ljeti zagrijat ko ni jedan drugi dio auta i trece neostik i sintelan, opet razlicitia ljepila, al fala tebi sto me hoces obradovat :)

Puki, pisemo se na fejsu, samo da mi se Vladica javi, ne moras radit onda, bar dodji ;)
 

IGY

Član
dzaba ti se tjesiti da nece popustiti....
mislim ono nije da ti pehiram nesto ali te stvari rijetko kome uspiju
 
e sto bi volio da ne popusti samo da ti utrljam u facu :D :p

e, "mala" vijest, ne bi da izbaksuziram, al haman da cu uzet KW v1 gewinde, nove :icon_biggrin:
 
Član
Evo ti ga damping :icon_smile:

2qbexk2.jpg


346uhe0.jpg


A evo i ljepljivi dio kako izgleda :
2gukr48.jpg
 
Ma bravo Menja, bravo, covjek koji uvijek ispostuje :cool:

U nedjelju ce bit radova na Hondi bruka, ja cu zajedno s tobom vrata dampirat, Darko_GT ce mi wire tuck radit, Srdjo drug ce farbat felge i ostatak plastika sto je ostao. Mozda sutra da odem kupit i jedno 2m uzemljenja da i mjuzu spojimo onda.

Gewinde su narucene, u ponedjeljak stizu kod druga u Austriju, pa za jedno 10ak dana ih kupim iz Tuzle.
Ipak ce bit KW, znaci kad ih preuzmem mislim da cu tu noc spavat s njima u krevetu, KW jbt, imal ista bolje :D
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
Ma bravo Menja, bravo, covjek koji uvijek ispostuje :cool:

U nedjelju ce bit radova na Hondi bruka, ja cu zajedno s tobom vrata dampirat, Darko_GT ce mi wire tuck radit, Srdjo drug ce farbat felge i ostatak plastika sto je ostao. Mozda sutra da odem kupit i jedno 2m uzemljenja da i mjuzu spojimo onda.

Gewinde su narucene, u ponedjeljak stizu kod druga u Austriju, pa za jedno 10ak dana ih kupim iz Tuzle.
Ipak ce bit KW, znaci kad ih preuzmem mislim da cu tu noc spavat s njima u krevetu, KW jbt, imal ista bolje :D

Moras mi iz prve ruke reci kako se ovaj damping ponasa i to :) a za gewinde hjoooooj zavidim ti :)
 
Top