Honda Civic ED7 - Komentari projekta

Honda Civic ED7 - Komentari projekta

Član
Chuza je napisao(la):
erol_brcak je napisao(la):
Ma bravo Menja, bravo, covjek koji uvijek ispostuje :cool:

U nedjelju ce bit radova na Hondi bruka, ja cu zajedno s tobom vrata dampirat, Darko_GT ce mi wire tuck radit, Srdjo drug ce farbat felge i ostatak plastika sto je ostao. Mozda sutra da odem kupit i jedno 2m uzemljenja da i mjuzu spojimo onda.

Gewinde su narucene, u ponedjeljak stizu kod druga u Austriju, pa za jedno 10ak dana ih kupim iz Tuzle.
Ipak ce bit KW, znaci kad ih preuzmem mislim da cu tu noc spavat s njima u krevetu, KW jbt, imal ista bolje :D

Moras mi iz prve ruke reci kako se ovaj damping ponasa i to :) a za gewinde hjoooooj zavidim ti :)

Ponasa se dobro, ja nisam prekrivao cijela vrata nego sam samo kriticne dijelove i odprilike malo manje od pola kvadrata po vratima potrosio i cuje se razlika u samom zvuku kad zatvoris vrata i kad kucnes rukom u lim bude prilicno tuplji zvuk.

Sto ce reci da sluzi svrsi, recimo kad se registarska tablica baci na zemlju zvoni i skace, a kad se prelijepi s ovim cudom od tehnike onda i ne odskoci i ne zvoni nego padne ko komad daske :)

A najveca prednost ovog materijala je sto se moze kupiti na komad kao gore na slikama 50cm x 50cm pa se moze polako po malo raditi a ne odma puknut 300KM za neke druge.

Kod mene je stajao i ljeto i zimu i nije niti otpao niti smrdio, nit se sta promjenilo i definitivno cu opet koristiti ovo.

Mana je recimo sto nema aluminiumsku foliju preko kao drugi materijali niti kakve specifikacije koje bi mogli uporedit s dugima.

Ali neki je njemacki proizvodjac koji radi fabricku izolaciju na autima ne znam koje marke to je jedino sto sam saznao o ovome, drugo nemam pojma, nista ne pise nigdje i nemam pojma kako i odakle se sverca da ne kazem navavlja :)
 
De kralju, budi i ti kralj pa dodji u nedjelju, kad god dodjes dobro i jest, da dodjes u 4,5 dobro je, ae ispostuj i mene i narod ovaj sto ce doc :icon_biggrin:

Menja, vidjet cu ja, ako budem s parama dobar da se uzme jos tih ploca pa posaljes busom, al o tom po tom, to cemo se u nedjelju jos dogovorit.
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
De kralju, budi i ti kralj pa dodji u nedjelju, kad god dodjes dobro i jest, da dodjes u 4,5 dobro je, ae ispostuj i mene i narod ovaj sto ce doc :icon_biggrin:

Menja, vidjet cu ja, ako budem s parama dobar da se uzme jos tih ploca pa posaljes busom, al o tom po tom, to cemo se u nedjelju jos dogovorit.

brate ubijas me :icon_sad:

znas da imam goste ;)

ali, opet potrudicu se da dodjem ;)
 
1100 km-cica, opasan kes sto bi komsija moj reko, al realno vrijede mnogo vise, na ebayuu su oko 950e, ovo je Fajina neka shema dilema i jaranska cijena, jer su gewinde NOVE :cool:

Sasa, joj ubit ces me, al preko zime mi se bas nikako ne ostavlja KW na autu, ne do bog da se navoji uniste, ne bi si nikad oprostio, ovo je stvar o kojoj sanjam na Hondi otkako imam Hondu i kako znam za postojanje gewindi, uvijek sam mislio da ce biti neki Kinez tipa Raceland i sl i njih sam konto mazit i pazit, al KW, uh to je sasvim druga prica :)

Vidjet cu jedino da se skontam ovih dana, pa mozda ti prodam, a za zime onda ostavim obicne amorte i rezane oem opruge. Ako ne nadjes nista u iducih 10ak dana, javim ti, mozda se i nagodimo :)
 
Top