Honda Civic ED7 - Komentari projekta

Honda Civic ED7 - Komentari projekta

jedna ploca dodje 16 km, samo na ova jedna vrata sam potrosio dvije ploce, da bude bas kao treba odradjeno treba minimalno 3, znaci prilicno skup sport.

Mislim da za citavo treba sigurno oko 500 maraka, al vjerujem da se isplati, zamisli sminke auto 88. godiste,a unutra filing ko da je 2008. :) mada ne treba ni pretjerat pa ga skorz utisat, onda se gubi sarm starih auta :cool:
 
E moj Zela, isfuro sam ja tu fazu sepeta od 800 kila sa vozacem. Da si vozio auto citavih godinu i pol dana potpuno ogoljenog, bez muzike i bilo kakve naznake "luksuza" pito bi te ja :)
dosadilo mi je bas, hocu sad da imam kompletirano auto, a 402 sam se okanio neko vrijeme, kad se bude imalo para i stalnih primanja bice opet neka brija, al bez boosta nista i opet nema sanse da cu ga nako rastavljat i pravit kontejner sa tockovima i volanom od njega :)

e da, i nije ovaj damping svejedno nesto plaho tezak, eto ova vrata su mozda za maks kilu i pol teza. Ispisam se prije trke i eto :D
 
Član
Ovo on kucka da pokaze da valja limarija mu na hondi :D ipak je bolja nego na kadetu da se zakljuciti :D:cool:

Dobro ti ide sa ovim radovima, svaka cast ;)

Ak ti ustreba kakva pomoc oko muzike zovi ;)
 
Adi, hvala prijatelju, zvat cu te ja, sutra cu nejverovatnije konacno spajat mjuzu pa te zovem ako dje zapne, imam broj ;)

Nelex, ova za haubu 160x130 me izasla 90 km

Igi, da znas da tebe uvijek pomenem kad nekom objasnjvam kako sada hocu kompletirano auto da imam :cool:
 
Član
Sredit ćeš ti ta vrata Role :cool: Pa ćemo čekirat kako se zatvaraju :icon_biggrin: Moram Adija nagovorit da te malo posjetimo, nako nam je u planu nešto do koridora ;)
 
Član
Prijatelju ovo sto radis je u najmanju ruku bolesno, nadam se da ce i moje auto biti bar 50 % ovako slozeno....;)
 
Administrator
ja bi sa haubom ovako uradio

yLhI0.jpg
 

IGY

Član
kavaz je napisao(la):
nece on to, to svako ima, znas da kod njega mora uvijek biti nesto unikatno :icon_biggrin:

aferim :)

mada ja bi pod haubu zgurao neku zgodnu japanku pa nek joj se cice otegnu do lafeta :lol:

Erole bas si krenuo sa detaljisanjem sto mi se jako svidza, i sretno u nastavku ;)
 
Jbg sad mi je konacno auto 90% tehinicki ispravno pa mogu da krenem sa detaljisanjem, prije lovu davo samo da auto bude koliko toliko vozljivo i sigurno :D

Kavaz je upravo, to je stara furka i svako je ima, a i svejedno vec sam folije kupio i evo veceras su mi bas stigle, sutra ide chuniranje haube.

Zlaja, bujrum, dodjte sutra ako hocete, cijeli dan sam u kuci onoj radim, doso nam je i Laki iz Austrije pa se druzimo svi djuture.

Selmire druze, samo vremena, bice Skoda slozena kako si je zamislio i to je najvaznije ;)
 
Član
odlicno radis stvarno, fele su premocne, iskreno da sam negdje prije imao priliku da uzmem ovakve iste felge vjerovatno ne bi, jer mi se ne bi svidjele, ali u ovom stanju kao sad su stvarno perfektne;)
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
Zlaja, bujrum, dodjte sutra ako hocete, cijeli dan sam u kuci onoj radim, doso nam je i Laki iz Austrije pa se druzimo svi djuture.

Ja danas bio u Brčkom. Vidio sam Lazu, ali nisam dugo ostao. Znači tamo next weekend da naletimo :cool:
 
Top